Top 10 Safe Tresor Klein – Hotelové trezory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ISLANDSAFE

#ad

0.8 Kuft Sand, ISLANDSAFE Caja Fuerte Safe mit Innenlicht, klein, digital, Schloss, 0.8 Cuft Schranktresor, Sicherheit, Schmuck, Spardose für Büro, Deluxe, elektronische Tastatur, Wohnheim, Hotel

#ad
ISLANDSAFE #ad - Falls das passwort vergessen wird oder die Batterie leer ist, sind zwei Notschlüssel und Notbatteriebox ausgestattet. Der persönliche safe hat die perfekte Größe, die bequem in Ihrem Zuhause oder Geschäft verwendet werden kann. Die bedienung ist einfach und langlebig. Abnehmbare trennwände: der digitale kleine safe verfügt über eine herausnehmbare ablage für die einfache Organisation von Wertgegenständen, gefüttert mit feuchtigkeitsabweisendem Stoff, einschließlich Montageset für Wände und Schränke, um Handfeuerwaffen, was Sie brauchen, Schmuck und mehr vor Kratzern zu schützen.

Im notfall kann der schlüssel und die Batteriebox verwendet werden, um den Safe zu entriegeln. Dreifaches sicherheits-Öffnungssystemdieser sicherheitsschloss ist mit einem digitalen code-Schloss ausgestattet, das direkt durch den Code und den Knopf entriegelt werden kann. Sicher aufbewahren. Installations- und after-sale-garantiedieser safe hat vorgebohrte befestigungslöcher auf der Rückseite und Erweiterungsschrauben sind in der Zubehörtasche enthalten.

Wir haben einen 24-stunden-online-Kundenservice, zögern Sie nicht, wenn Sie Fragen haben, uns zu kontaktieren. Klein und tragbar diese 2, schmuck, dokumente, 4 m³ große kleine sicherheitsbox kann Ihr Bargeld, Pässe usw. Und die meisten tresoren auf dem markt verfügen nur über solide standardschrauben, aber der ISLANDSAFE Schranktresor verfügt über einzigartige Bolzenverriegelungshalter an der Innentür für zusätzliche Haltbarkeit und einen effektiven Anti-Aufbrech-Mechanismus.
ZnačkaISLANDSAFE #ad
VýrobceISLANDSAFE #ad
Výška12
Délka13
Hmotnost19.84
Šířka16
Číslo díluQT
ModelkaSafe box

2. Brihard

#ad

Brihard Business XL trezor se zámkem na klíče, 50 x 35 x 36 cm V x Š x D, titanová šedá

#ad
Brihard #ad - Vysoce kvalitní bezpečnostní zámek s dvojitým klíčem na vousy s ocelovými čepy 18 mm a 2 klíči. Z vysoce kvalitní oceli, 1, s robustními 4mm dveřmi, 5 mm stěnami a dvojitou ocelovou deskou pro prvotřídní pevnost rámu. Včetně koberce pro ochranu citlivých předmětů.

Montáž trezoru. Titanově šedá ral 7015 vnější strana je opatřena práškovým nástřikem odolným proti poškrábání. Extra velký trezor a nastavitelná přihrádka. Už nikdy si nemusíte dělat starosti, nejbezpečnější a uživatelsky přívětivější, že by baterie trezoru mohly selhat. Díky nastavitelné a vyjímatelné vnitřní přihrádce můžete bez problémů bezpečně uložit kazety na peníze, až 8 pořadačů A4 a notebooky.

S bezpečnostními produkty Brihard home se budete cítit bezpečně. 2 roky záruka. Brihard xl bezpečnostní trezor nabízí trojnásobnou ochranu a vynikající poměr ceny a výkonu. S tímto sejfem na dokumenty 50 × 35 × 36 cm s kapacitou 60 l můžete nyní uložit ještě více. 4 montážní šrouby a předvrtané otvory pro bezpečné upevnění vašeho uzamykatelného trezoru na povrch a místo dle vašeho výběru. Vysoce bezpečnostní klíčový trezor.
ZnačkaBrihard #ad
VýrobceBrihard #ad
Výška14.8
Délka20.9
Hmotnost35.27
Šířka15.4
Číslo díluBrihard Business XL K Grey
Modelka13BUSKN

3. Sanfnz

#ad

Zbraně, ohnivzdorný s ohnivzdornou vodotěsnou peněženkou, dokumenty A4, digitální domácí trezor s vyjímatelnou policí a externím boxem na baterie, hotovost šperky, nábytkový trezor pro munici, Bezpečný trezor 30 l

#ad
Sanfnz #ad - Během výstražného tónu je klávesnice deaktivovaná. Nafukovací ochrana hradu a ohnivzdorná taška 30l trezor je vyroben z vysoce kvalitní oceli a je vybaven třemi velkými 22 mm čepy a 46 mm silnými předními dveřmi, které mají dobrou odolnost proti páčení, léky, jako jsou hotovost, ochrana domu atd.

