Top 10 Töpferset für Zuhause mit Drehscheibe – Nástroje pro výrobu keramiky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pott'd

#ad

Pott'd Sada hrnčířů pro začátečníky na doma – na vzduchu schnoucí sada obsahuje: jedlovou hlínu na vzduchu, barvy, štětec, návod – pastelové odstíny, nářadí, tmel

#ad
Pott'd #ad - Obdivujte své dílo – zkrášlete svůj výtvor rostlinou sukulenty se výborně hodí nebo sušenými květinami nebo v nich uchovávejte šperky, tužky nebo štětce – možnosti jsou nekonečné. Samozřejmě můžete relaxovat i při kreativním večeru. Součástí dodávky je také hrnec bílého základového laku a speciální lesklý lak, který chrání váš výtvor a dodá mu profesionální lesk! Vaše ruce jsou vaše nástroje a jen vaše vlastní fantazie vám může stanovit meze.

Tón pott'd je měkký a hebký a schne během 24–48 hodin, aniž by se trhala – prostě ten nejlepší, co existuje! Bez hoření! Vaše hrnčířská sada obsahuje dostatek hlíny pro vytvoření 8–10 průměrně velkých nebo 2–4 velmi velkých předmětů. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vlastních zvukových kreací. Navíc jsou v sadě dva kartáče, jeden velký k zakrytí a menší pro jemné detaily. Tuto sadu můžete perfektně sdílet se svým partnerem nebo darovat milovanému člověku. Součástí sady hrnčířů je také náš pott'd quick-start guide se čtyřmi jedinečnými návody pro kutily a spoustou inspirace! barvení – ve vaší sadě pro hrnčíře je obsaženo 8 prémiových akrylových barev, které zaručují perfektní barvení a zakrytí našeho samovytvrdnoucího jílu a byly odpovídajícím způsobem testovány.

Při tvarování hlíny můžete své fantazii popustit volný průběh a ponořit se přitom do toku pozorné relaxace. Formy – 2 x sáček 1 kg s naším prvotřídním prvotřídním prémiovým tónem. Kutění – 5 × nástroj na tvarování hlíny ze dřeva a vyhlazovací houba; vše zabaleno v opakovaně použitelné látkové tašce – vše, co potřebujete, abyste si svou perfektní sochu nabrali do tvaru a vyhladili.
ZnačkaPott'd #ad
VýrobcePott'd #ad
Výška10.24
Délka7.87
Šířka3.94
Číslo díluPTCopenhagen

2. Cool MAKER

#ad

Pro děti od 8 let, Cool Maker Pottery Cool hrnčířské studio – pro hrnčíře snadné tvarování a na vzduchu schnoucí hlíny

#ad
Cool MAKER #ad - Poté, co hlína uschne na vzduchu, může být umělecky pomalována kovovými barvami, které jsou součástí dodávky, aby hrnčířské doplňky skutečně upoutaly pozornost. Jednoduše nastříkejte hlínu vodou a tvarujte.

Nádobu lze před sušením upravit a ozdobit pomocí nástrojů, které jsou součástí dodávky. Obsah: 1 hrnčířské studio, 2 tvarovací jádra, 2 pracovní tahy, 3 hliněné kotouče, 1 láhev s rozstřikovačem, 1 držák nářadí, 2 silikonové povlaky, 2 návnady, 1 štětec, 4 barvy. Již vyválené hliněné kotouče se jednoduše modelují kolem tvarovaného jádra na rotujícím hrnčířském kotouči. S hrnčířským studiem pottery cool se hrnčířství postaví vzhůru nohama, což vyžaduje méně zručnosti a nabízí záruku gelingu.

Ideální vstup do hrnčířství. Baterie nejsou součástí dodávky: 4 x C LR14. Vzory mohou být vyříznuty nebo děrovány děrované vzory. Cool maker znamená udělej si sám se zárukou gelingu a podporuje tak kreativitu a sebevědomí malých umělců od 8 let nebo mladších.
ZnačkaCool MAKER #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška11.13
Délka14
Hmotnost1.47
Šířka4
Číslo dílu6027865
Modelka6027865
ZárukaPartial Warranty

3. QWORK

#ad

10 cm hrnčíři otočný kotouč, QWORK® Elektrické hrnčířské kolo s modelovacím nářadím sada pro kutily a ruční práce, nastavitelné otáčky až 2000 ot/min žlutá

#ad
QWORK #ad - Ideální pro ruční práce a odlévání pro domácí kutily a řemeslníky pro mnohostranné použití. Gramofon z hliníkové slitiny, nerezavějící a trvanlivý, průměr 10 cm. Otočným knoflíkem nastavte otáčky na 0–2000 ot/min. Tvercová odkládací plocha pod otočným talířem zabraňuje stříkající vodě při práci. Elektrický keramický gramofon s vysoce kvalitním bezkartáčovým motorem, tichý
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD10996
ModelkaWD10996

