Top 10 Togu Redondo Ball 22cm – Gymnastické míče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Togu

#ad

Togu 10 x Redondo Ball Pilates Ball Gymanstik Yoga Fitness Therapie 22 cm modrý

#ad
Togu #ad - Ideální tréninkový partner při pilates a józe. V dekorační krabici s příklady cvičení. Ideální partner pilates pro trénink pánevního dna a břišních svalů, jakož i pro masáž šíje a hloubkovou relaxaci. Rozsah dodávky: 10 x Redondo Ball modrý 22 cm. Robustní, ale měkký materiál je hygienicky omyvatelný.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTogu #ad
Výška6.3
Délka6.3
Šířka6.3
Číslo dílufolgt
Modelkafolgt

2. Yes4All

#ad

3.6 kg Lila einzeln Krafttraining Gewichte & Zubehör Medizinbälle für Pilates, Yes4All HWGX Toning Ball Weich gewichtet, Yoga, Fitness

#ad
Yes4All #ad - 1 jahr garantie und 30 tage rÜckgabe: unser hochwertiges Produkt kommt mit 1-Jahres-Garantie und 30-Tage-Rückgabe, um Ihnen die beste zufriedenstellend für jeden Kauf zu geben. Das durchführen von Übungen mit einem instabilen Ball aktiviert die tiefsten stabilisierenden Muskeln Ihres Körpers für Koordination und maximale Kraft.

Bauen sie kraft, balance und koordination auf: yes4all toning bälle sind perfekt für Gleichgewichts, Flexibilitäts und Krafttraining. Sie können sie auch im büro aufbewahren und herausnehmen, um Ihre Muskeln in der Pause oder nach einem langen Tag am Schreibtisch zu dehnen oder aufzuwärmen. Pvc-hÜlle - instabiler eisensand im inneren: hergestellt aus pvc und gefüllt mit Eisensand, sind unsere Toning Balls langlebig und funktionieren ein Leben lang.

Eisensand im inneren schafft Instabilität, um verschiedene Muskelgruppen für einen schlankeren und strafferen Körper zu aktivieren. Kompakt und tragbar fÜr reisen: sie können die bälle auf jeden fall mitnehmen, wenn Sie reisen, um ein Mini-Workout zu absolvieren. 3, 6 kg gewicht und lila farbe: bitte überprüfen sie vor dem kauf die größe des balls, um zu sehen, ob er in Ihre Hände passt oder nicht für die größere Größe müssen Sie ihn eventuell mit beiden Händen halten.
ZnačkaYes4All #ad
VýrobceYes4All #ad
Výška5.98
Délka6.3
Hmotnost8
Šířka6.22
Číslo díluHWGX
ModelkaHWGX
Záruka1-year-warranty

3. Togu

#ad

Togu Redondo míč.

#ad
Togu #ad - Nosnost: cca-120 kg při cvicích vleže. Vyrobeno v Německu. Hmotnost cca-150 g. V dekorační krabici s cviky na procvičení. Měkký, pěnový materiál se zátkou uzávěru – lze snadno a rychle bez kompresoru nafouknout a opět vyfouknout.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost0.35
Šířka8.66
Číslo dílu491000
ModelkaT491000/BL
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

4. TOGU

#ad

16, modrý, TOGU 430404 Unisex – gymnastický míč pro dospělé standardní nelakovaný

#ad
TOGU #ad - Hmotnost cca 300 g. Made in germany – náš slib kvality a spolehlivosti. Kvalitní gymnastické míčky pro školní a volnočasové gymnastiku. Super poddajný, dobrá elasticita, antistatický.
ZnačkaTOGU #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost0.66
Šířka6.3
Číslo dílu430404_Blau_16
Modelka430404
Zárukazákonná záruka

5. Togu

#ad

Togu Redondo Ball gymnastický míč malý míč pilates

#ad
Togu #ad - Prémiová kvalita – made in Germany – 100% recyklovatelná. Snadné a rychlé větrání bez čerpadla. Včetně podrobného plakátu na cvičení. Nosnost až cca 120 kg při cvičení vleže. Extrémně měkký a robustní míč na pilates s uzávěrem na zátku.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška8.66
Délka8.66
Hmotnost0.33
Šířka8.66

6. Togu

#ad

V sadě s fitness páskem Theragym Loop Miniband, střední, Togu Redondo míč na pilates 22 cm modrý