Snadná údržba automatický zámek heslo se zadá 3krát za sebou nesprávně a sejf vydá varovný tón po dobu 20 sekund. Náš domácí trezor nabízí 90denní možnost vrácení nebo výměny. To může účinně chránit váš majetek. Nafukovací montováno na stěnu/podlahu tento nástěnný trezor má 2 předvrtané otvory na zadní straně a spodní straně je vybaven 4 standardními expanzními šrouby, a nástěnný trezor lze snadno připevnit na stěnu nebo podlahu. Klíč k sejfu má jedinečné sériové číslo, můžete nás kontaktovat. Trezor můžete otevřít pouze jedním nouzovým klíčem a výstražný tón zastavit tím, že vyjměte baterii přerušíte napájení.

3 možnosti otevření①nouzový klíč + tlačítko. Nafukovací naše záruka 30 l trezor ohnivzdorný 37 × 31 × 30 cm/14, 5 × 13, 31 palců, ohnivzdorná vodotěsná peněženka 20, čtyři rozšiřující šrouby, 2 × 11, 5 cm/8, dva nouzové klíče, jedna rohož a dva uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Pokud má box na baterie v bezpečném stavu proud, zapne se inteligentní senzor světlo, dokud otevřete nábytkový trezor. Vyjímatelný regál vám pomůže snadno oddělit vaše zboží.
ZnačkaSanfnz #ad
VýrobceSanfnz #ad
Výška11.81
Délka14.57
Hmotnost23.15
Šířka12.2
Číslo díluCoffre Fort01
ModelkaCoffre Fort01
ZárukaUnser safe tresor bietet einen 90-tägigen rückgabe- oder umtauschservice. Ihre zufriedenheit ist unser ziel.

4. Xcase

#ad

Tajná schovávaná, Xcase Trezor: Kompaktní ocelový trezor se 2 dvojitými klíči, trezor na nábytek s klíčem, 5 litrů trezor na peníze

#ad
Xcase #ad - Ideální pro soukromí nebo do kanceláře: nabízí ochranu hotovosti, vnitřní rozměry: 196 x 146 x 150 mm, šperků, nosičů dat, munice, hmotnost: 2, elektronických přístrojů atd. Dodatečná pojistka s 10mm kotvami: přes diagonálně posunuté otvory pro montáž na stěnu a podlahu Vnější rozměry: 200 x 150 x 170 mm, 2 kg.

Robustní ocelový kryt ideální ochrana pro peníze, šperky, nosiče dat atd. Ocelový trezor včetně 2 klíčů s dvojitými vousy, 4 filcové podložky, 4 nálepky na vrtání a německý návod. Robustní mini trezor se 2 klíči s dvojitými vousy bezpečný zamykací systém: 3 ocelové šrouby 10 mm a vnitřní závěs, se 2 klíči trezoru plstěná rohož jako ochranná podložka pro vaše cennosti.

Bezpečnostní zámek s masivními ocelovými čepy Vhodné pro montáž na stěnu a podlahu. Nábytkový trezor s klíčem – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: tajný úkryt, plstěná podložka, zámky, malý, zlaté šperky, šperkovnice, 2 upevňovací kotva, nábytek, trezory, pokladnice, mince, zámek, solidní. Stabilní konstrukce z ocelového plechu: 3 mm silné ocelové dveře, 2 mm silné stěny Objem: 5 litrů.
ZnačkaXcase #ad
VýrobceXcase #ad
Výška7.87
Délka5.91
Hmotnost4.79
Šířka6.69
Číslo díluNX1373-944

5. KABISAFE

#ad

Velký trezor s trezorem, hotovost, kancelář, dokumenty,, hotel, elektronický trezor na peníze s číselným zámkem, KABISAFE Trezor na nábytek trezor pro domácnost, nástěnný trezor se senzorem na kolej

#ad
KABISAFE #ad - Vnitřní osvětlení: vnitřní světlo se zapne, aby osvětlilo vnitřní prostor a bylo tak lépe vidět v noci a v tmavém prostředí. Trezor na doma má kromě toho externí, u kterého zelená znamená "Otevřené" a červená znamená "zavřené", takže jej nemusíte kvůli slabému výkonu baterie odvrátit. Na základě barevného ukazatele, skrytý prostor na baterie, můžete snadno rozpoznat stav dveří.

