Top 10 Tubenquetscher für Alle Tube – Vytlačovače tub

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Relota

#ad

Barvu vlasů stříbrný, kovová zubní pasta, vytlačovač tub s funkcí stojánku, lis na pleťové vody, mačkač, krémy, Relota 2 kusy mačkacích trubiček z ušlechtilé oceli 304, dávkovač na tuby, kosmetiku

#ad
Relota #ad - Snadné nošení zubní pasta je malá a exkluzivní, vejde se do batohu a dá se snadno přepravovat. Dobrá kvalita vytlačovač tub je vyroben z ušlechtilé oceli 304, která je silná a má dlouhou životnost, má hladký povrch, nerezaví a koroduje a má dlouhou životnost.

Snížené plýtvání poslední část zbývající zubní pasty můžete jednoduše protlačit lisem na tuby, vytlačit poslední kapku zubní pasty, zabránit zbytečnému odpadu, ekonomičtější a ekologičtější. Držák na zubní pastu udrží tubu ve vzpřímené poloze, čímž lze ušetřit úložný prostor. Snadné použití jednoduše vložte zubní pastu do hřídele válečku, lehce otočte rukojetí, bez velké námahy mohou zubní pastu bez problémů vytlačit i děti.
ZnačkaRelota #ad
VýrobceRelota #ad
Hmotnost210
Číslo díluREL121
ModelkaREL121

2. Tubfix

#ad

Tubfix, stlačovač tub / tubusový lis – tuby beze zbytku vytlačit, vytlačit a vyprázdnit – vytlačovač tub známý z TV

#ad
Tubfix #ad - Ať už zubní pasta, drahé masti a krémy, hořčice, barvy na malování nebo kosmetiku – náš vyprázdňovač tuby vyndá zbytek. Spora peněz: s tubfix vytlačte posledních 10 % z tuby a ušetřete peníze při každé aplikaci.

Design: díky svému skvělému designu a kvalitnímu balení se TUBFIX velmi dobře hodí jako malý dárek, se kterým si člověk zaručeně vzpomene. Mnohostranný: tubový výtlačník pro vytlačování tub všeho druhu. Kvalita: kvalitní materiály a zpracování zaručují nejvyšší kvalitu a životnost --> vyrobeno ve Švýcarsku! Handling: už nikdy nestříhejte tuby, ale jednoduše a pohodlně vytlačujte tuby a dávkujte přesně podle bodů.
ZnačkaTubfix #ad
VýrobceTubfix #ad
Výška0.98
Délka4.13
Hmotnost0.13
Šířka3.35
Číslo dílu1
Modelka1

3. SUSSURRO

#ad

SUSSURRO 6 kusů kovových zubních past Squeezer vytlačovač tub z ušlechtilé oceli, pro vlasový gel, tubový navíječ do domácnosti, tuba krémy, role, krém na ruce, barva Squeezer

#ad
SUSSURRO #ad - Vysoká kvalita ušlechtilá ocel, snadno se zlomí, snadno nerezaví, dlouhá životnost, lze ji používat po dlouhou dobu. Vhodné pro koupelny, pigmenty, krémy na ruce, kadeřníky, malířské prostory atd.

Můžete ji použít do kuchyně, koupelny nebo hobby. Snadná obsluhauveďte konec trubky do drážky kovového navíjecího válce a narolujte jej, jednodílný design, při srolování lze bez problémů obsluhovat děti a starší osoby. Smysluplný designdesign se zářezy ve tvaru u je jednoduchý a elegantní, kompaktní a nezabírá příliš mnoho místa pro snadné uložení.

Všestranný tento zubní pasta se hodí pro všechny druhy tub, kuchyně, lepidla, lepidla, barviva na vlasy, jako jsou zubní pasta, krémy na boty. Poslední kapku zubní pasty bez námahy vyjměte z tuby. Design ve tvaru háčku, lze při nepoužívání zavěsit lanem. Praktické nářadí tato zubní pasta je praktický nástroj, který se neplýtvá.
ZnačkaSUSSURRO #ad
Výrobcedgaf&bae #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluW(9T4060D37797

4. UDQYQ

#ad

UDQYQ 3 kusy vytlačovač tub z ušlechtilé oceli, tubový naviják šetřete zubní pastu, barvu, krémy, kovová zubní pasta, už žádný nepořádek a odpad., mačkací, mast

#ad
UDQYQ #ad - Co je součástí balení 3 kusy nerezové oceli za přijatelnou cenu, proč ne my? Vysoká kvalita trubkový naviják z kovu má dlouhou životnost a je bezpečný při používání.

