Top 10 Swim Vest Kids – Plavecké vesty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PROTAURI

#ad

Chlapci dívky neopren plavání bunda batolata učení plavání plavky móda plavání pomoc pro 1-9 let/50 N, PROTAURI Dětská plovací vesta

#ad
PROTAURI #ad - Děti mohou tuto záchrannou vestu nosit na pláži a u bazénu, na člunu atd. Plavecká bunda je také lehká, kompaktní a s dlouhou životností, ve vodním parku, což je ideální na výlety. Používejte prosím profesionální záchrannou vestu, pokud vůbec nemůžete plavat.

Jedinečný servis: pokud nejste s naším produktem 100% spokojeni, kontaktujte nás prosím, vrátíme Vám peníze nebo nahradíme. Varování: jedná se o osobní plavecký přístroj. Materiál a použití: protauri plovací vesta se skládá z neoprenového vnějšího materiálu a z pěnového materiálu epe. Neoprenový materiál velmi rychle schne a snadno se zabalí. Jedinečný design: naše plavecké vesty mají nastavitelné bezpečnostní pásy pod rozkrokem dítěte, nemusíte si dělat starosti, že záchranná vesta zůstane na svém místě a zvyšuje bezpečnost výrobků.

Proto jsme nechali plovací vestu otestovat na shodu s evropskou normou CE: EN 13138-1: 2014. Děti musí nosit tuto záchrannou vestu pod doprovodem rodičů. Testováno na produkt: bezpečnost je u protauri nejvyšší prioritou. Přezky jsou extra silné, což znamená, že se snadno poškodí.
ZnačkaPROTAURI #ad
VýrobceGuangzhou Zhili Electronic Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost0.82
Číslo díluW200601FY04
ModelkaWN231101

2. Speedo

#ad

Speedo Kids Begin to Swim Stoffarmbänder, Saphirblau, Einheitsgröße

#ad
Speedo #ad - Hohe sichtbarkeit, heller Innenstoff für erhöhte Poolsicherheit. Strapazierfähiges, aufblasbares Armband mit zwei Kammern für zusätzliche Sicherheit und Haltbarkeit. Weiches polyester-Material bietet zusätzlichen Komfort. Ideal, um jungen schwimmern dabei zu helfen, Vertrauen in das Wasser aufzubauen. Einheitsgröße: 2-12 jahre; Maximales Gewicht 50 kg.
ZnačkaSpeedo #ad
VýrobceWarnaco Swimwear - Speedo Equipment #ad
Výška3.5
Délka8
Hmotnost0.4
Šířka7.3
Číslo dílu7570525-423
ModelkaUSXKDSBTSARMBANDSY

3. Aquasphere

#ad

Zelená, L 3-6Y, Aqua Sphere Unisex Mládež Swim Vest Plovací vesta

#ad
Aquasphere #ad - Rychlé nastavení – různé nastavitelné popruhy zajišťují perfektní usazení. Jednoduché ovládání – rukojeť na zádech umožňuje doprovázet dítě. Kompatibilní plavání – pěnové panely pro lepší rovnováhu. Optimální stabilita – vesta pro podporu vztlaku ve vodě.
ZnačkaAquasphere #ad
VýrobceAquasphere #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.44
Šířka0.39
Číslo díluST134EU4131L
ModelkaST134EU3141L
Záruka1 rok záruka výrobce

4. Beco

#ad

BECO -Sealife plavecká vesta pomůcka při plavání trénink pro vodní sporty

#ad
Beco #ad - Bezpečná pomůcka při plavání – odpovídá normě EN 13138-1: 2014. Vhodné pro děti od 3 do 6 let a 19 až 30 kg. Vždy najdeme řešení. Pokud máte dotazy nebo něco nesedí, můžete nás kdykoliv kontaktovat německá firma a německý zákaznický servis. Přesvědčte se sami - my ve společnosti sport-thieme klademe největší důraz na vysokou kvalitu nabízených produktů. To, co od těchto produktů můžete očekávat, můžete očekávat také od našeho servisu. Nabízí optimální volnost pohybu.
ZnačkaBeco #ad
VýrobceBeco #ad
Výška1.34
Délka13.39
Hmotnost0.72
Šířka19.69
Číslo dílu9639
Modelka9639
ZárukaZákonná záruka

5. Wenlia

#ad

Wenlia Dětská záchranná vesta, S 3-4 roky, chlapci dívky malé děti plovací bunda Float vesta Plavací bunda s nastavitelnými bezpečnostními pásky věk 3-8 let / 29-57 kg růžová

#ad
Wenlia #ad - Prémiový materiál: dětská plavecká bunda je zvenku z neoprenu a uvnitř z EPE pěny. Iroké použití: wenlia plovací vesta pro malé děti nabízí super vztlak pro budování důvěry pro dítě, což usnadňuje učení plavání. Odblokovací přezka je vyrobena z velmi silného materiálu, předpokládá se, že je odolná pro dlouhodobé používání.