4. DYOUen

#ad

Tonizační stroj s otočným talířem 10 cm a odnímatelným ABS zvukovou stěnou Pottery Wheel otočný talíř elektrický mini hrnec sada hrnčířů pro začátečníky žlutá, DYOUen Elektrický hrnčířský kotouč

#ad
DYOUen #ad - Výrobek je vybaven vysoce kvalitním motorem se stabilními otáčkami, nízkou hladinou hluku a silným výkonem. Iroké použití: malé a snadno se nosí, výuku keramiky, spokojení profesionálů a milovníků keramiky. Odnímatelná skořepina z abs může blokovat stříkající vodu a udržovat pracovní oblast čistou; přijímá vysokotlaké vstřikování, v kombinaci s integrovaným kovovým pouzdrem, vysoce kvalitní, který nerezaví, hladký a odolný proti opotřebení, které je odnímatelné a snadno se čistí.

Abs skořepiny se snadno montují, jednoduše a efektivně. Vysoce kvalitní materiál: hluk prémiového motoru je pod 60 decibelů. Kromě toho otočný talíř z hliníkové slitiny s průměrem 10 cm, voděodolný, vyrobený na věčnost. Snadná obsluha: tento hrnčířský stroj lze bez problémů používat v keramice bez základních znalostí. Vlastnosti: kotouče z hliníkové slitiny lze otáčet ve dvou režimech dopředu a dozadu, nastavitelnými otáčkami 0–2000 ot/min, aby splňovaly vaše požadavky vpřed a vzad.

Velmi rozšířené pro házení hrnčířů, vhodné pro školní výuku a hrnčířské řemeslo, formy, zábavu atd. Zapněte proud – stiskněte otočný spínač – a rychle začít. Exkluzivní a kompaktní: exkluzivní a kompaktní vzhled, zářivé barvy dodají vaší náladě příjemnější, jednodílné ošetření keramického těla kola, kompaktní struktura, přenosná a kompaktní velikost, kterou můžete kdykoli používat a pohybovat.
ZnačkaDYOUen #ad
VýrobceDYOUen #ad

5. Pott'd

#ad

Pott'd Sada hliněných hrnčířů pro začátečníky na doma – sušení na vzduchu Sada obsahuje: rychleschnoucí jíl na vzduchu, štětce, nástroje, barvy, návod – bez barev, těsnicí prostředek

#ad
Pott'd #ad - Pott'd tón je měkký a hebký a schne během 24 – 48 hodin, aniž by se roztrhl – prostě to nejlepší, co existuje! Bez hoření! Vaše sada hrnčířů obsahuje dostatek hlíny pro vytvoření 8–10 průměrně velkých nebo 2–4 velmi velkých předmětů. Vaše ruce jsou vaše nástroje, a meze vám může stanovit pouze vaše vlastní fantazie.

Obdivujte své dílo – zkrášlete svůj výtvor rostlinou sukulenty se skvěle hodí nebo sušenými květinami nebo uložte v ní šperky, tužky nebo štětce – možnosti jsou nekonečné. Součástí dodávky je také květináč bílého základního laku a speciální lesklý lak, které zaručují perfektní barvení a zakrytí na našem samovytvrdicím tónu a byly odpovídajícím způsobem testovány. Navíc jsou v sadě dva kartáče, který chrání váš výtvor a dodá mu profesionální lesk.

Co vytvoříte? naše komunity Instagramu a TikTok jsou plné inspirace! Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vlastních zvukových kreací. Samozřejmě si můžete odpočinout i při kreativním večeru. Při formování tónu můžete své fantazii nechat volný průběh a dostat se přitom do toku z pozorné uvolnění. Tuto sadu můžete perfektně sdílet se svým partnerem nebo darovat milovanému člověku. Formy – 2 x 1 kg sáček s naším prvotřídním samotvrdlým prémiovým tónem.
ZnačkaPott'd #ad
VýrobcePott'd #ad
Výška10.24
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka4.13
Číslo díluPTClassic_fba

6. Sculpd

#ad

Schwamm und Schritt-für-Schritt-Anleitung evtl. nicht in deutscher Sprache, Starter-Kit für Anfänger mit Glanzlack, Werkzeugset, lufttrocknend, Pinsel, Farbe, Sculpd Töpferei-Kit

#ad
Sculpd #ad - Zu zweit teilen: dieses ton-set eignet sich perfekt für anfänger und ist ein einzigartiges Töpfergeschenk für Erwachsene und Kinder sowie eine tolle Bastelaktivität für die ganze Familie. Jetzt kannst du von zu Hause aus Pflanzentöpfe herstellen, die lange halten. Lufttrocknender ton von sculpd: wir verwenden einen erstklassigen, sich leicht bearbeiten lässt und nach dem Trocknen eine schöne steingraue Farbe und eine glatte Oberfläche aufweist, lufttrocknenden Ton, leichten, der weich und geschmeidig ist, die das Malen zum Vergnügen macht.

