Top 10 Motorikspielzeug Ab 3 Jahre – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Coogam

#ad

Barevně odpovídající klasifikační hra, Montessori jemná motorika dovednost předškolní pedagogická Montessori vzdělávací hračka pro 3 4 5 let, Coogam Počítání dinosaurů třídění hraček sada

#ad
Coogam #ad - Bezpečné pro děti to play: while the bowls & tongs are high quality the dinosaurs made from safe material ist safe for kids to play with. Early counting & math concept: pro každou maminku nebo učitele v učebně, díkůvzdání, Vánoce, counting dino hračka dělá skvělý doplněk k učení matematiky.

Všichni dinosauři mají hladkou povrchovou úpravu bez ostrých okrajů nebo rohů, aby dítě poškodilo. A s 5 dvojitými aktivními kartami, senzorické přehrávání, děti mohou snadno odpovídat barvám, číslům, počítání, rozvíjet jemné motorické dovednosti a další. Rozmanité dinosaury & colors: 6 typů dinosaurů s vibrant barvami jsou sure to grasp a dítě attention. Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, striengthening pincer grasp, hand-eye coordination, color perception, patterns, and counting.

Sada dinosaurů na tříděné hračky: existuje 72 dinosaurů 6 barev a 12 každých barev v 6 druzích dinosaurů. Perfektní jako dárek na narozeniny, Velikonoce a všechny svátky. Perfektní pro preschoolers or kindergartners to learn early matematics, different dinosaurs, sorting, atd.6 korespondingových barevných misk, 5 dvojitých bočních aktivních karet, 2 tongs, and a draw-string bag.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka4
Šířka4
Číslo dílupuzzle110
Modelkapuzzle110
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. Learning Resources

#ad

Ab 18 Monaten, Kleinkind-Aktivitäten, Farben-Set, 20-teilig, Learning Resources Snap-n-Learn Formen-Schnecken, Mehrfarbig, Spielzeug zum Lernen, Lernspielzeug

#ad
Learning Resources #ad - 3 zuordnungsmÖglichkeiten: die zweiteiligen Schnecken lassen sich nach Formen oder Zahlen sortieren und zuordnen oder zum Erlernen von Farben nutzen. Schnecken richtig stecken: beim kombinieren und Zuordnen der 10 farbenfrohen Schnecken dieses Lernspielzeugsets eignen sich Kinder das Erkennen von Formen, Farben und Zahlen an.

Wiederverwendbare aufbewahrung: Nach dem Spiel wandern die freundlichen Schnecken in den durchsichtigen Kunststoffeimer und warten dort auf ihren nächsten lehrreichen Einsatz. EnthÄlt: 10 farbenfrohe Schnecken, 10 Schneckenhäuser. Altersstufen und schwierigkeitsgrade: das speziell für kleine Hände und Köpfe entwickelte Lernspielzeugset für Kleinkinder schon ab 18 Monaten trainiert wichtige feinmotorische Fertigkeiten.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška7.75
Délka5.5
Hmotnost1.3
Šířka5.5
Číslo díluLER6722
ModelkaLER6722

3. mushie

#ad

Mushie Stohovací pohárek hračka | stohovací věž s 8 pohárky | pro miminka a děti | vyrobeno v Dánsku | bez BPA Forest

#ad
mushie #ad - 100% bez pvc a ftalátů, vyrobeno v Dánsku:. Stohovací kelímky jsou inspirovány věží "rundetårn" v kodani, Dánsku a hračka je součástí dánské kolekce hraček Hygge pro děti od 0 do 3 let.

Stohovací kelímky pomáhají při vývoji těla a mozku a zajišťují, že hrací doba je celé hodiny zábavná a kreativní. Včetně: 8 x stohovací pohárek materiál: pp plast. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a podporuje mnoho dalších schopností, jako je rovnováha, síla uchopení atd. Stohovací kelímky od mushie podporují učení dítěte! Animujte své dítě těmito veselými a pestrými stohovatelnými kelímky v různých barvách.
Značkamushie #ad
VýrobceMushie #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.37
Šířka3.25
Číslo díluMSC-50
Modelka2400292
Zárukaamazon standard

4. Learning Resources

#ad

Learning Resources Mini-Muffin zábava při třídění a počítání – matematická hra

#ad
Learning Resources #ad - Podporuje různé, rané matematické schopnosti. Podporuje schopnosti jako rozpoznávání barev a čísel. S návrhy na hry. Podporuje vývoj jemných motorických dovedností. Mnohostranně použitelná, praktická vzdělávací hra pro výuku matematiky a doma.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška10.6
Délka3
Hmotnost1
Šířka6
Číslo díluLER5556
ModelkaLER5556

5. Learning Resources

#ad

Learning Resources All About Me – zábava při třídění se sadou sousedství

#ad
Learning Resources #ad - Třídění podle tvarů, přiřazení podle barev nebo jednoduše jen odpočítávání – všestranná zábava z učení je nekonečná. Vytvořit vlastní rodinné struktury. S rodinou her lze provádět cvičení pro rozpoznání barev a přiřazování a třídění vlastností. Domy lze stohovat na sebe, aby představovaly různé typy domů. Všechny hrací figurky se hodí pro prostorově úsporné uložení do domů. K přiblížení sociálně-emocionálního učení lze s postavami jako máma, tatínek, bratr, sestra atd.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška3.1
Délka9
Hmotnost1.4
Šířka6.8
Číslo díluLER3369
ModelkaLER3369

