Top 10 Meta Quest 3 Zubehör – Samostatné příslušenství pro virtuální realitu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIWI design

#ad

Popruh Elite od Kiwi design kompatibilní s příslušenstvím čelenky Quest 2 pro lepší držení a komfort

#ad
KIWI design #ad - Optimalizovaný design nošení: s nastavitelným závěsem o 52° vám ušetří nastavení tlačítek pro uvolnění bočních pásků při nasazování nebo sundávání čelenky, jednoduše nadzvednete konektor a můžete si čelenku nasadit nebo jednoduše sundat. Upozornění: použijte kapesník, abyste včas setřeli pot na polštářku z PU kůže a zabránili tvorbě plísní.

Zvětšená opěrka hlavy: celá čelenka váží 350 g, má velkou opěrku hlavy a sedí na obvod hlavy 45 až 75 cm. Nepoužívejte žádné chemické kapaliny, takže si můžete být jisti, jako je alkohol a čisticí prostředky. Jednoduchá instalace: náš čelenka se perfektně hodí do oficiální tašky a také do většiny tašek na trhu, že si ji vezmete s sebou na cestu a nemusíte si dělat starosti s jejím uložením.

Polstrovaný pásek: rozšířené 46 mm polstrování horního popruhu a zesílené polstrování hlavy o průměru 16 mm efektivně zlepšují komfort a snižují tlak při nošení, měkká PU kůže velmi usnadňuje čištění. Vylepšené boční popruhy: postranní popruhy našeho popruhu elite používají ekologický polymerní materiál, který vykazuje vysokou tuhost, lze ohnout více než 100 000krát. Zvětšená opěrka hlavy dokáže lépe přizpůsobit a obklopit vaši hlavu, čímž je čelenka stabilnější a pohodlná.
ZnačkaKIWI design #ad
VýrobceKIWI design #ad
Výška2.4
Délka8.6
Hmotnost0.77
Šířka8.6
Číslo díluKW-Q31-2.1-EU
ModelkaQ31-2.1

2. KIWI design

#ad

6 balení Pro verze VR Cable Management kompatibilní s Quest 3/2/1/Rift S/VR headsety HTC Vive/HTC Vive Pro/Playstation/Microsoft MR/Valve Index VR příslušenství, KIWI design VR Kabelový management

#ad
KIWI design #ad - Nejtišší systém vedení kabelů vr: každá komponenta maximalizuje tichost a minimalizuje tažení kabelu během používání. Přidaný kroužkový háček: přidaný kroužkový hák vám nabízí volitelnou možnost montáže, pomůže vám využít rozsah pohybu, snižuje tahání kabelů a nabízí vám lepší zážitek z virtuální reality.

Napětí kabelu je mírné a může se natáhnout až na 60 palců a pak se automaticky odrazit. Pokud máte hladký nebo lakovaný povrch, snadno se odvíjí a připevňuje, funguje lepicí roztok kompatibilní s Vámi. Kabel dyneema může být současně velmi odolný a tichý. Co obdržíte: 6 x tichý systém vedení kabelů vr, 1x kroužkový háček, 1x l klíč, 8 x lepicí háčky, 7 x šrouby s hmoždinkami, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Už žádné změti kabelů uprostřed hry.

Snadná obsluha: aktualizovaný držák kabelu hmd, vhodný pro různé typy kabelů; podle povrchu stropu jsou součástí dodávky samolepicí háčky a šrouby s hmoždinkami. S měkkým silikonovým poutkem, tělesem řemenice abs, silikonovým tlumičem hluku, tichým kabelem Dyneema a měkkým držákem kabelů HMD z gumy se decibely tohoto systému redukují na méně než 30 dB. Patentovaný design: bezhlučný, jednodílný design pro integritu produktu, profesionalitu a estetiku.
ZnačkaKIWI design #ad
VýrobceKIWI design #ad
Hmotnost0.64
Číslo díluKW-V2WHITE-EU
ModelkaKW-V2WHITE-EU

3. KIWI design

#ad

KIWI design Elite Strap kompatibilní s příslušenstvím Meta Quest 3, Comfort Head Strap Replacement pro lepší držení

#ad
KIWI design #ad - Originální 52° odnímatelný kloubový design, nastavitelný závěs umožňuje jednoduché vyklopení headsetu, nasazení a odložení pásku je hračka. Elite strap vydrží více než 10 000 cyklů ohýbání a zpětného chodu a byl v laboratoři testován na extrémní pevnost, trvanlivost a dlouhou životnost bočních pásů.

