Top 10 Vlog kamera 4K – Kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PITIKI

#ad

2 baterie,, 30 FPS 18X digitální zoom webkamera 3palcová rotace 270° dotyková obrazovka vlogging kamera pro YouTube s dálkovým ovládáním, Videokamera 4K Camcorder 48 MP s infračerveným nočním viděním

#ad
PITIKI #ad - 48mp hd 4k videokamera tato videokamera podporuje rozlišení videa až 4k a rozlišení obrazu 48, aby zachytil všechny důležité detaily a jasnější pohled na vzdálené objekty. Videokamera má vestavěný mikrofon a podporuje externí mikrofon není součástí dodávky. Můžete tak uskutečňovat videohovory nebo streamovat živá videa s rodinou a přáteli.

Digitální videokamera má mnoho výkonných funkcí, časově řízené fotografie atd. Je velmi užitečné, že dojde proud. Podporuje nahrávání během nabíjení. A funkce digitálního zoomu je i nadále k dispozici. Podporuje až 128gb sd kartu včetně 32GB SD karty. Funkce webové kamery a pauzytuto 4k kameru lze použít jako webovou kameru pro youtube, detekce pohybu, zpomaleného pohybu, hd selfie, tiktok a facebook, včetně funkce pauzy, pokud je přes USB připojena k počítači.

Tuto multifunkční kameru youtube lze darovat k vánocům, narozeninám a jiným příležitostem. Proto je tato kamera bezpochyby nejoblíbenějším dárkem pro teenagery, kteří chtějí sdílet videa na YouTube, 0 MP. 3, 0" dotykový displej a infračervené noční vidění tato 4k kamera podporuje videokameru o velikosti 3, 0" dotykovou obrazovku, která je pohodlnější pro změnu parametrů nebo procházení videí. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, náš tým zákaznických služeb vám pomůže do 24 hodin.
ZnačkaPITIKI #ad
VýrobcePITIKI #ad
Číslo díluV81
ModelkaV81
Záruka1

2. DREANNI

#ad

Dálkové ovládání 2,4 G, Videokamera 8K 64MP videokamera 18 x digitální Zoom IR noční vidění videokamera pro YouTube 3,0" dotyková kamera s 32GB SD kartou, baterie a externí mikrofon

#ad
DREANNI #ad - Wi-fi připojení a dálkové ovládání 2, 4g: pomocí aplikace "hello cam" můžete propojit tuto 8k videokameru přes wlan s chytrými telefony a tablety android nebo iOS. Je vhodný pro začátečníky, včetně podpory wifi, dálkové ovládání, detekce pohybu, mládež, studenty a starší osoby.8k 64mp videokamera: tato videokamera nabízí vynikající kvalitu videa a výběr možností rozlišení, rozlišení obrazu 64 mp a 18x digitální zoom.

Infračervené noční vidění a funkce plnicího světla: tato 8k videokamera dokáže díky funkci ir nočního vidění pořizovat jasné černobílé fotografie a videa při slabém osvětlení. Režim "pc-cam" umožňuje používat videokameru pro videotelefonování nebo live streaming. Kromě toho vám vylepšené 2, 4g 360° rádiové dálkové ovládání umožňuje ovládat a natáčet kameru ze vzdálenosti až 15 metrů. Má 3, třída 10 nebo vyšší a standardními stativy, 0palcový IPS dotykový displej, což z ní dělá ideální volbu pro video nadšence.

Tak můžete prohlížet a nahrávat obrázky a videa z dálky. Multifunkční vlogovací kamera: tato videokamera nabízí řadu výkonných funkcí, děti, časosběrné fotografie, funkce webové kamery, možností filtru, integrovaného potlačení šumu a možnosti záznamu během nabíjení. Funkce webové kamery a hdmi: tuto 8k videokameru lze použít také jako webovou kameru, pokud je připojena k počítači přes usb kabel. Kamera je kompatibilní s paměťovými kartami sd 32–256 gb, mezi nimi hd 8k 7168 x 4032p/15 FPS, 6K 5760 x 3240p/30 FPS a 4K 3840 x 2160p/60 FPS.
ZnačkaDREANNI #ad
VýrobceDREANNI #ad
Číslo dílu087
Záruka1

