Top 8 Freddy Mercury Zähne – Umělé části těla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BBTO

#ad

6 náhodných stylů, BBTO 6 kusů halloweenských démonů zubů veselý bob zuby Halloween upír zuby drsné falešné zuby pro dospělé Halloween maškarní kostým dárky pro hosty

#ad
BBTO #ad - Velikost: tyto roubíkové zuby se liší podle stylu od velikosti a mají délku mezi 1, 77 a 2, 95 palců. Barva: barva ošklivých umělých zubů připomíná pravé zuby a dásně, je realistická a živá, a tyto veselé a podivné zvlněné zuby rozesmějí vaše přátele a užijí si šťastný čas.

Jedna velikost se nejlépe hodí. Pokud nosíte tyto zvlněné zuby, odlište se od davu a pomůžete vám vyhrát cenu za kostým. Kostýmové zuby jsou modelovány realisticky, což může vytvořit silnou halloweenskou atmosféru. Dostatečné množství pro uspokojení vaší party. Trvanlivý materiál: tyto halloweenské zuby jsou vyrobeny z pvc materiálu, jsou bez zápachu, snadno se umývají, netoxické, nelze je nanášet na zuby a nezanechávají ve vaší ústní dutině žádný zvláštní zápach.

Obsah balení: obdržíte 6 kusů kudrnatých zubů v 6 náhodných stylech. Iroké použití: roubíkové protézy se hodí pro různé příležitosti, hororových večírků, včetně halloweenských kostýmových večírků, veřejných akcí atd. Krásných rekvizit, se kterými můžete pořídit úžasný a působivý obraz.
ZnačkaBBTO #ad
VýrobceBBTO #ad
Výška0.79
Délka4.33
Šířka1.97
Číslo díluBBTO-Party Favours-p1091
ModelkaBBTO-Party Favours-p1091

2. com-four

#ad

COM-FOUR® 2dílná sada náramků a obojků s pyramidovými nýty v koženém vzhledu, biker, punk, Halloween a masopust 02 kusů, náramek/obojek V1, steampunk z umělé kůže pro návštěvníky party, rocker

#ad
com-four #ad - Perfektní pro gotiku, punk, rockový styl. Pro obvod krku až 43 cm a náramek až do obvodu 25 cm. S tlačítkem: náramek je 2řadý osazený nýty a opatřen patentovým uzávěrem, který umožňuje 2 velikosti.

Rozsah dodávky: 1x náramek, 1x obojek // materiál: umělá kůže // rozměry náramku: 25 x 4, 5 cm // Rozměry obojku: 43 x 3 cm. Rozšiření: perfektní jako rozšíření na halloween, masopust, karneval nebo jiné tematické party! Pyramidové nýty: vhodné k mnoha šatům a outfitům. Emínek a pásek na krk: 2dílná sada náramků a obojků v koženém vzhledu pro rockery, bikery, punk, steampunk!. Obojek je 1řadý a je přenosný ve 3 velikostech.
Značkacom-four #ad
Výrobcecom-four #ad
Výška0.59
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo díluCF8659
ModelkaCF8659

3. ANNCHILIO

#ad

12 náhodných, 12 kusů halloweenských upírských zubů, veselé zuby, zubaté zuby na maškarní zubní protézy, pro styling party a cosplay

#ad
ANNCHILIO #ad - Unsere prothesen eignen sich nicht nur als requisiten für Halloween- und Horror-Partys, sondern auch für Film- und Theaterproduktionen. Sie sind leicht zu tragen und können jederzeit verwendet werden.

Die gruseligen zähne werden Ihre Freunde begeistern und für unvergessliche Fotos sorgen. Ein muss für jede Halloween-Party. Unsere zähne haben eine realistische farbe und eine lebensechte Textur, um den Look besonders authentisch zu gestalten. Die größe der zähne variiert je nach stil, Jeder Satz enthält verschiedene Größen, um Ihren individuellen Bedürfnissen gerecht zu werden.