Polstrovaná paměťová pěna, které nabízí výhody kiwi design vorgäner, rozšířené polstrování horního pásku a zesílené polstrování hlavy efektivně zlepšuje komfort a snižuje tlak při nošení sluchátek, a díky měkkému povrchu z PU kůže se polstrování velmi snadno čistí. Užijte si svou hru.

Zvětšená opěrka hlavy, podporuje celou řadu velikostí hlavy od 17, 5 palců, 7 do 29, tato zvětšená opěrka hlavy váží vaši hlavu, takže je snadné jej nosit po delší dobu. Perfektní tvar a komfort, drží quest 3 na obličeji, kiwi design elite strap nabízí vynikající komfort a stabilitu, snižuje tlak na obličej a ponořte se do světa VR/MR. Přerušení řemenu tak patří minulosti.
ZnačkaKIWI design #ad
VýrobceShenzhen Hongjiantou Technology Co., Ltd. #ad
Výška8.66
Délka2.36
Šířka8.66
ModelkaQ31-2.1U

4. TRANSNOVO

#ad

Vylepšená komfortní podpora a ponoření her, TRANSNOVO Popruh na hlavu kompatibilní s Oculus Quest 2, příslušenství pro VR, nastavitelný elitní popruh náhrada za Meta Quest 2

#ad
TRANSNOVO #ad - Během několika sekund získáte perfektní tvar. Iroký držák ve tvaru zadního křídla nabízí větší oporu hlavy než originál a současně zabraňuje sklouznutí. Jednoduché přizpůsobení velikosti jedno tlačítko a otočný knoflík o 360 stupňů umožňují rychlé a snadné přizpůsobení velikosti náhlavní soupravy VR. Náš pásek na hlavu vr se dá snadno instalovat a přizpůsobit velikosti a tvaru vaší hlavy.

Lehký a přenosnýcelá čelenka váží pouze 217 g, hodí se do oficiální tašky a většiny tašek na trhu a velmi snadno se skladuje a přepravuje na cestách. Kvalitní, jednoduše otřete vlhkým hadříkem, prodyšné a savé, aniž byste se museli starat o údržbu. Nemusíte si dělat starosti, že se postranní pásek roztrhne a tím zlepšuje zážitek z nošení a tím je proces VR zábavnější. 10000+ testy na ohyb zajišťují trvanlivost a dlouhou životnost. Optimální rozložení hmotnosti díky vyváženému a rozloženému designu je náhradní popruh kompatibilní s oculus quest 2 konstruován tak, aby byla gravitace rovnoměrně rozdělena v různých polohách hlavy, aby se dále snížil tlak na obličej.

Můžete volně nastavit nejpohodlnější stav. Příjemný komfort díky polstrování z pu kůže šetrným k pokožce na každém opěrném bodě je vylepšené polstrování hlavy měkčí, pohodlný polštář z pu kůže s hladkým povrchem se velmi snadno čistí, čímž lze při hraní odlehčit horku v zadní části hlavy. Vynikající stabilita tento pásek s kompatibilním oculus/meta quest 2 je vyroben z vylepšeného polymerového materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí a disponuje extrémní tuhostí a stabilitou.
ZnačkaTRANSNOVO #ad
VýrobceTRANSNOVO #ad
Výška6.81
Délka8.46
Hmotnost0.71
Šířka2.68
Číslo díluRS1
ModelkaRS1

5. Meta Quest

#ad

Tragetasche für Meta Quest 2

#ad
Meta Quest #ad - Verstaue deine quest 2 sicher – das zweischalige Gehäuse schützt dein Headset und Zubehör zuverlässig vor Beschädigungen, egal wo du hingehst. Schütze deine quest 2, wenn du unterwegs bist. Die konturierte polsterung hält alles an seinem Platz und schützt vor Stößen und Erschütterungen.