3. DREANNI

#ad

4,0" Touch Screen HD WiFi videokamera s baterií 4500 mAh, 4K videokamera Camcorder 64MP 60FPS 18X Digital Zoom Auto Focus Vlogging kamera pro YouTube, stabilizátor, SD karta 64G, mikrofon a dálkové

#ad
DREANNI #ad - Multifunkční 4k videokamera tato videokamera 4k videokamera podporuje nahrávání během nabíjení, zpomalený pohyb, externí mikrofon, ovládání přes wifi, max. Všechny funkce jsou dostatečné pro každodenní fotografování, webkamera, samospoušť, časosběr, HDMI výstup, můžete je například použít při fotografování kostela a zachytit každý okamžik.

Videokamera s funkcí automatického zaostřování tato 4k videokamera má novou funkci automatického zaostřování, aby se automatické zaostřování aktivovalo po polovině stisknutí minimálně 10 cm od objektu, dokáže automaticky zaostřit a vytvářet snímky jasnější. Upozornění: spoušť je nastavena tak, vzdálenost záznamu je 10 cm až nekonečno. Kamera vlogging podporuje 18násobný digitální zoom a 4, takže tato kamera corder kordddder zaznamenávat mnoho detailů a nahrávat živá videa ve vašem smysluplném čase.

Wi-fi připojení a funkce webové kamery 4k videokamera podporuje funkci wifi. Podporuje také standardní stativ není součástí dodávky. Sada videokamer vše v jednom celá sada videokamery obsahuje 64gb sd kartu, externí mikrofon, 4 g 360 stupňů, sluneční clonu fotoaparátu a dálkové ovládání 2, 4500mah baterii, stabilizátory a tak dále. Tuto videokameru lze použít také jako webovou kameru, můžete ji použít pro práci, streamování na Twitch nebo videochat s rodinou. Fotografování, když je plně stisknuto.
ZnačkaDREANNI #ad
VýrobceDREANNI #ad
Číslo dílu02
Záruka1

4. Cenzoar

#ad

Videokamera 4K videokamera, 24 FPS, 120× inteligentní zoom, 3,0" IPS dotyková kamera s mikrofonem, stativ, 30 MP, 32G SD karta, 10× optický zoom, autofokus vlogging kamera, dálkové ovládání

#ad
Cenzoar #ad - Duální nabíječka baterií umožňuje pohodlné a efektivní nabíjení. S přiloženou 32gb kartou můžete okamžitě začít nahrávat. 120× inteligentní videokamera: tato 4k kamera podporuje s 120x inteligentním zoomem snadné snímání vzdálených motivů, cestování, rodinných oslav, aniž by byla ohrožena kvalita obrazu.

Uživatelsky přívětivá kamera pro vlogování: ovládejte videokamery bez námahy pomocí 3palcové ips dotykové obrazovky a nabízí intuitivní ovládání. Zažijte vynikající sytost barev pro ohromující obrázky i při zatažené obloze. Kromě toho je videokamera vybavena bílými led světly, které zlepšují osvětlení v prostředí s nízkým světlem a zaručují optimální kvalitu obrazu. Díky lehkému a přenosnému designu videokamery ji můžete pohodlně nosit v tašce.

S dálkovým ovládáním nikdo nepromešká cenné momenty. Tato kamera se perfektně hodí pro záznam sportovních akcí, které jsou mimo dosah chytrých telefonů. Perfektní pro nahrávání vystoupení a akcí, které vyžadují vysokou kvalitu zvuku a delší dobu záznamu. Kamera youtube je vybavena dvěma vysoce výkonnými bateriemi, které umožňují 100 minut 4K videozáznamu. Ideální pro natáčení na cestách, pro vlogování na cestách a pro zachycení spontánních okamžiků, ať jste kdekoli.
ZnačkaCenzoar #ad
VýrobceCenzoar #ad
Číslo díluV91
ModelkaV91

5. Sony

#ad

Sony Vlogová kamera ZV-1 digitální fotoaparát, boční sklopný selfie displej pro vlogging a YouTube, 24-70 mm, 4K video + přídavná baterie

#ad
Sony #ad - S product showcase setting jsou video recenze perfektně zaznamenávány a pomocí Bokeh Switch lze rozostření pozadí zcela jednoduše přizpůsobit.