6. Learning Resources

#ad

Learning Resources LER0744 tři Bear Family Rainbow sada pro 96/PK 3 GR -- EN 6 barev

#ad
Learning Resources #ad - Figurky v šesti tmavých barvách duhy: oranžová, žlutá, červená, modrá, zelená a fialová. S praktickou úložnou krabičkou. 96 pestrých plastových medvídků ve třech velikostech a se třemi různými hmotnostmi. Proporcionálně vyvážené medvědí figurky se perfektně hodí k odvážení na hracím váze. Ideální pro podporu raných matematických schopností.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška5.1
Délka6.1
Hmotnost1.7
Šířka6.1
Číslo díluLER0744
ModelkaLER0744

7. Learning Resources

#ad

Learning Resources Rock 'n' Gem Surprise – Steine mit Edelsteinüberraschung

#ad
Learning Resources #ad - Inklusive mehrsprachiger Anleitung und Verpackung. Aufbrechen – Überraschungssteine knacken und farbenfrohe edelsteine freilegen – immer wieder aufs neue! lernen – sortieren, zuordnen und zählen, mit Edelsteinen in 8 Farben und 4 Formen! Kein schmutz – steine aus kunststoff – mit dem Spielhammer und -meisel an die Geologie heranführen, ganz ohne anschließendes Reinemachen! Aufbewahren – die schätze passen in den mitgelieferten Beutel mit Kordelzug! Ab 3 jahren.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška2.8
Délka12.1
Hmotnost1.2
Šířka10
Číslo díluLER2875
ModelkaLER2875

8. Vtech

#ad

VTech Baby ABC železniční vozidlo – protiskluzové vozidlo, tahací nebo pojízdný vůz a hrací deska s čísly, písmeny, barvami, zvířaty a hudbou – pro děti od 12 do 36 měsíců

#ad
Vtech #ad - Podpora vývoje řeči: při zasunutí špalíků se pojmenují písmena a předměty – tak se dítě s kočárkem seznámí s písmeny, číslicemi, zvířaty a předměty. Č. Odklápěcí kniha nadchne stránkami pro otočení stránek a spouští melodie a písničky.

Při vložení se rozeznávají bloky s písmeny a podněcují smysl pro dotyk dítěte. Zatímco posunování, klouzání a tažení podporuje rozvoj hrubých motorických dovedností, zasunutí bloků a stisknutí svítících tlačítek trénuje jemnou motoriku. 80-181904. Ať už jako protiskluzové vozidlo, tažný vůz nebo hrací deska: Interaktivní železnice nadchne 4 možnostmi hraní a veselými frázemi, zvuky, hudbou a odnímatelnou vysílačkou.

Rozsah dodávky: 1 x vtech baby abc železnice / vyvinuto a testováno pedagogy / 3 x AA demo baterie / věk: 12–36 měsíců / pomůcka pro chodce / německá verze / Art.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTech #ad
Výška15.75
Délka9.84
Hmotnost1.76
Šířka30.12
Číslo dílu80-181904
Modelka80-181904
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Fisher-Price

#ad

Fisher Price Infant Trio 4065485

#ad
Fisher-Price #ad - Geschenkset mit drei klassischen Baby- und Kleinkind-Spielzeugen. Mit der farbring pyramide können babys 5 farbenfrohe Ringe stapeln und sortieren.

Das xylofon verfügt über eine schnur und räder, wenn sie schon laufen können. Ab 6 Monaten. Greifen, stapeln und antippen trägt zur Entwicklung der Feinmotorik von Kindern bei und zeigt ihnen den Zusammenhang zwischen Ursache und Wirkung. Babys erste bausteine besteht aus 10 Bausteinen und einer Aufbewahrungsbox mit Sortierdeckel und Griff zum einfachen Mitnehmen. So spielt die musik immer dort, so dass Kinder es hinter sich herziehen können, wo sie gehen und stehen! Ab 18 Monaten. Zusätzlich können sie mit der integrierten Wippe spielen ab 6 Monaten.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13
Délka6
Hmotnost3.75
Šířka18
Číslo díluFWP36
ModelkaFWP36
Záruka2 Jahre Gewährleistung

10. LEGO

#ad

New 2021 15 kusů, žirafa a Panda, LEGO DUPLO My First Animal Train 10955 Pull-Along Toddlers' Animal Toy with an Elephant, Tiger

#ad
LEGO #ad - Lego duplo vlak pro malé děti obsahuje slony na stavění 4 kusy, tygra 2 kusy, žirafu 3 kusy a pandu 2 kusy, zvířecí hračka. Lego duplo animal train sada s roztomilou zvířecí hračkou je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro malé děti ve věku 1, 5 roku.

S touto výukovou hračkou mohou děti postavit kočárky, umisťovat zvířata do vlaku a ven z vlaku a skládat je. Tato sada na hraní pro malé děti od 18 měsíců má všechno: kreativitu, chytrá hra a vývojové výhody. Hračky se zvířaty mají různou složitost konstrukce, aby malé děti a děti od 1, 5 roku mohly rozvíjet jemnou motoriku. Hračka lego duplo pro malé děti od 1, 5 roku obsahuje 4 hračky pro zvířata na sestavení a 4 zásuvky s koly.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost0.99
Šířka7.52
Číslo dílu10955
Modelka6332188