Snadné použití role trubky se perfektně hodí k vaší ruce. Minimální odpad lis na zubní pastu je perfektní přístroj pro odstranění plýtvání vaší zubní pastou, masti, barvou. Víceúčelová funkce lis na zubní pastu z kovu není jen nástrojem pro vytlačování zubní pasty, barev a mastí, ale můžete jej také použít ke zkrášlení krémů, které nechcete plýtvat, abyste skutečně dostali každou kapku z tuby. Již žádné frustrované pokusy o srolení konce trubek. Válečkový lis na zubní pastu se snadno čistí a je opakovaně použitelný a lze jej používat po mnoho let.
ZnačkaUDQYQ #ad
VýrobceYIERMA #ad
Výška0.2
Délka3.35
Hmotnost0.13
Šířka1.38
Číslo díluUDKEY001
ModelkaUDKEY001

5. ACONDE

#ad

Edelstahl Zahnpasta Tubenpresse für Handcreme und Senf Tubular Goods, Silber, Tubenquetscher 6 Stück

#ad
ACONDE #ad - U-förmiges munddesign, einfach und großzügig, leicht zu verstauen. Geeignet für röhrenartikel unterschiedlicher Größe, wodurch Artikel gespart werden. Edelstahl Tubenpresse Leicht zu reinigen, wiederverwendbar. Drehgriff, bequemer Griff und einfache Bedienung. Tubenquetscher aus hochwertigem Edelstahl, stark und langlebig.
ZnačkaACONDE #ad
VýrobceACONDE #ad
Číslo díluACONDE-DE-JIYAGAOQI-BUXIUGANG-6PACK
ModelkaJIYAGAOQI-BUXIUGANG-6PACK

6. YUTOU

#ad

YUTOU Tubenquetscher Edelstahl Metall Zahnpasta Squeezer Tubenausdrücker Role Tube Cremes barva Squeezer na dorty pro zubní pastu, hořčici atd. 2 styly, ruku, krém

#ad
YUTOU #ad - Lze jej používat starší lidi a děti. Balení obsahuje 6 kusů tlakových lisů, jako jsou zubní pasta, tuby, krémy pro krásu, mast, pleťová mléka, kosmetika, včetně dvou provedení.

Vysoce kvalitní materiál tubenkový box je z vysoce kvalitní nerezové oceli, krásný vzhled, s ochranou proti korozi a hladkým povrchem, snadno se čistí a má dlouhou životnost. Ergonomický design každý tuubový vyjadřovač má rukojeť, kterou lze pohodlně držet v ruce. Etření zdrojů použijte váleček na tuby pro snadné vylisování past a bez plýtvání a šetření zdrojů. Lze použít v různých tubách, barva atd. Jednoduché použití zaveďte konec tuby do drážky lisu na zubní pastu. S malými otvory můžete v případě nepoužívání použít lano k zavěšení a uložení.
ZnačkaYUTOU #ad
VýrobceYUTOU #ad
Číslo dílu2021-10-040

7. CORNERIA

#ad

Krém na ruce, ochrana proti slunci a další bílá, čistič obličeje, CORNERIA 2 ks mačkače tub Plus s dlouhou velikostí 2,8 palce – Premium ABS plast & silikonová podložka pro zubní pastu

#ad
CORNERIA #ad - Stále si myslíte, drahé masti a krémy, hořčice, že je obtížné vytlačit zubní pastu a čistič obličeje? Ať už zubní pasta, barvy na malování nebo kosmetiku – náš vyprázdňovač tuby vyndá zbytek. Naše mačkací tyčinky na čištění obličeje jsou malé, exkluzivní a opakovaně použitelné, s vodotěsným a snadno čistitelným materiálem a lze je rychle vyměnit a znovu použít.

Každé balení obsahuje 2 kusy bílých stlačení zubní pasty. Rukojeť s matným designem není snadné sklouznout. Držák zubní pasty šetří místo: postavte trubkovou kosmetiku a použijte tento vertikální směr pro uložení vašich věcí, aby vaše země zůstala čistá a uklizená.

Profesionální design: trubka je široká a štěrbina je hluboká, takže je vhodná pro všechny druhy hadicové kosmetiky a hadicová kosmetika se snadno zavádí a odstraňuje. Prémiové materiály: zelený abs materiál je šetrný k životnímu prostředí a bez zápachu, integrované lišty s vynikajícím zpracováním, robustní a s dlouhou životností. Nakupujte s důvěrou: balíček obsahuje obrázky s návodem k instalaci.
ZnačkaCORNERIA #ad
VýrobceCORNERIA #ad
Výška1.57
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo díluCORNERIA-0132
ModelkaCORNERIA-0132

8. Mitening

#ad

Tubenlisový lis na tuby, 3 kusy mačkací zubní pasty, dávkovač zubní pasty, s funkcí stojánku, mačkací stojánek z ušlechtilé oceli, sada lisovacích tub do koupelny stříbrná

#ad
Mitening #ad - Dokonalá kvalita – zubní pasta je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli, má dlouhou životnost a bezpečná aplikace, snadno se nerozbije a vydrží dlouho. Můžete je použít do kuchyně, koupelny nebo pro hobby.