Celková kapacita 3, 6 V. Zv-1 se díky bočním sklopnému lcd displeji, světelnému záznamu pro selfie videa, bezpečnému uchopení a jednoduchému ovládání perfektně hodí pro vlogging. Integrovaná funkce InfoLITHIUM. Kamera má směrový 3kapslový mikrofon a ochranu proti větru pro vysoce kvalitní zvuk. Infolithium baterie typ x ukazuje zbývající výkon baterie, kapacita: 1240 mAh, cca 31 g. Tato prémiová kamera dodává pleti s měkkým efektem měkké pokožky a přirozeně a zajišťuje optimální osvětlení obličeje. Lithium-iontová baterie typ X.
ZnačkaSony #ad

6. Sony

#ad

Vlogovací kamera ZV-1 od Sony s Bluetooth rukojetí Sony GP-VPT2BT a Bluetooth mikrofon Sony ECM-W2BT

#ad
Sony #ad - Tato prémiová kamera poskytuje odstíny pleti s aplikací Soft Skin Effect měkké a přirozené a zajišťuje optimální osvětlení obličeje. Vysoce kvalitní zvuk: tento bezdrátový bluetooth mikrofon je napěchován funkcemi pro minimalizaci nežádoucích zvuků, což zaručuje jasnou a spolehlivou kvalitu zvuku.

Kamera zv-1 s bočním sklápěcím lcd displejem, záznamovým světlem pro selfie videa, bezpečným držadlem a jednoduchým ovládáním se skvěle hodí pro vlogging. Možné spojení až do vzdálenosti působivých 200 m. Víceúčelová rukojeť pro ručně vedené záběry s integrovanou trojnožkou – lze použít také jako praktický ministativ.

Bezdrátový: stabilní přenos komunikace mezi kamerovým mikrofonem a přijímačem, také v davech s mnoha rádiovými vlnami. Bezdrátová bluetooth komunikace + optimální stabilita a komfort se snadno přístupným dálkovým ovládáním.
ZnačkaSony #ad

7. Sony

#ad

Vlogovací kamera ZV-1 od Sony s Bluetooth mikrofonem Sony ECM-W2BT

#ad
Sony #ad - Webinář, „mix“ pro dvoucestnou komunikaci např. Mic only“ pro jednorázovou komunikaci např. Vysoce kvalitní zvuk: tento bezdrátový bluetooth mikrofon je napěchován funkcemi pro minimalizaci nežádoucích zvuků, což zaručuje jasnou a spolehlivou kvalitu zvuku.

Bezdrátový: stabilní přenos komunikace mezi kamerovým mikrofonem a přijímačem, také v davech s mnoha rádiovými vlnami. Rozhovory a „rcvr“ pro záznam zvuku přes přijímač např. Možné spojení až do vzdálenosti působivých 200 m. Tato prémiová kamera poskytuje odstíny pleti s aplikací Soft Skin Effect měkké a přirozené a zajišťuje optimální osvětlení obličeje.

Kamera má směrový 3kapslový mikrofon a ochranu proti větru pro vysoce kvalitní zvuk. Komentáře ke sportu. Flexibilní: tento bluetooth mikrofon je připraven na všechno, protože si můžete vybrat mezi třemi režimy pro snímání zvuku. Kamera zv-1 s bočním sklápěcím lcd displejem, záznamovým světlem pro selfie videa, bezpečným držadlem a jednoduchým ovládáním se skvěle hodí pro vlogging.
ZnačkaSony #ad

8. Panasonic

#ad

Full HD, opt. 5osý stabilizátor obrazu Hybrid OIS+ černá, 28 mm širokoúhlý, 8", 50x optický zoom, Panasonic Full HD videokamera HC-V180EG-K senzor 1/5