Einfach kompatibel: passend für alle offiziellen Meta Quest Geräte und Zubehör separat erhältlich. Durch den doppelten reißverschluss lässt sich die Tasche ganz einfach öffnen und schließen. Das innenpolster hält alles sicher an seinem Platz, ganz ohne Gurte oder Riemen. Auf verpackungen von meta quest werden bis zur vollständigen Umstellung auf das neue Branding weiterhin der Name und das Logo von Oculus verwendet.

Das leichte und abgerundete design hat eine weiche Handschlaufe, mit der du deine Quest 2 samt Zubehör überallhin mitnehmen kannst. Nimm deine quest 2 einfach mit. Hochwertige, für meta Quest entwickelte Materialien, Farben und Finishes.
ZnačkaMeta Quest #ad
VýrobceMeta #ad
Výška5.39
Délka13.82
Hmotnost1.1
Šířka8.39
Číslo dílu301-00369-01
Modelka301-00369-01

6. KIWI design

#ad

Ovladač KIWI Design Grips kryt kompatibilní s Quest 2 černá

#ad
KIWI design #ad - Chraňte ovladač perfektně – kryt rukojeti kiwi design zabraňuje vyhazování dotykového ovladače při hraní a chrání dotykový ovladač před poškrábáním a znečištěním, čímž je ovladač kompatibilní s Quest 2 perfektně chráněn. Otočný nýt vám umožňuje snadno přizpůsobit úhel podle různě velkých rukou nebo herních akcí, což nabízí větší flexibilitu.

Krásné detaily – textura ochranného pouzdra zvyšuje tření, což je pro lidi s velkými rukama pohodlnější držení a všechna tlačítka jsou snadno přístupná; vyhrazený otvor umožňuje, aby originální náramky zůstaly na svém místě, zlepšuje přilnavost a odvádí pot; spodní strana krytu rukojeti je prodloužená, což představuje dodatečnou úroveň bezpečnosti. Musíte pouze otevřít přihrádku na baterie a pak vytáhnout za speciálně vyvinutou plastovou kapsu na baterie, abyste mohli baterii jednoduše vyměnit. Upozornění: nové/staré balení náhodně. Snadná instalace a odstranění – díky integrovanému designu lze kryt rukojeti velmi snadno integrovat do vašeho ovladače nebo odstranit.

Tipy: plastová stahovací šňůrka baterie by měla být umístěna pod baterii. Vyřešte problémy při výměně baterie – design otvoru baterie vám umožňuje snadno vyměnit baterii, aniž byste museli odstranit celý kryt rukojetí ovladače. Se 2 upevňovacími očky pro zajištění si nemusíte dělat starosti, že kryt při prudkých pohybech sklouzne. Velká možnost nastavení – nylonová magická páska s kovovými přezkami umožňuje nastavitelný řemínek na kotník, aby se přizpůsobil různě velkým rukám.
ZnačkaKIWI design #ad
VýrobceKIWI design #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.34
Šířka0.39
Číslo díluKW-Q1PRO-2.2-BL-EU
ModelkaKW-Q1PRO-2.2-BL-EU

7. BOBOVR

#ad

Kompatibilní se systémem napájení Quest 2, bezstarostný napájecí systém, Dual Battery Pack + Magnetic Charging Dock, BOBOVR M2 Plus Elite Strap Twin Battery Combo

#ad
BOBOVR #ad - Design magnetického spojení minimalizuje obtížnost nabíjení a lze jej nabíjet jednoruční obsluhou. Recirkulační napájecí systém: dvě nabíjecí stanice a 2 b2 akumulátory umožňují nabíjení a napájení v nepřetržitém cyklu. Magnetická baterie hot-swap: baterie 5200 mah b2 nadále používá design magnetické sací baterie zavedený firmou BOBOVR a lze jej během provozu vyměnit a nabít a lze ji kdykoli nabít bez sejmutí sluchátek.