Opakovaně použitelné a chrání životní prostředí. Praktická pomůcka – tato zubní pasta je praktický nástroj, který se neplýtvá. Plnicí funkce – tato tuba je nejen nástrojem pro vytlačování zubní pasty, ale slouží také jako držák zubní pasty, díky kterému je trubka uspořádanější a krásnější. Pohodlná obsluha – tato zubní pasta mačkačka s otočnou rukojetí.

Iroká aplikace – hadicový lis se dobře hodí pro hadice o šířce menší než 5 cm, aby se z trubice hodila pro mačkací zubní pastu, pomůže vám většinu krémů, krémovou trubici, čisticí pěnu nebo jiné předměty. Jednoduše vložte svou zubní pastu do válečku a otočte držadlo, aniž byste potřebovali více síly, pohodlně a lehce krémujte.
ZnačkaMitening #ad
VýrobceMitening #ad
Číslo díluMT-JL-JIYAGAOQI
ModelkaMT-JL-JIYAGAOQI

9. VALUXE

#ad

VALUXE® Prémiový mačkač tub 2 velikosti – vytlačovač zubní pasty z ušlechtilé oceli – efektivní lis na tuby – vč. závěsného poutka – zaručené bezproblémové vytlačování

#ad
VALUXE #ad - Přináší také pořádek do vaší domácnosti. Bezzbytné vytlačování – od nynějška je snadné tubu beze zbytku vytlačit. Díky 2dílné sadě valuxe je pro každou tubu vhodný naviják na tubu. Konec s trubkami, které někde leží.

Objednávka zaručena – náš multitalent není jen super efektivní. Vytlačte do zubní pasty, jednou krátce otočte a hotovo. Díky extra masivní rukojeti z ušlechtilé oceli a ověřenému pouzdru to umožňuje! jednoduše vyjádřete tubu, ušetřete peníze a šetřete životní prostředí! Inovativní a spolehlivá – perfektní kombinace kartáčované ušlechtilé oceli a ušlechtilého designu propůjčuje vytlačovači tuby silný, ale také luxusní vzhled.

Tak jednoduché! geniálně multifunkční – ať už chcete dát tuba na zubní pastu z plastu poslední zbytek, nebo zda je hořčicová trubka z kovu. Ušlechtilý produkt, který vám pomůže vyrábět méně odpadu a navíc je super praktický. Perfektní, že? Maximální funkčnost + elegance spojují! udržitelný dárek – náš exkluzivní multitalent dorazí v elegantním balení.
ZnačkaVALUXE #ad
VýrobceVALUXE #ad
Výška1.89
Délka5.51
Hmotnost0.29
Šířka4.88
Číslo díluVALUXE
ModelkaVALUXE

10. Quesuc

#ad

Různé pastové lisy, kadeřnické nástroje, lepidlo, vhodný pro domácí kadeřnický salon, tvar klíče na roli, lis na barvení vlasů, 4dílná rukojeť z nerezové oceli lis na zubní pastu

#ad
Quesuc #ad - Snadné uložení: squeezer je vybaven malým děrovaným designem, můžete jej zavěsit přímo do háčku nebo k zavěšení použít šňůrku, která se pohodlně uloží a neztratí se snadno. Lze jej snadno ovládat jak starší, tak i děti.

Spora zdrojů: použitím mačkacího přístroje lze pastu zcela upnout a každou kapku čistě vymačkat, aby se zabránilo odpadu a efektivně šetřili zdroje. Materiál: naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, nerezaví, snadno se čistí, jsou vodotěsné, dobře vypadají, snadno se lámou, opakovaně použitelné a mají dlouhou životnost.

Velký rozsah použití: lis na tuby je vhodný nejen pro zubní pastu, lepidlo, krém na boty a jiné výrobky na tuby, barvení vlasů, ale také v koupelnách, krém na ruce, barvu, kadeřnických salonech, kuchyních, studiích atd. Snadná obsluha: zasuňte konec trubky do drážky navíječe kovové trubky a srolujte jej. Integrovaný design usnadňuje navíjení během používání.
ZnačkaQuesuc #ad
VýrobceQuesuc #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.1
Šířka0.39