Nicht in deutscher sprache, weiße acrylfarbe, Werkzeuge zum Modellieren von Ton, lufttrocknender Ton, wasserfester Glanzlack, 2 x Pinsel mit ultrafeinen Borsten und ein Töpferschwamm. Glanzlack: wir haben einen speziellen glanzlack für lufttrocknenden Ton entwickelt. Zu formen, zu schnitzen, um zu Hause ihre eigenen wasserfesten Pflanzentöpfe, Vasen, Schmuckschalen, zu bemalen und zu lackieren.

Hnlich wie eine glasur verleiht er deinen Töpferkreationen ein keramisches Aussehen und macht sie wasserfest. Das kit enthält zugang zu einer ganzen Reihe von Töpfervideos, mit denen du deine Technik mühelos verbessern kannst. Wir haben jeden lufttrocknenden Ton getestet, den wir in die Finger bekamen, und Sculpd-Ton ist zweifellos der beste. Töpferei-starterset: ein sculpd-töpferkit enthält alles, was zwei Personen brauchen, Skulpturen etc. Was ist im lieferumfang enthalten? 2 kg hochwertiger, schritt-für-schritt-Anleitung zum Töpfern evtl.
ZnačkaSculpd #ad
VýrobceSculpd #ad
Výška4.21
Délka10.71
Hmotnost4.41
Šířka8.03
Číslo díluSCU-001
ModelkaSCU-001

7. kunstli

#ad

Kunstli, DIY sada pro dospělé I kreativní sada pro dospělé I hrnčířská sada vč. akrylových barev pastel, nářadí a 2 kg hlíny na vzduchu I hrnčíři I sada hrnčířů pro domácnost I Pottery I sada hlíny

#ad
kunstli #ad - Překvapte své nejmilejší sadou pro vlastní výrobu keramiky, která obdaruje radost, čas společně a vlastnoručně vyrobená umělecká díla. Díky návodu budete perfektně připraveni. Naše sada keramiky pro domácnost nabízí vše, šperky, co potřebujete pro rozmanité hrnčířské práce.

Naše sada hrnců pottery kit nabízí perfektní aktivitu, která vám pomůže zbavit se každodenního stresu. Pro naši sadu hlíny nejsou nutné žádné zkušenosti ani vypalovací pec! naše na vzduchu schnoucí hlína umožňuje snadné tvarování, sušení a malování – pro skvělé výsledky bez námahy. Ideální pro amatérské umělce a rodiny, kteří milují doma hrnčíře.

Staňte se součástí komunity kunstli a začněte svou kreativní cestu s naší sadou keramiky Pottery Kit. Nechte svou kreativitu volně běhat s diy sadou! vytvářejte sochy, nástěnné dekorace a další. Objevte svou uměleckou stránku se sadou hrnčířů od kunstli tonset a vytvářejte jedinečná umělecká díla, která odrážejí vaši osobnost. Ponořte se do světa keramiky a najděte klid a relaxaci s naší sadou pro začátečníky.
Značkakunstli #ad
Výrobcekunstli #ad
Výška3.94
Délka9.84
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluTS-1-PF

8. Pott'd

#ad

Návod – normální tóny, nářadí, štětec, Pott'd Sada hrnčířů pro začátečníky na doma – na vzduchu schnoucí sada obsahuje: jedlovou hlínu na vzduchu, tmel, barvy

#ad
Pott'd #ad - 1 sada hrnčířských sad – bestseller pott'd – nové a ještě lepší! na vzduchu schnoucí keramická sada na doma. Formy – 2 x sáček 1 kg s naším prvotřídním prvotřídním prémiovým tónem. Navíc jsou v sadě dva kartáče, jeden velký k zakrytí a menší pro jemné detaily. Vaše ruce jsou vaše nástroje a jen vaše vlastní fantazie vám může stanovit meze.

Při tvarování hlíny můžete své fantazii popustit volný průběh a ponořit se přitom do toku pozorné relaxace. Tato sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vlastních zvukových kreací. Obdivujte své dílo – zkrášlete svůj výtvor rostlinou sukulenty se výborně hodí nebo sušenými květinami nebo v nich uchovávejte šperky, tužky nebo štětce – možnosti jsou nekonečné. Součástí sady hrnčířů je také náš pott'd quick-start guide se čtyřmi jedinečnými návody pro kutily a spoustou inspirace! barvení – ve vaší sadě pro hrnčíře je obsaženo 8 prémiových akrylových barev, které zaručují perfektní barvení a zakrytí našeho samovytvrdnoucího jílu a byly odpovídajícím způsobem testovány.

