Top 10 Roboter Kinder Ab 8 Jahre – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

Startovací sady, kombinovatelná se všemi produktovými řadami GraviTrax, stavebnice od 8 let, Ravensburger GraviTrax PRO startovací sada Vertical – interaktivní kuličkový systém, Extensions & Elements

#ad
Ravensburger #ad - Gravitrax je flexibilně rozšiřitelný a interaktivní systém kuličkových drah pro děti od 8 let. Gravitrax pro starter set vertical obsahuje s více než 150 součástmi vše, abyste mohli okamžitě začít stavět velkolepé dráhy. Limit je pouze vlastní kreativita.

S gravitrax můžete vytvořit celé světy kuličkových drah. Gravitrax pro je dalším stupněm gravitrax a nabízí zcela nové možnosti pro ještě složitější kuličkové dráhy. Průjezdní tunely ve stěnách a výškových kamenech nabízejí nebývalé dráhy. S prvky dráhy nejen rychle rostou do výšky, ale slibují ještě více akce a nové výzvy. Sadu lze kombinovat se všemi produkty z vesmíru GraviTrax – pro ještě složitější a nové stavební možnosti. Stěny dávají novou možnost pro složitější vertikální pásy.

S pomocí návodu a stavebních plánů je umožněn rychlý a hravý vstup do vesmíru. Podporuje se ale také volné stavění, takže jak začátečníci s kuličkovou dráhou, tak i pokročilí konstruktéři přijdou do vlaku a objevili neomezené možnosti. Ideální dárek nejen k narozeninám pro chlapce a dívky. Gravitrax pro sady jsou kompatibilní se všemi ostatními liniemi a sadami z vesmíru GraviTrax. Vzrušující a pestré prvky umožňují stavět nové netušené výšky.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7
Délka13
Hmotnost0.35
Šířka13
Číslo dílu26832
Modelka26832
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, pedagogická hračka, dětská sada fosilií

#ad
National Geographic #ad - Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, dláta, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, štětce a lupy!.

Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe.

Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář. Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní.

Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.

Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy. Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. Kosmos

#ad

Start, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem, experimentální krabice na elektrotechniku, Kosmos 620547 Easy Elektro

#ad
Kosmos #ad - Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení.

Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek. Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, motorem, měřicím přístrojem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

Poplašné zařízení, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun, napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením, zvukové zařízení, budování rádia, experimentální schránka pro

#ad
Kosmos #ad - Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky. Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro". Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

6. Learning Resources

#ad

Learning Resources Robotická myš pro programování a začínání, sada aktivit, 5 let až 9 let s přihrádkami na min

#ad
Learning Resources #ad - S vícejazyčným návodem na hraní. S 10 akčními kartami a 30 programovacími kartami. Včetně vícejazyčného návodu a balení. K předčasnému přijetí společnosti MINT. S 10 akčními kartami a 30 programovacími kartami s vícejazyčným návodem na hraní včetně vícejazyčného návodu a balení český jazyk nelze zaručit. Vod do praktického programování.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources Ltd #ad
Výška3.1
Délka16.3
Hmotnost3.92
Šířka12.6
Číslo díluLER2831
ModelkaLER2831

7. Kosmos

#ad

Experimentální schránka pro děti od 10-14 let, vhodná i pro leváky, nastavitelná velikost, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka

#ad
Kosmos #ad - S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení.

Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje. Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let. Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte.

Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována. Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

8. Kosmos

#ad

Pravěký čas, suvenýr, dinosauři, KOSMOS Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, vykopávky, vícejazyčný návod, fosilie, dárek

#ad
Kosmos #ad - Pro vlastní vykopávání nebo jako úkol pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex ze 13 jednotlivých dílů. Vícejazyčný návod d, it, es, f, en, nl český jazyk nelze zaručit. S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. Skvělá experimentální sada od kosmos pro děti od 7 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.28
Délka8.35
Hmotnost1.15
Šířka5.2
Číslo dílu616915
Modelka616915
ZárukaZákonná záruka

9. Kosmos

#ad

Dárek, hledač pokladů, vykopávací sada pro děti od 7 let, nálezy, suvenýr, KOSMOS 657888 Experimentální sada pirátského pokladu, sádrový blok, geologie

#ad
Kosmos #ad - Jakmile je kořist nalezena, hledači pokladů se naučí pomocí obrázků a krátkých textů, jak z nálezů vytvoří skvělý přívěsek na klíče. Napínavá a pestrá kosmická vykopávací sada pro děti od 7 let – ať už samostatně nebo jako úkol pro příští dětskou narozeninovou oslavu.

Kde je pirátský poklad? hluboko pohřbeni v pevném sádrovém bloku najdou dobrodružné děti skryté mince, barevné kameny, perly a dokonce přívěsek s lebkou! Kopat, zatloukat, škrábat nebo omítky navlhčit několika kapkami vody? Jednoduše vyzkoušejte a vrstvu po vrstvě vyzvedněte kořist kladivem a dlátem na světlo. Barevný návod přesně ukazuje, jak systematicky postupovat jako archeolog při vykopávání a prozrazuje navíc zajímavá fakta o pirátech a jejich pokladech.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.24
Šířka5.12
Číslo dílu657888
Modelka657888
ZárukaZákonná záruka

10. Thames & Kosmos

#ad

Bridges & Skyscrapers,Science & Engineering Kit, Ages 8+, Load, Structural Engineering, Thames & Kosmos , 625414, Learn About Force, Build 20 Models, Compression, Tension

#ad
Thames & Kosmos #ad - Ber 285 austauschbare Bauteile. Geeignet für Kinder ab 8 Jahren. Bauen sie 20 verschiedene modelle, die jeweils über Kraft, Belastung, Kompression, Spannung und mehr lehren. Untersuchen sie strukturelle Elemente und die auf sie wirkende Kraft. Inklusive 36-seitigem, bebildertem Experimentierhandbuch und Montageanleitung evtl. Nicht in deutscher Sprache.
ZnačkaThames & Kosmos #ad
VýrobceThames and Kosmos #ad
Výška11.6
Délka13.1
Hmotnost1
Šířka1.8
Číslo dílu625414
Modelka625414