T. Kompatibilní s quest 2: upgrade to dual battery version the bobovr m2 plus twin battery combo verze fully adopts the functions of M2 PLUS to Reduce Stress, comfort and multi-point adjustment and also realizes the function of powering QUEST2 to extend battery life M2 Plus can be upgraded by purchasing BOBOVR accessasing essories. Snižte tlak na obličej: přijměte rozložený design gravitační rovnováhy tak, akumulátor b2 váží pouze 140 g, aby se snížil tlak na obličej, aby byla gravitace produktu rovnoměrně rozdělena do různých poloh hlavy, hlava je výrazně menší, ve srovnání s běžnou powerbankou snižte zatížení obličeje, efektivní Sweetspot pro podélnou a příčnou rovnováhu je dosažen.

T. Nově navržená flexibilní opěrka hlavy pokrývá čalounění z pu kůže, snižuje klouzání a je vybavena vyměnitelným voštinovým polstrováním, které se lépe přizpůsobí různým velikostem hlavy, které dokáže zadržet zadní část hlavy.
ZnačkaBOBOVR #ad
VýrobceShenZhen XiaoZhai Technology Co., Ltd #ad
Výška5.31
Délka8.54
Hmotnost2.18
Šířka6.38
Číslo díluM2PLUS2
ModelkaM2 Plus-2

8. sarlar

#ad

Maßgeschneiderte Reisehülle Aufbewahrung VR Gaming Headset und Touch Controller Zubehör, SARLAR Design Hartschalen-Tragetasche für Oculus Quest 2,Elite Strap Edition,Quest leicht und tragbar Schutz

#ad
sarlar #ad - Halten sie alles für ihre anfrage 2 organisiert – Volle Raumnutzung, mit zwei einzelnen Teilen Stauraum, hält Ihr Headset und Touch-Controller-Zubehör organisiert. Leistungsstarke schutzleistung – hergestellt aus hochdichtem, stilvoll und langlebig, kratzfest, langlebigem Material, stoßfest, elastisches Band integriert, festes, um Ihr Oculus Quest VR Gaming-Headset und Zubehör vor Schäden zu schützen.

Was inklusive - sie erhalten zubehör als controller grip aufkleber 1 Paar, VR-Objektivschutz, Objektivtuch, VR-Haken 2 Stück, Klett-Kabel-Managementband für Oculus Quest 2. Einfach zu tragen – die handschlaufe aus Rindsleder, der Doppelreißverschluss und die leichten Materialien bieten Ihnen eine bequeme Tragbarkeit, egal ob zu Hause oder auf Reisen.

Exklusives, einzigartiges stromlinienförmiges sportwagen-aussehen, patentiertes Design – SARLAR Tragetasche, harte und robuste Schale für Ihr Oculus Quest 2 VR Gaming-Headset und Touch-Controller-Zubehör mit dauerhaftem Schutz.
Značkasarlar #ad
VýrobceSARLAR #ad
Číslo díluPcase-2
ModelkaPcase-2

9. BOBOVR

#ad

Verbesserter Komfort und reduziert Gesichtsstress, VR-Zubehör, BOBOVR M2 Plus Elite Strap,Kompatibel mit Meta Quest 2

#ad
BOBOVR #ad - Sie können das am besten geeignete Kopfpolster für verschiedene Nutzungsszenarien auswählen, wodurch Sie im Spiel praktischer werden. Mehrpunkt-anpassung: um sich an unterschiedliche Kopfgrößen anzupassen, bietet M2 plus bis zu 6 verschiedene Anpassungspunkte, jeder kann es individuell anpassen, bis Sie sich im angenehmsten Zustand fühlen.