Unsere halloween-zähne bestehen aus ungiftigem PVC Material, das geruchlos und hautfreundlich ist. Dieses set enthält 12 stück grusel-zähne in verschiedenen Stilen. Sie sind langlebig und können leicht gereinigt werden. Eine ausreichende Menge, um Ihrer Party eine schaurige Atmosphäre zu verleihen.
ZnačkaANNCHILIO #ad
VýrobceANNCHILIO #ad

4. Bohemian Rhapsody

#ad

Bohemian Rhapsody Sonnenbrille und Schnurrbart Queen Fancy Dress Spiegelbrille und Black Tash Freddie Mercury Video Film Celebrity Sonnenbrille

#ad
Bohemian Rhapsody #ad - Nachbildung des Film-Zubehörs. Mit luxuriöser hülle und Logo im Promi-Stil. Sonnenbrille, verspiegelt, hautfreundlich, selbstklebend, hochwertig, Silbergrau gerahmt, 100 % naturfaser, Schnurrbart. Hochwertiges Graphit-Finish. Schnelle kostenlose Verpackung und Porto nach Großbritannien.
ZnačkaBohemian Rhapsody #ad

5. Linfairy

#ad

Linfairy Kurze 80er Jahre Kostüme Herren Disco Dirt Bag Perücke Schnurrbart Halloween Cosplay Kostüm Schwarze Perücke

#ad
Linfairy #ad - Material: hochwertige synthetische Hochtemperaturfaser. Kopfumfang: 54–61 cm. Die farbe kann aufgrund von Herstellungsabweichungen oder Farbeinstellungen Ihres Computermonitors variieren. Lieferumfang: 1 perücke, 1 Perückenkappe, 1 Schnurrbart. Farbe: wie abgebildet. Perfekt für halloween, Konzerte, Themenpartys, Hochzeiten, Verabredungen und jede andere Gelegenheit.
ZnačkaLinfairy #ad
VýrobceLinfairy #ad
Výška1.57
Délka12.6
Šířka9.84
Číslo dílu3213d2121
Modelka3213d2121

6. Tadipri

#ad

Zubaté bláznivé umělé zuby, veselé, Tadipri 12 kusů roubíkových zubů, bob, zuby, zuby, ošklivé falešné zuby, zuby, halloween, upíří zuby, démoni, bob, Halloween

#ad
Tadipri #ad - Bezpečnostní materiál: upíří zuby jsou vyrobeny z PVC materiálu, který je bezpečný a snadno omyvatelný. Iroké použití: roubíkové protézy se hodí pro různé příležitosti, včetně halloweenských kostýmových večírků, hororových večírků.

Barva ošklivých umělých zubů připomíná skutečné zuby a dásně, je realistická a živá, a tyto veselé a podivně zvlněné zuby rozesmějí vaše přátele a užijí si šťastný čas. Množství: na výběr je 12 druhů zubních protéz 12 stylů, více než dost na oslavy. Nejedovaté. Pokud nosíte tyto drsné zuby, vyčníváte z davu a pomůžete vám vyhrát cenu kostýmu. Krásné rekvizity, se kterými můžete pořídit úžasný a působivý obraz.
ZnačkaTadipri #ad
VýrobceTadipri #ad
Číslo díluTAD2306GCLXY103
ModelkaTAD2306GCLXY103

7. Billy-Bob

#ad

Billy Bob Künstliche Halloween-Zähne – Megabucks

#ad
Billy-Bob #ad - Ideal für bürostreiche, knebel, kostüme oder sogar ihren hochzeitstag. Keine notwendigkeit für kosmetische Operationen. Sofortige Passform in Ihrem eigenen Zuhause. Handgefertigte Zähne in Hollywood-Qualität. Stecken sie diese ein und Sie werden plötzlich einen Damm bauen wollen! Inklusive Befestigungsperlen. Passen sie ihre eigenen Zähne mit Zahnfixierung an. Für menschen mit kleineren Funktionen. Ultimativer Knebel. Passen sie sie in nur wenigen Minuten an.
ZnačkaBilly-Bob #ad
VýrobceCreative #ad
Výška1.34
Délka1.34
Hmotnost0.02
Šířka1.34
Číslo díluCC-BB-10861
ModelkaCC-BB-10861

8. Alsino

#ad

Alsino 80. léta Rocker Outfit, 3dílný Kv-146 Greek Cap Pride LGBTQ černý Plus knír a brýle pro pilota

#ad
Alsino #ad - Rozsah dodávky: 1x lgbtq greek pride cap v černé barvě, 1x černý knír, 1x brýle pro piloty zrcadlové. Stříbrné zrcadlové brýle pro piloty, flexibilní ramínka – vlastní oči nejsou díky slunečním brýlím rozeznatelné. Zvláštnost spočívá v detailu: greek pride cap se stříbrným řetízkem, stylové brýle pro piloty a černý knír. Ideální pro party 80 Léta nebo vystoupení YMCA. Materiál čepice: koženka, přizpůsobí se velikosti hlavy – pro mládež a dospělé.
ZnačkaAlsino #ad
VýrobceAlsino #ad
Číslo dílu4059941104571