Top 10 Sandkasten Abdeckung 160×160 – Pískoviště

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KRONLY

#ad

Pískoviště, vodopropustná, odolná proti roztržení, pískovišťová fólie, šetrná k životnímu prostředí, Rouno na pískoviště 2 x 2 m Rouno proti plevelu pro děti

#ad
KRONLY #ad - Jsme německá firma. Kronly. Dešťová voda může bez problémů odtékat a rouno nabízí bezpečnou ochranu proti plevelu. Naše podložka na pískoviště propouští vodu, odolná proti roztržení a povětrnostním vlivům.

Rozsah dodávky: pískoviště odolné proti roztržení ve velikosti 2 x 2 m. Snadné zpracování: vložte odtok plevele do pískoviště a následně jednoduše naplňte hrací písek. Naše výrobky z netkané textilie proti pleveli najdete pod značkou. Vliesovou textilii můžete bez problémů přistřihnout nůžkami. Materiál 100% polypropylen s gramáží 100 g/m². Perfektní podložka na pískoviště: chraňte pískoviště svých dětí naším ekologickým podlahovým rounem proti růstu plevele a popínavým zvířatům ze země.
ZnačkaKRONLY #ad
VýrobceKRONLY #ad
Výška0.04
Délka78.74
Šířka78.74

2. GardenGloss

#ad

GardenGloss® Rouno proti pleveli 4m² pro pískoviště 150 g/m², extra silné 2 m × 2 m – pískoviště extrémně odolné proti roztržení a propouštějící vodu – zahradní rouno pro děti, pískoviště

#ad
GardenGloss #ad - Vliesová textilie je vyrobena z extra silných vláken a má nadprůměrnou plošnou hmotnost 150 g/m². Díky extra pevné látkové struktuře netkané textilie jej lze výborně přistřihnout nůžkami.

Pokud nebudete s flísem 100, 0% spokojeni, můžete jej do 30 dnů bez komentáře zaslat zpět a dostanete zpět své peníze. Bez kdyby a jinak! V produktu se nenacházejí žádná změkčovadla nebo jiné potenciálně škodlivé chemické látky. Nezávadnost škodlivých látek byla testována a potvrzena nezávislým zkušebním institutem. Extra silná struktura látky nepropouští světlo a zabraňuje tak růstu plevele pod ní.
ZnačkaGardenGloss #ad
VýrobceGardenGloss #ad
Výška0.04
Délka78.74
Hmotnost1.32
Šířka78.74

3. VANSHEIM

#ad

Prachotěsná, plachta na pískoviště, ochrana proti dešti, VANSHEIM Krycí plachta na pískoviště 150 × 150 × 20 cm, látka Oxford 420D, krycí plachta na pískoviště, plachta na pískoviště

#ad
VANSHEIM #ad - Kryt na pískoviště chrání vaše pískoviště v čistotě a suchu před ptáky/kočkami, hmyzem a dešťovou vodou. Lepší odolnost proti povětrnostním vlivům a roztržení pouzdro pískoviště má dvojité švy, aby se zlepšila pevnost a roztržení. Snadné čištění a skladování kryt na pískoviště s logem a štítkem na mytí je uveden materiál a pokyny k čištění.

Speciální vodotěsný pásek pro zabránění úniku vody ze švů. Velikost krycí plachty na zakrytí pískoviště 150 x 150 x 20 cm. Změřte prosím před objednáním délku, pavučinami, dětský bazén, aby bylo zajištěno, šířku a výšku vašeho pískoviště, prachem, že kryt pískoviště správně sedí. Speciální design pro lepší padnutí kryt na pískoviště má na obou stranách elastické pásky a stahovací šňůrky, aby děti odfoukly pískoviště před větrem. Kryt pískoviště je extrémně nenáročný na údržbu, lze jej zalévat hadicí a sušit na slunci nebo otřít do sucha.