#ad
Panasonic #ad - Full hd videa – 1920 × 1080 / 50p; stabilizátor obrazu: hybrid OIS+ s aktivním režimem, OIS Lock, funkce snímku úrovně. Hc-v180eg-k; li-ion baterie 1940 mah;ac adaptér; HDMI kabel; USB kabel; software. Malé detaily, velké – 50× optický zoom, 90× inteligentní zoom. Více motivu - 28 mm široký úhel. Dobrá kvalita obrazu – senzor 1/5, 8 palce, 2, 2 MP.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobcePanasonic #ad
Výška2.32
Délka4.57
Hmotnost0.47
Šířka2.09
Číslo díluHC-V180EG-K
ModelkaHC-V180EG-K
ZárukaZáruka výrobce 2 roky od data nákupu

9. DJI

#ad

Malá kamera pro fotografování, DJI Osmo Pocket 3 kreativní combo, vč. mikrofonu pro čistý zvuk, 3osá stabilizace, vlogging kamera s 1palcovým CMOS a videem 4K/120 fps videem, rychlé zaostřování

#ad
DJI #ad - Zaútočte na velká a malá dobrodružství – od cestování do zahraničí až po rodinné oslavy. Ideální pro záznam východu a západu slunce. Rozšířená korekce barev – s d-log m a 10bitovou barevnou hloubkou můžete bez námahy pořídit až miliardu barev a v postprodukci dosáhnout dechberoucích vizuálních efektů.

Včetně startovací sady osmo pocket 3, vysílače dji mic 2, rukojeti akumulátoru, osmo mini stativu a dalších. Jděte o krok dále s prodlouženou životností baterie a vylepšenou kvalitou zvuku při natáčení. Doporučená nabíječka: dji 30W USB-C nabíječka. Vytvářejte podmanivé vlogy s activetrack 6. 0 – při nahrávání na cestách zůstaňte bez námahy v centru pozornosti. Rychlé a přesné zaostřování – osmo pocket 3 se přizpůsobí motivu a zajišťuje ostré, jasné snímky.

Mimořádně stabilní filmový materiál – roztřesená videa jsou pasé! pokroková mechanická 3osá stabilizace Osmo Pocket 3 nabízí vynikající stabilitu. Postavte osmo pocket 3 na stativ a skočte, tancuj nebo se točte, ale zůstaňte v obraze. Od vzrušujících dobrodružství až po vzácné okamžiky – tento kompaktní fotoaparát probudí vaše vzpomínky k životu. Ať už natáčíte akční scény nebo fotografie – postará se o to, aby byl zachycen každý detail. Nutnost pro každého tvůrce obsahu.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška1.32
Délka5.5
Hmotnost0.93
Šířka1.66
Číslo dílu6941565969903
Modelka6941565969903
ZárukaDJI

10. Sony

#ad

Sony FDR-AX53, 4K Ultra Handycam 20násobný optický zoom, 5osá stabilizace obrazu, NFC černá

#ad
Sony #ad - 5osá stabilizace obrazu – kombinace pokročilé stabilizace obrazu sony balanced Optical SteadyShot a inteligentního aktivního režimu umožňuje pořizování snímků bez chvění, dokonce i během zoomování a při pohybu.

Rozsah dodávky: videokamera Sony FDR-AX53 Ultra HD 4K. Senzor cmos exmor r má 1, 6 x větší pixely pro lepší snímání. Struktura mikrofonu reprodukuje zvuk věrněji než kdy dříve ve stereo a 5. 1ch prostorovém zvuku; pomalé nahrávání se 100 fps a nová funkce timelapse podtrhují kreativitu vašich videí. Objektiv zeiss s 20násobným optickým zoomem a širokým úhlem 26, 8 mm nabízí velkou flexibilitu při natáčení.
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška2.87
Délka3.17
Hmotnost1.18
Šířka6.34
Číslo dílu4548736021310
ModelkaFDRAX53.CEN
ZárukaZáruka výrobce 2 roky