Velký high-end panel: náš osobní bezpečnostní sejf je vybaven pohodlnou silikonovou staturou s podsvícením pro snadné ovládání ve tmě. Po třech po sobě jdoucích nesprávných zadáních se aktivuje systém Auto-Lock a zazní alarm proti krádeži. Robustní a s dlouhou životností: náš trezor má dvouválcovou západku z masivní oceli a zesílené 4mm plné dveře, robustního válcovaného plechu ze studené oceli a je odolný proti opotřebení, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu. Vysoká kapacita a snadná instalace: náš trezor na peníze má prostorný vnitřní prostor a odnímatelnou přepážku, zbraně, jako jsou šperky, díky čemuž se perfektně hodí pro uložení a ochranu osobních cenností, podlahy, zlaté pruty a hotovost.

Během signálního tónu je klávesnice deaktivována. Díky integrované desce s plošnými spoji odolnou proti vlhkosti nabízí dlouhou životnost. V případě nouze jsou součástí dodávky dva ruční nouzové klíče. Kromě toho disponuje předvrtanými montážními otvory na zadní a spodní straně pro snadnou instalaci na stěny, dokumenty, skříně nebo na libovolné místo.
ZnačkaKABISAFE #ad
VýrobceKABISAFE #ad
Výška16
Délka18
Hmotnost31.5
Šířka16
ModelkaGM-UK-47L

6. AUTOFU

#ad

Elektronika, dokumenty, šedý, pro munici, Malý trezor, šperky, 4,6 l, dvojitý uzávěr, vodotěsný, hotovost, bezpečnostní box, zbraně, bezpečný, digitální domácí trezor se 2 nouzovými klíči

#ad
AUTOFU #ad - Vnější rozměry d x š x v: 23x17x17cm, 2 x nouzový klíč, objem: 4, vnitřní rozměry d x š x v: 22 x 13. Rozsah dodávky a rozměry: 1x trezor na nábytek, hmotnost: 2, materiál: pevná ocel, upevňovací materiál. Upozornění: neuchovávejte klíče pro případ nouze ve svém trezoru! Upgrade secure design: tento trezor lze namontovat doma s předvrtanými otvory a 2 kotevními šrouby na zem nebo na stěnu.

Masivní ocelový materiál: 2 mm silné boční stěny a odolné 4 mm silné dveře pro robustní spolehlivost a dlouhodobou pevnost. Bezešvé proti rozmazání, hladké linie, dlouhá životnost. Elektronický trezor je vyroben z laserově řezaného plechu a používá technologii jedinečného kování z čisté oceli. Kobercová podlaha pro ochranu před poškrábáním a poškozením cenností. Multifunkční trezor: trezor má objem 4, 6 l a může uschovat různé cennosti.

Svůj trezor můžete zajistit v polici, stěně nebo skříni a poskytnout tak dodatečnou ochranu proti krádeži. Pro právní dokumenty, pasy, šperky, peníze nebo také tablety a mobilní telefony nabízí trezor dostatek místa.2 metody otevření: tento trezor je vybaven digitálním pin kódem a nouzovým klíčem pro rychlejší a rychlejší přístup k vašim cennostem. 5 x 16 cm, barva: šedá, 6 l, 7 kg. Malý trezor je přenosný a lze jej vzít s sebou během cesty do auta nebo do hotelu.
ZnačkaAUTOFU #ad
VýrobceAF Factory #ad
Hmotnost5.95
Číslo dílutresor-4.6G-DEGST1016
Modelkaelektronik safe geldkassette

7. Deuba

#ad

LED displej, ocelové šrouby, Trezor s elektronickým číselným zámkem 31x20x20 cm

#ad
Deuba #ad - Trezor s masivními ocelovými dveřmi tloušťky 3, 2 mm. Trezor s elektronickým zámkem. Trezor na stěnu s led displejem pro zobrazení stavu baterie a potvrzení kódu. Trezor na dokumenty se silnými ocelovými šrouby. Trezor s klíčem k nouzovému otevření.
ZnačkaDeuba #ad
VýrobceDeuba #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.01
Šířka12.2
Číslo dílu100126
Modelka100126

8. display4top

#ad

Display4top Tresor,4.5 l,Schwarz,23 x 17 x17cm

#ad
display4top #ad - SchÜtzen sie ihr vermÖgen: die schlüsselsafe-schlosskasten ist perfekt für den Schutz von Waffen, Dokumenten, Schmuck, etc. Gesamtgröße: 170 * 230 * 170 in mm, innenmaß 166 * 226 * 130 in mm.