Originální design: na základě ochrany a výzkumu sportovních talentů dětí neustále vylepšujeme design a nabízíme nejlepší plovoucí vestu s roztomilým jednorožcem. V případě problémů s kvalitou vám nabízíme bezplatný náhradní servis. Při nákupu si prosím vyberte podle hmotnosti a výšky vašeho dítěte. Světlé barvy a roztomilý design vám usnadní pozorování vašeho dítěte, potěší děti při učení plavání. Větší bezpečnost: dětská plovací vesta používá tři bezpečnostní přezky a má nastavitelné bezpečnostní pásy v pase a pod boky dítěte.

100% záruka spokojenosti: k dostání ve 4 velikostech, perfektní pro děti s různou stavbou a velikostí. Neoprenovou záchrannou vestu lze použít také pro outdoorové aktivity, vodní parky, bazény, jako jsou pláže, které je již obeznámeno s vodou a učí se plavat, surfování atd. Plovací vesta pro děti může nejen doplnit vztlak nositele, ale také dělá vestu lehkou, velmi rychle schnoucí a snadno se nosí.
ZnačkaWenlia #ad
VýrobceXunyue #ad
Výška15.75
Délka11.81
Hmotnost0.68
Šířka2.76
Číslo díluY2-YD-FBX0546801
ModelkaY2-YD-FBX0546801

6. Konfidence

#ad

Originální plovací vesta Konfidence Jacket, Růžová

#ad
Konfidence #ad - Snadno se navléká se zipem. Pojistka se suchým zipem proti nechtěnému otevření. Z velmi příjemného neoprénu, který je i za mokra na kůži stále příjemný, většinou je dobře přijímán při hraní na pláži. Pohyb při plavání není omezen. Zadní oblast u každé vesty je vyrobena s dobře viditelnou žlutou.
ZnačkaKonfidence #ad
VýrobceKonfidence #ad
Výška12.6
Délka10.63
Hmotnost1.1
Šířka3.15
Číslo díluKJ05-B-05
ModelkaKJ15-C-05

7. Boglia

#ad

Plavecká bunda pro chlapce a dívky 1–3 roky, 8–18 kg, Boglia Neoprenová dětská plavecká vesta

#ad
Boglia #ad - Nejlepší ochrana pro děti: tato plovací vesta má nastavitelné bezpečnostní pásy pod krokem dítěte, aby zůstala na svém místě a mohla ji nalepit na tělo malého dítěte. Rozmanité použití: záchrannou vestu pro malé děti lze nosit v mnoha různých scénách.

Kromě toho je tato plovací vesta lehká, kompaktní a odolná, což je ideální pro výlet. Varování: používejte profesionální plaveckou vestu, pokud vůbec nemůžete plavat. Dobré materiály: plovací vesta se skládá z neoprenu na vnější straně a vnitřní epe pěny. Děti musí používat tuto plaveckou vestu v doprovodu rodičů.

Daje o velikosti: s: 8–18 kg / 17, 6–39, 6 lb věk 1–3; m: 18–25 kg / 39, 6–55 lb věk 4–6; l: 25–35 kg / 55–77 lb 7-9. Děti mohou tyto plavecké vesty na pláži, v vodní parku, v bazénu, na lodi atd. Neoprenový materiál umožňuje velmi rychle schnout a snadno se zabalí. Odpínací přezky plavecké vesty jsou extra silné, takže si nemusíte dělat starosti s mírným poškozením.
ZnačkaBoglia #ad
VýrobceBoglia #ad
Hmotnost0.86
Číslo díluH2-YD-FBX-0463404
ModelkaZC202101

8. Gogokids

#ad

Dětská vztlaková bunda pro chlapce a dívky 2-4 roky/10-20 kg, pomůcka pro batolata při plavání ve stylu bundy se dvěma náramky, Gogokids Dětská plovací vesta s náramky

#ad
Gogokids #ad - Světlé barvy poskytují rodičům nebo pečovatelům vysokou viditelnost a zajišťují maximální bezpečnost. Prodyšný a příjemný design je perfektní pro děti a zajišťuje bezpečné a příjemné léto. To je pomůcka při plavání, aby nabízela dodatečné vztlakové funkce.