420d oxford tkanina vodotěsná proti roztržení kryty na pískoviště jsou vyrobeny z těžkého materiálu oxford se silnou vrstvou pu, protože je odolný, prachotěsná, která je vodotěsná, odolný vůči teplu a roztržení, odolná proti povětrnostním vlivům, UV odolná a odolná proti roztržení. Na obou stranách krytu pískoviště jsou všité výstražné proužky, aby lépe seděly na pískovišti a zabránilo tomu, které varují před zakopnutím na pískoviště. Ochranný obal na pískoviště se kromě toho dodává s úložnou taškou, do které jej lze při nepoužívání snadno uložit.
ZnačkaVANSHEIM #ad
VýrobceVANSHEIM #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39

4. PERFETSELL

#ad

černá, krycí plachta na pískoviště se stahovací šňůrkou na písk, PERFETSELL Kryty na pískoviště 120 cm * 120 cm vodotěsné pískoviště kryt oxfordská látka

#ad
PERFETSELL #ad - Vhodné pro pískoviště 120 cm × 120 cm. Velmi rozšířené jako zakrytí pískoviště a zakrytí zahradního bazénu. Před nákupem prosím potvrďte velikost. Velikost krytu: 125cm*125cm 49.

Tento kryt na pískoviště se perfektně hodí pro čtvercové kryty a hodí se velmi dobře pro nábytek v interiéru i exteriéru. 2"* 49. Rka je navržena tak, aby pískoviště pevně zakryla. Snadné složení: kryt lze dobře složit a uložit do pouzdra. Vodotěsný a robustní: tento kryt na pískoviště je z nepromokavé látky Oxford s vynikající odolností proti prachu a vodě, nemá žádný chemický zápach, lze jej používat dlouho.

Super snadné čištění a sušení. Jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Design stahovací šňůrky: díky šňůrce včetně stahovací šňůry lze ochranné pouzdro pěkně utáhnout. Užitečné: kryt na pískoviště chrání písek a hračku před znečištěním před deštěm, prachem.
ZnačkaPERFETSELL #ad
VýrobcePERFETSELL #ad
Výška3.1
Délka18.6
Hmotnost0.49
Šířka18.6
Číslo díluSamcorn-dadaq28
ModelkaSamcorn-dadaq28

5. Ferocity

#ad

černý, Ferocity Kryt na pískoviště na míru, hrací bedna, ochranný obal na pískové hřiště, prodyšný pro pískoviště, kryt, vodoodpudivý, výroba na míru, všechny velikosti, větruodolný ochranný obal

#ad
Ferocity #ad - Mohou se vyskytnout možné malé tolerance v rozsahu +/- 3 cm – podle běžných průmyslových norem. Kryt na pískoviště je skládací, má nízkou hmotnost a snadno se skladuje. Perfektní velikost. Kryt je vhodný pro pískoviště s obdélníkovou základní plochou.

Doporučujeme vám vytvořit mírný sklon tak, aby voda mohla odtékat z krytu a nevznikly žádné louže. Před nákupem prosím změřte svou pískovišti pro optimální tvar. Pu vrstva. Náš kryt je dole uzavíratelný stahovacím páskem, takže kryt lze jednoduše připevnit na pískoviště, aby se zabránilo sklouznutí. Bezpečné při každém počasí. Vysoce kvalitní ortalionovÁ látka s polyuretanovou vrstvou ze 100% polyesteru.

Výrobek není ve švech vodotěsný. Kryt na pískoviště ferocity je vyroben z ortalionovÉ látky s polyuretanovou vrstvou, díky čemuž je vodoodpudivý a současně prodyšný. Materiál. Zvýšená odolnost proti uv záření zajišťuje dlouhou životnost krytu pískoviště. Vyrobíme pro vás obdélníkový kryt na míru. Pozor.
ZnačkaFerocity #ad
VýrobceFerocity #ad
Výška11.81
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo díluPOK-MEB-005
ModelkaSANDBOX

6. QUICK STAR

#ad

QUICK STAR Ochranný obal na pískoviště 150 x 150 cm

#ad
QUICK STAR #ad - Barva: šedá. Se stahovací šňůrkou a zapečetěnými švy. Materiál: polyester 260 g/m² s PVC vrstvou. Robustní kvalita / odolná proti povětrnostním vlivům, chrání před znečištěním v pískovišti a před nežádoucími zvířecími trus. Rozměry: 150 x 150 cm.
ZnačkaQUICK STAR #ad
VýrobceQuick-Star GmbH #ad
Výška3.94
Délka59.06
Hmotnost1.1
Šířka59.06

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

138 × 138 cm, světle zelená/tmavě zelená, pohodlné sezení, pro děti od 1 roku, BIG-Sandy s tvrdým krytem – pískoviště s krytem, plast odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Přesně podle těchto hodnot jsou vysoce kvalitní výrobky vyvíjeny a vyráběny v Německu, v Burghaslachu. Lze jej zcela jednoduše uložit. Snadná montáž – pískoviště lze díky dodávanému nářadí snadno postavit a opět rozložit.