Batterie enthalten. Doppelsicherheits-Stahltürriegel und eine korrosions- und schmutzabweisende Pulverbeschichtung halten die Sicherheitsbox sicher. Vorgebohrte befestigungslöcher und Hardware für die Montage an der Unterseite einer Schublade. Stark & sicher: die safebox besteht aus einer verstärkten Stahlwandkonstruktion. Ideal für den einsatz zu Hause, im Büro oder geschäftlich. 1warme erinnerung: lassen Sie niemals Schlüssel in der Safebox, benutzen Sie sogar digitalen Code. Einfach zu installieren: die wandsafe-box hat vorgebohrte Löcher für Wand- oder Bodenmontage.
Značkadisplay4top #ad
Výrobcedisplay4top #ad
Výška6.69
Délka6.69
Hmotnost8.82
Šířka9.06
Číslo dílu123
Modelka123

9. WASJOYE

#ad

WASJOYE 16.06L Fingerabdruck Tresor Safe, mit 2 Schlüssel, Biometrischer Möbeltresore, für Zuhause Büro Hotel Geld Dokument Schmuck Reisepass Lagerung25 * 35 * 25cm, Zahlenschloss

#ad
WASJOYE #ad - Befestigt am boden / an der wand die rückseite und der boden des anti-kriminalitäts-tresors sind zwei offene Löcher und es ist möglich, den Tresor mit dem mitgelieferten Ankerbolzen an Boden, Regal, Wand und Wänden zu befestigen. Dies reduziert das Diebstahlrisiko durch einen Tresor und kann die Sicherheit weiter erhöhen. Heavy-duty security safe protection 2 20mm full-steel high-intensity bolts, warning beeps will be activated once the door was in opening or the batteries’ power is low For your total security, two manual override full metal keys for emergency, please keep the emergency keys outside the safe.

Es können maximal 32 Fingerabdrücke registriert werden. Hochpräzise fingerabdruck-zertifizierung sicher der high-tech-Halbleitersensor kann mit höherer Genauigkeit als normale optische Fingerabdrucksensoren authentifiziert werden. Hochsicherheitsmaterialverwendung von hochwertigem hochleistungs-Kaltstahlwalzblech, vollständige Durchschweißtechnologie, umweltfreundliche mattschwarze mattierte Sprühbeschichtung, hat eine einwandfreie Verschleißfestigkeit, Rostschutz- und Kratzfestigkeit, Oberflächenbearbeitung mit Phosphatierung, eingebaute feuchtigkeitsbeständige Platine.

Berwältigender komfort sicheres entriegeln des motorantriebs, dokumente, pistole. Fehlererkennungsrate ≤0, 001%. Tragbare größe in 14 "x 10" x 10" kann in ihrem heim- oder büroschrank, robust für lange nutzung, schmuck, Schlüssel, Medikamente, an der Wand oder in großen Schubladen platziert werden, Handy, Gold, nur eine Sekunde an Ihrem Finger! Perfekte Sicherheit für Ihre persönlichen Wertsachen, perfekt von umständlicher Eingabearbeit befreit.
ZnačkaWASJOYE #ad
VýrobceWASJOYE #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost18.74
Šířka13.78
ModelkaFPJ

10. Mejasg

#ad

Na šperky, léky, hotovost, ohnivzdorný, nástěnný trezor na nábytek, Bezpečný trezor 23l, s ohnivzdornou vodotěsnou peněženkou, dokumenty, digitální trezor malý s odnímatelnou policí a alarmem

#ad
Mejasg #ad - Alarm & tichý režim heslo je zadáno nesprávně 3krát za sebou a trezor vydá varovný tón po dobu 20 sekund. Upozornění: nenechávejte nouzový klíč v trezoru. Pokud máte dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat a my se o váš problém postaráme online 24 hodin denně.

Náš domácí trezor nabízí 90denní službu vrácení nebo výměny. Digitální trezory se výborně hodí k ochraně vašich cenností a vašeho soukromí. Sla hesla lze nastavit až na 8 číslic, což snižuje náhodný přístup hádáním zvědavých. Trezor na nábytek je vybaven třemi 22 mm šrouby a 46 mm silnými domovními dveřmi. 2 možnosti otevření①notový klíč + tlačítko poprvé otevřete nebo zapomenete heslo. Trezor je vybaven inteligentním senzorem pro noční přístup. Master/osobní heslo + tlačítko.

Domácí trezor a ohnivzdorná peněženka bezpečný trezor je vyroben z robustní oceli válcované za studena s dobrou odolností proti vypáčení, šperků, léků, vrtání a vysokým teplotám. Montáž na stěnutento nástěnný trezor má předvrtané otvory na zadní straně se 4 standardními rozšiřujícími šrouby a nástěnný trezor lze jednoduše namontovat na stěnu. Vaše spokojenost je naším cílem. Trezor můžete darovat jako dárek svým přátelům, rodičům a blízkým.
ZnačkaMejasg #ad
VýrobceMejasg #ad
Výška9.84
Délka13.78
Hmotnost14.33
Šířka9.84
Číslo díluSafe Tresor
ModelkaSafe Tresor
ZárukaNáš trezor nabízí 90denní službu vrácení nebo výměny. Vaše spokojenost je naším cílem.