Naše dětské tariérové bundy jsou nezávisle testovány a odpovídají harmonizovanému bezpečnostnímu standardu EU EN13138-1:2014. Maximální bezpečnost pro děti – naše plovací vesta má přední zip po celé délce pro snadné oblékání a svlékání. Bezpečnost především, zábava za druhé: Náš dětský flotační přístroj vás zakryl. Abyste zajistili, že kupujete správnou plaveckou bundu pro vaše dítě, vyberte si prosím podle hmotnosti a věku. Jednoduché plavání se dvěma náramky. Pomáhá dětem plavat a udržovat rovnováhu ve vodě, na plážích, což jim dává větší svobodu a sebedůvěru při plavání a hraní.

8 odnímatelných pěnových plováků je navrženo tak, maximální vztlak 50 N. Je perfektní pro použití v bazénech, na lodích nebo u jezera. V případě problémů s kvalitou je vám kdykoli k dispozici náš zákaznický servis. 8 nastavitelných plotů pro superior buoyancy – naše vztlaková vesta byla vyvinuta, aby dětem poskytovalo potřebný nastavitelný vztlak, která se přizpůsobí struktuře lidského těla.
ZnačkaGogokids #ad
VýrobceGogokids #ad
Výška3.15
Délka9.84
Hmotnost0.44
Šířka4.72
Číslo díluWN231101
ModelkaWN231101

9. Limmys

#ad

Střední, různé velikosti tmavě modrá, evropská značka, Limmys Prémiová neoprenová záchranná vesta – ideální pomůcka na plavání pro chlapce a dívky – včetně tašky se stahovací šňůrkou

#ad
Limmys #ad - Darujte svým dětem schopnost – děti milují vodu a milují učení. Takže jsme navrhli vlastní! s pomocí našich dětí jsme pro vás vytvořili perfektní vestu! Naše plavecké vesty pomohou vašim malým dětem nebo malým dětem získat důvěru ve vodu, abyste se mohli bavit a naučit se něco, co prospívá jejich zdraví a radosti ze života.

Ne všechny děti jsou stejné – víme, abyste mohli učinit správné rozhodnutí, že výběr správné velikosti není nikdy snadné. Naše fotografie byly vytvořeny tak, jaká velikost se pro vaše dítě hodí. Jedinečný design – proč byste se měli spokojit se vším ostatním než tím nejlepším? na rozdíl od jiných designů má vesta limmys dodatečný popruh, že vesta zůstane na svém místě a zvyšuje bezpečnost výrobků. Náš důraz je kladen na zábavu při učení, dostupnost a samozřejmě především bezpečnost.

Máme i děti a špatné zkušenosti s plaveckými vestami, že musí existovat lepší řešení. Navrženo pro bezpečnost, než jsme věřili, teplo a pohodlí – u limmys jsou všechny naše produkty navrženy rodiči pro rodiče. Proč tento produkt? limmys je britský rodinný podnik, funkčnost, který již mnoho let prodává kvalitní dětské výrobky ve Velké Británii a Evropě. Zip je extra silný, což znamená, aby bylo zajištěno, který se upevňuje pod rozkrokem dítěte, že se ani po několika aplikacích snadno nerozbije.
ZnačkaLimmys #ad
VýrobceLimmys #ad
Výška0.04
Délka11.4
Hmotnost0.54
Šířka8.19
Číslo díluLim00bm
ModelkaLim00bm
ZárukaNávrat do 2 měsíců

10. Gogokids

#ad

Chlapecká dívčí plavecká vesta na plavání bunda, dětské plovoucí plavky móda plavání trénink batolata se učí plavat

#ad
Gogokids #ad - Skvělý design styl bundy, ovinutá ji kolem trupu dítěte a udržuje ruce volné při plavání. Neoprenový materiál top kvalita neoprenu pro teplo a vztlak, dodává dětem větší sebedůvěru při učení se plavání.

Rozdvojený pás dětská plavecká bunda se dodává s nastavitelným páskem na vidlici, který zajišťuje pevné uchycení. Garantovaný servis pokud nejste 100% spokojeni s naší dětskou plaveckou vestou, kontaktujte nás, my Vám vrátíme peníze nebo nahradíme. Komfort & bezpečnost nastavitelný hrudní popruh s rychlouzávěry pro pohodlí a bezpečnost.
ZnačkaGogokids #ad
Výška0.01
Délka90
Hmotnost0.79
Šířka35.43
Číslo díluG180502FLBX0208
ModelkaG180502FLBX0207