Velká hrací plocha – robustní pískoviště v modulární konstrukci má velkou hrací plochu 138 x 138 cm a pohodlné sezení, včetně 3 přehrávatelných krycích desek. Plastový materiál – plastový materiál odolný proti povětrnostním vlivům, UV stabilizovaný vzdoruje každému počasí, aniž by vybledl nebo lámal a lze jej snadno a hygienicky čistit.

Značka big – big ručí za robustností, odolností a stabilitou. Ty se dají snadno připevnit a nabízejí dodatečný požitek ze hry díky silnicím integrovaným na spodní straně. Krycí desky – krycí desky poskytují ochranu před nečistotami a znečištěním zvířaty.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška10.63
Délka54.33
Hmotnost37.04
Šířka54.33
Číslo dílu800056733
Modelka800056733
Záruka2. Roky záruka výrobce

8. Gartenpirat

#ad

Gartenpirat Kryt na pískoviště 120 x 120 cm vodotěsná plachta s gumovým páskem modrá

#ad
Gartenpirat #ad - Z pe tkaniny s eleastickou šňůrkou. Velikost 120 x 120 cm. Plachta pro pískoviště. Barva modrá.
ZnačkaGartenpirat #ad
VýrobceGartenpirat #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluGP1411
ModelkaGP1411

9. Jiahuade

#ad

Kryt na pískoviště, krycí plachta na pískoviště, plachta na pískoviště, kryt na pískoviště 150 cm × 150 cm, vodotěsná plachta na pískoviště, vodotěsný kryt na pískoviště

#ad
Jiahuade #ad - Před nákupem prosím potvrďte velikost bunkru, abyste zabránili nákupu nesprávného bunkru. Skládací a přenosný kryt na pískoviště lze při nepoužívání sklopit. S tímto ochranným obalem si již nemusíte dělat starosti s ochranou přístřešku.

Přenosný, šetří místo, při nepoužívání jednoduše skládací, malý a lze jej uložit do rohu domu. Velikostvelikost krytu na prach z pískoviště činí 120 × 120 cm/150 × 150 cm. Design se stahovací šňůrkou těsně zakrývá bunkr a nabízí dodatečnou ochranu. Vysoce kvalitní materiál kryt na pískoviště je vyroben z vysoce kvalitní tkaniny oxford, která je silná a má dlouhou životnost, snadno se nepoškodí a má dobrou odolnost proti vodě, díky čemuž lze zabránit přehřátí písku, pokud je delší dobu vystaven slunci.

Ochrana proti prachu před pískovištěm zabraňte znečištění písku a hraček. Uspokojivý servis v případě dotazů nás prosím kontaktujte, a my vám poskytneme uspokojivou odpověď! .
ZnačkaJiahuade #ad
VýrobceJiahuade #ad
Výška7.87
Délka47.24
Šířka47.24

10. Halcyerdu

#ad

Halcyerdu Kryt na pískoviště, prachotěsný obal na pískoviště, 120 x 120 cm čtvercová krycí plachta vodotěsná se stahovací šňůrkou, vodotěsný obal na pískoviště, tkanina Oxford

#ad
Halcyerdu #ad - Ra je koncipována tak, aby hustě zakryla pískovou jámu, aby chránil písek a hračky před znečištěním. Velikost a barva: délka a šířka 120 cm, vhodné pro každodenní potřeby. Vysoce kvalitní materiály: kryt na pískoviště z vysoce kvalitní tkaniny oxford 420d, je odolný proti stárnutí, světlu odolný, snadno se nepoškodí, který je pevný a s dlouhou životností, prachotěsný a odolný vůči UV záření a nabízí nejlepší ochranu po celou dobu používání.

Skládací a přenosný: kryt na pískoviště má skládací design, který lze při nepoužívání složit a skladně uložit na cestách příliš mnoho místa. Potvrďte prosím před nákupem velikost bunkru, zelená, výška 20 cm, abyste nekoupili nesprávný bunker.

Design šňůrky: náš design řemínku vám umožňuje dobře utáhnout kryt pískoviště. Použití: kryty na pískoviště se často používají jako kryty na pískoviště nebo bazénu a lze je použít také jako nohy stanu, mouchy, a aby se zabránilo pádu listů, houpací sítě, hmyzu, podlaha atd. Používejte jej k zabránění namočení hraček a písku v dětských jamkách, piknikové rohože, zvířecích výkalů a jiných usazenin.
ZnačkaHalcyerdu #ad
VýrobceHalcyerdu #ad