#ad
Togu #ad - Ideální pro trénink zad, pilates, posilování pánve a břicha, cvičení nohou po posilování. Nosnost redondo ball až 120 kg při cvičení vleže. Praktická a efektivní domácí posilovací sada s návodem na cvičení český jazyk nelze zaručit. Obsahuje míč redondo 22 cm, modrý a jeden mini pás Theragym Loop zelený, střední odpor. Snadná manipulace a snadné uložení – skládací malý gymnastický míč a mini pásek ve střední tloušťce.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška8.66
Délka8.66
Šířka8.66

7. beneyu

#ad

Beneyu ® Protiskluzový a super lehký míč Soft Pilates – malý gymnastický míč – 23 cm + cvičení

#ad
beneyu #ad - Bez ftalátů. Gymnastický míč vyšší třídy pro celé tělo. Získáte tak fitness míč, který je zároveň neklouzavý a přesto nelepí. Super měkký a robustní – gymnastický míč bez problémů odolá mnohostrannému použití na všech podkladech.

Hypoalergenní – bezstarostná sportovní zábava z certifikovaného a nezávadného materiálu. Jednoduché nafouknutí – bez extra pumpičky zcela jednoduše nafouknete svůj mini pilates míč pomocí přiložené foukací trubičky. Mnohostranné cvičení – ať už pilates nebo jóga. Gymnastický míč je vyroben z PVC materiálu bez škodlivých látek a bez zápachu.

Při vypouštění vzduchu bude váš míč na jógu malý a praktický. S vaším novým fitness míčem dosáhnete optimálních výsledků při jednoduchém použití. Mimořádně protiskluzová – bezpečné držení díky speciální povrchové struktuře gymnastických míčů. Příjemně měkká vložka jako míč na jógu nebo pilates míček.
Značkabeneyu #ad
Výrobcebeneyu #ad
Výška9.06
Délka9.06
Hmotnost0.21
Šířka9.06

8. Sissel

#ad

Sissel® Pilates Soft Ball modrý | 22 cm | PVC bez ftalátů a latexu | pro hloubkové uvolnění a posílení svalstva | nosnost 155 kg | včetně návodu na cvičení

#ad
Sissel #ad - Bezpečné a kvalitní: tento míč na pilates je vyroben z pvc, neobsahuje ftaláty, ani latex. Ekologický a bezpečný tréninkový přístroj pro každodenní cvičení.

Přizpůsobte míč svým individuálním tréninkovým potřebám. Včetně návodu k cvičení: každý míč je dodáván s podrobným návodem na cvičení, který ukazuje nejefektivnější cvičení pro váš trénink. Hluboké uvolnění a posílení: sedlo pilates míč podporuje hloubkové uvolnění a současně posiluje svalstvo. Ideální pro začátečníky a pokročilé. Nosnost a všestrannost: s nosností až 155 kg a průměrem 22 cm nabízí míč vysokou stabilitu a všestrannost pro různá cvičení. Jednoduchá manipulace: s přiloženou trubičkou lze snadno přidat nebo odstranit vzduch. Je optimální pro cílený trénink páteře a břišních svalů.
ZnačkaSissel #ad
VýrobceSISSEL® #ad
Výška0.59
Délka8.66
Hmotnost0.46
Šířka4.33
Číslo dílu34115
Modelka34115
Zárukarozhoduje se v jednotlivých případech

9. Togu

#ad

Do kanceláře, doma, antracit, TOGU 493000 Redondo Ball Touch 18 cm, pilates, protiskluzový, malý gymnastický míč, míč na jógu, měkký fitness míč na jógu, měkký míč

#ad
Togu #ad - Prémiová kvalita – made in Germany – záruka výrobce 30 let. S jemnými nopky na dotek pro navíc senzomotorické podněty. Extrémně měkký a robustní míč na pilates s uzávěrem na zátku. Snadné a rychlé větrání bez čerpadla. Nosnost až cca 120 kg při cvičení vleže.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška7.09
Délka7.09
Hmotnost0.33
Šířka7.09
Číslo dílu493000
Modelka493000
ZárukaZákonný topný výkon

10. Togu

#ad

Míč na cvičení, pilates míč, modrý, tréninkový míč, Togu Unisex Redondo Ball Mini sada 2 ks originál gymnastický míč, 14

#ad
Togu #ad - Název oddělení: Unisex. Nosnost circa" 120 kg při cvičení v ležatém stavu. Typ sportu: Fitness. Mnohostranně použitelný na pilates a jógu a trénink. Prémiová kvalita vyrobená v německu, dlouhá životnost, 100% recyklovatelné a bez škodlivých látek. Sada 2 ks v samostatném kartonu s plakátem na cvičení a pumpičkou na míč. Měkký, pěnový materiál s jehlovým ventilem.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU5|#TOGU #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost0.35
Šířka5.51
Číslo dílu491900
Modelka491900
Zárukazákonná záruka