Top 10 Rutsche Outdoor ab 2 Jahre – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Použití pro domácí použití, BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha, pro děti od 3 let, červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit.

To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky. Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití. Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. little tikes

#ad

Nass oder trocken 2-in-1, little tikes 656057M Indoor-Outdoor Rutsche Trockenspaß für Kleinkinder – Aktives Spielen – mit Wasserspritzdüsen, ab 3 Jahren

#ad
little tikes #ad - Allwetter-aktion – bereit zum Gleiten drinnen oder draußen. Kinderrutsche – anfänger Rutsche, perfekt für Kleinkinder, um darauf zu lernen. Sprühen und spielen – schließen sie den schlauch an, um Wasser durch die Düsen über der Rutsche zu sprühen, wenn Kinder nach unten gehen.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceLittle Tikes #ad
Výška8.88
Délka46
Hmotnost12.1
Šířka20
Číslo dílu656057M
Modelka656057M

3. Smoby

#ad

Délka 1,5 metru, pro děti od 2 let, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, držadly, s protiskluzovým výtokem, vzpěrami

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

4. Smoby

#ad

Funny II Wellenrutsche, mit Rutschauslauf, 2 Meter lang, Große Rutsche mit Wasseranschluss, für Kinder ab 2 Jahren, Smoby

#ad
Smoby #ad - Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden. Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen. Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß.

Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach. Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen. Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet.

Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

5. TP Toys

#ad

TP Toys TP900 Monate 4 in 1 Verstellbarer Quadpod Baby Schaukelsitz von 6 Motten bis Kinder 8 Jahre, Grün blau, Einheitsgröße

#ad
TP Toys #ad - Besonders vielseitig, da sie mit den Bedürfnissen Ihres Kindes wachsen kann. Kinderschaukel: egal, ob sie ein kleinkind oder ein etwas älteres Kind haben, unsere Schaukel ist für Babys ab 6 Monaten und Kindern bis 8 Jahren geeignet. Spass & sicher: beim design unserer kinderschaukel stand die Sicherheit an erster Stelle.

Das schaukeln hilft dabei, das Gleichgewicht, die Koordination und die allgemeine körperliche Fitness zu verbessern und bietet gleichzeitig endloses Vergnügen. Sie eignet sich perfekt für heranwachsende Kinder und kann sowohl drinnen als auch draußen verwendet werden. Bequem und ergonomisch: das ergonomische design der Schaukel bietet optimalen Komfort für Ihr Kind, mit einer geschwungenen Form und einer glatten Ausführung.

Dabei stehen der sichere gurt und die robuste Konstruktion im Vordergrund, um sicherzustellen, dass Ihr Kind Spaß hat und gleichzeitig geschützt ist. Sie können stundenlang schaukeln, ohne dass es dabei unbequem wird. FÖrdert aktives spiel und bewegung: ermutigen sie ihr kind mit unserer Schaukel, aktiv zu bleiben und sich im Freien zu vergnügen. Verstellbar und vielseitig: die schaukel ist verstellbar und ermöglicht Ihnen, die Höhe an das Alter und den Komfort Ihres Kindes anzupassen.
ZnačkaTP Toys #ad
VýrobceTP Toys #ad
Výška11
Délka14
Hmotnost5.56
Šířka9
Číslo díluTP900
ModelkaTP900
Záruka2 jahre.

6. Baby Vivo

#ad

Plastový slon, zaoblené rohy a hrany, pro vnitřní a venkovní použití, v různých barvách, zahradní skluzavka pro malé děti, Dětská skluzavka od Baby Vivo

#ad
Baby Vivo #ad - Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

7. Baby Vivo

#ad

Baby Vivo Dětská skluzavka, delfín, v tyrkysové barvě, zahradní skluzavka pro malé děti, zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití, dětská skluzavka, plast

#ad
Baby Vivo #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Testováno a testováno podle EN 71-3. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca: 175 x 40 x 80 cm DxŠxV. Doporučený věk: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Výška31.5
Délka68.9
Šířka15.75
Číslo dílu34534815

8. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.

9. Smoby

#ad

Délka 2,30 m, vyztužení, pro děti od 3 let, Smoby – XL skluzavka s dvojitou vlnou – velká skluzavka s přípojkou na vodu, s protiskluzovým výtokem

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – zahradní skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Díky zavlažování je klouzání na zahradě v horkých letních dnech ještě zábavnější.

Xl dětská skluzavka – volně stojící obrovská skluzavka se svým dvojitým hřídelem postará o velkou a pestrou zábavu při uklouznutí. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Velký protiskluzový výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání.

S přípojkou na vodu – integrovaný vývod vody dělá skluzavku na xl vodní skluzavku. Pro děti od 3 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a hlubokému těžišti je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 3 let. Pokud chcete přezimovat skluzavku v dětském pokoji, je demontáž stejně jednoduchá.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška23.43
Délka73.43
Hmotnost30.86
Šířka12.8
Číslo dílu310261
Modelka310261
Záruka1 rok.

10. Feber

#ad

Hřiště, centrum aktivity se skluzavkou na hračky, Famosa 800009597, pro děti od 2 do 7 let, FEBER

#ad
Feber #ad - Může lézt, schovávat se, sklouznout po skluzavce, plazit se, šplhat po žebříku. Pro chlapce a dívky od 3 let. Nabízí dítěti více aktivit. Jednoduchá montáž.
ZnačkaFeber #ad
VýrobceFamosa #ad
Výška23.82
Délka42.91
Hmotnost37.7
Šířka21.26
Číslo dílu800009597
Modelka719015
Záruka2 roky