Tuto sadu můžete perfektně sdílet se svým partnerem nebo darovat milovanému člověku. Součástí dodávky je také hrnec bílého základového laku a speciální lesklý lak, který chrání váš výtvor a dodá mu profesionální lesk! Tón pott'd je měkký a hebký a schne během 24–48 hodin, aniž by se trhala – prostě ten nejlepší, co existuje! Bez hoření! Vaše hrnčířská sada obsahuje dostatek hlíny pro vytvoření 8–10 průměrně velkých nebo 2–4 velmi velkých předmětů. Samozřejmě můžete relaxovat i při kreativním večeru.
ZnačkaPott'd #ad
VýrobcePott'd #ad
Výška10.24
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka3.94
Číslo díluPTCosmic

9. WOQLIBE

#ad

Hliněný umělecký řemeslný žlutý, sada hrnčířských soustruh 2000 ot/min s odnímatelným ABS mísem, 10 cm keramický talíř pro keramiku, Mini hrnčířský kotouč, elektrický hrnčířský kotouč

#ad
WOQLIBE #ad - Promyšlený designprodukt můžete nastavit jak ve směru hodinových ručiček, kromě toho můžete rychlost přizpůsobit podle vašich potřeb, což přispívá k tomu, tak proti směru hodinových ručiček, že povrch vaší keramiky bude rovnoměrnější a vytváří nádhernější keramiku.

Vynikající výkon pottery wheel používá motor z čisté mědi s rychlostí otáček 2000 ot/min, generovaný hluk je menší než 60 dB, což může také zaručit bezproblémový provoz stroje, pokud máte lepší provozní zkušenost. Ideální dárekdíky svému krásnému vzhledu a výkonným funkcím lze tento hrnčířský stroj použít jako dárek k narozeninám nebo jako vánoční dárek. Malá stopa velikost mini hrnčířského kruhu je 15 × 13 cm, takže je tento malý profesionální keramický stroj vhodný zejména pro školní výuku a kutilství v keramice, nezabere příliš mnoho místa, aby uspokojil profesionály a nadšence hrnčířské výroby.

Pro začátečníky a děti je mini stroj na hrnčířské kolo dobrým dárkem, abyste se rychle naučili, jak sami hnětit, modelovat a vyrábět keramiku. Vysoce kvalitní materiáltato sada hrnčířů je vyrobena z kovu a gramofon je vyroben z hliníkové slitiny, která má dlouhou životnost, je odolná vůči korozi a nerezová, takže ji můžete používat s důvěrou.
ZnačkaWOQLIBE #ad
VýrobceWOQLIBE #ad

10. KKTECT

#ad

řemeslná práce, 25 cm, 350 W, KKTECT Vylepšený elektrický hrnčířský kotouč s LCD displejem, kutilské nářadí s 11 ks nástrojů na výrobu hrnčířských hlín, elektrický hrnčířský kotouč, keramika

#ad
KKTECT #ad - Je to také vynikající volba jako dárek. Ušetřete náklady a energii. Chytrý design kompaktní struktura, malá potřeba místa, dobrý retenční účinek bláta. Jednofázový třívodičový systém s ochranou proti vytečení, bezpečný a spolehlivý provoz.

Vyvinuto z bezpečnostních důvodů. Flexibilní použití vybaveno nožním pedálem a lcd obrazovkou, snadné ovládání. Tělo je postříkáno humanizovaným designem a vynikajícími detaily, aby vám poskytlo příjemnější náladu. Nabízíme také řadu bezstarostných nástrojů pro tvorbu pracovních procesů. Vhodné pro školní výuku, keramiku a rodinné použití. Pokrokový vysoce kvalitní bezkartáčový motor může dosáhnout otáček 0–300 ot.

Min. Překrásná a praktická tato hrnčířská turbína má exkluzivní vzhled a pestré barvy a dostatečně velkou desku o průměru 25 cm 9, 8 palců. Používá se také snadno čistitelné mobilní ABS mísy. Velmi rozšířené tento keramický stroj na kolo umí vyrábět keramické ruční práce. Dokáže uspokojit potřeby většiny profesionálních a amatérských keramických nadšenců. Stabilní provoz při nízké hladině hluku.
ZnačkaKKTECT #ad
VýrobceKKTECT #ad
Číslo díluKEYCP-73-001
ModelkaKEYCP-73-001