Beide pads haben ihre eigenen Eigenschaften. Unterstützung von erweiterung und upgrade: m2 plus-gurt mit batterieerweiterungsanschluss. Auf der basis des ursprünglichen m2-Gurts optimieren wir die Art der Befestigung des Hinterkopfs durch flexibles Stützdesign und bieten eine Erweiterungsschnittstelle. Benutzer können bequem das neue batteriedock-zubehör von BOBOVR verwenden, um auf eine Batterieriemenversion aufzurüsten und unbegrenzte Leistung durch die abwechselnde Verwendung von 2 B2-Batteriepacks zu realisieren Vermeiden Sie unnötigen Abfall. Der m2 plus-gurt enthält keinen b2-Akku und kein Akku-Dock, die separat erworben werden müssen.

Balancieren und reduzieren sie den gesichtsdruck für komfort: Das Design der verteilten Schwerkraftbalance wird übernommen, so dass die Schwerkraft des Produkts gleichmäßig in verschiedenen Positionen des Kopfes verteilt wird, wodurch der Druck auf das Gesicht stark reduziert wird. Verbessert ein angenehmeres Tragegefühl. Neues upgrade: bobovr hat neu den mit quest 2 kompatiblen m2 plus-kopfgurt herausgebracht. Dual pads, dual experience: das m2 plus-armband wird mit einem satz zusätzlicher wabenförmiger silikonpads geliefert, die Sie ersetzen können.
ZnačkaBOBOVR #ad
VýrobceShenZhen XiaoZhai Technology Co., Ltd #ad
Výška7.76
Délka8.54
Hmotnost1.01
Šířka5.28
ModelkaM2 Plus

10. BOBOVR

#ad

BOBOVR M1 Plus Elite Strap Kompatibel mit Quest 2,Head Strap für verbesserten Halt und leichtes Design,Austauschbares Waben-Anti-Rutsch-Pad

#ad
BOBOVR #ad - Unterstützt erweiterung und upgrade, m1 plus-gurt mit batterieerweiterungsanschluss. Die seitengurte bestehen aus einem verbesserten Polymermaterial, das extrem robust und stark ist. Neues upgrade: bobovr elite strap mit quest 2 kompatiblen m1 plus-kopfgurt herausgebracht. Auf der grundlage des ursprünglichen M1-Gurts optimieren wir die Art der Befestigung des Hinterkopfs durch flexibles Stützdesign und bieten eine Erweiterungsschnittstelle.

Doppelte pads, doppeltes erlebnis: das m1 plus head strap vr mit einem satz zusätzlicher wabenförmiger silikonpads geliefert, die Sie ersetzen können. Die wabenpolster können direkt gegen die originalen PU-Lederpolster ausgetauscht werden. Die neu verbesserte flexible stütze mit plusgurt am hinterkopf ist größer als die offizielle Rückenstütze mit Gurt, die sich an die Stabilität und den Komfort verschiedener Kopfgrößen anpassen kann.

Der m1 plus-gurt enthält keinen b2-Akku und kein Akku-Dock, die separat erworben werden müssen. Verbessert ein angenehmeres Tragegefühl. Einfacher zu tragen: der hintere teil des head strap quest 2 unterstützt einen 120°-Flip nach oben, um das Kopfband an- oder auszuziehen, dieses Design ist sehr bequem für Sie, und eignet sich sehr gut für Benutzer, die eine Brille tragen;. Sie können das am besten geeignete Kopfpolster für verschiedene Nutzungsszenarien auswählen, wodurch Sie im Spiel praktischer werden. Beide pads haben ihre eigenen Eigenschaften.
ZnačkaBOBOVR #ad
VýrobceShenZhen XiaoZhai Technology Co., Ltd #ad
Výška2.05
Délka7.6
Hmotnost0.41
Šířka6.1
Číslo díluBOBOVR-M1-PLUS
ModelkaM1 PLUS