Top 10 Lkw Rückspiegel Groß – Kompletní boční zrcátka na auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. StickandShine

#ad

1 × univerzální zrcátko pro nákladní automobily, dodávky nebo autobusy, velikost 42 x 20 cm s flexibilním držákem

#ad
StickandShine #ad - Rozměry 42 x 20 cm. Sklo je konvexní, to znamená, že se trochu zvětšuje. Kompletní zrcátko s krytem pro nákladní automobily, traktory, autobusy atd. Univerzální možnosti montáže pro trubky / montáž vpravo nebo vlevo. 1 × zrcátko pro nákladní automobily, autobus nebo karavan. Univerzální.
ZnačkaStickandShine #ad
VýrobceStickandShine #ad
Číslo díluSpiegel4220
ModelkaSpiegel4220

2. SME

#ad

2 x zrcátko pro nákladní automobily a transportéry, autobus univerzální 420 mm x 200 mm

#ad
SME #ad - Univerzální možnosti montáže pro trubky / montáž vpravo nebo vlevo. 42cm x 20cm. Snadná instalace během několika minut. Univerzální. Kompletní zrcátko s krytem pro nákladní automobily, traktory, autobusy atd. Sklo je konvexní, to znamená, že se trochu zvětšuje.
ZnačkaSME #ad
VýrobceSME #ad
Číslo dílus00

3. Wooauto

#ad

Remorkér, stavební stroje, bagr, obytný vůz, 23,5 ×, traktor, Wooauto Traktor nákladní zpětné zrcátko vnější zpětné zrcátko boční zrcátko pro nákladní vozidla univerzální zrcátko pro nákladní vozidla

#ad
Wooauto #ad - Ideální pro autoservisy a domácí opravy. Snadná instalace: nejsou nutné žádné komplikované kroky, instalace je jednoduchá, perfektně sladěná, zpětné zrcátko můžete nainstalovat a upevnit přímo pomocí nástrojů na vysokozdvižný vozík a staré nebo opotřebované lze snadno vyměnit.

Použitelné modely: zpětné zrcátko je kompatibilní s modely vysokozdvižných vozíků, což je ideální volba pro náhradní díly. Plochý zrcadlový design: povrch zrcadla je velmi jasný a nabízí široké zorné pole, které vám pomůže jasně vidět překážky nebo chodce při couvání, aby se zabránilo nehodám. Otáčení o 360 stupňů: toto zpětné zrcátko lze otáčet o 360 stupňů, můžete jej podle potřeby volně umístit do vhodné polohy, abyste měli příjemné zorné a zorné pole.

Materiál: zpětné zrcátko pro vysokozdvižný vozík je vyrobeno z kvalitního plastu, dobrou tuhost, vysokou teplotní odolnost, silnou odolnost proti nárazu, který je silný a má dlouhou životnost, snadno se nepoškodí a lze jej dlouho používat.
ZnačkaWooauto #ad
VýrobceWooauto #ad
Číslo díluCCC00921B-DE
ModelkaCCC00921B-DE

4. TRUCK DUCK

#ad

Sada bočních zrcátek, autobus, TRUCK DUCK® 2 × univerzální zpětné zrcátko 365 × 190 mm, traktor bagry, vnější zrcátko, pro nákladní vozidla, obytný vůz

#ad
TRUCK DUCK #ad - Držáku. Rozměry: Šířka: 190 mm, výška: 365 mm. Kryt zrcadla z robustního plastu s gumou po obvodu. Vhodné pro zrcadlové tyče o Ø 15 - 25 mm. Sada vnějšího zrcátka vč. Se zkušební značkou e 20 evropská silniční homologace.
ZnačkaTRUCK DUCK #ad
VýrobceTRUCK DUCK #ad
Číslo díluASSL00024

5. TRUCK DUCK

#ad

Traktor, obytné vozy, autobusy, bagry, TRUCK DUCK® 2x univerzální zpětné zrcátko 285 x 155 mm vnější zrcátko boční zrcátko sada pro nákladní automobily

#ad
TRUCK DUCK #ad - Vhodné pro zrcadlové tyče s ø 15-28 mm. Sada venkovních zrcátek vč. Kryt zrcátka z robustního plastu s obvodovou ochrannou hranou z gumy. Rozměry: šířka: 155 mm, výška: 285 mm. Se zkušební značkou e 20 evropské silniční schválení. Držáku.
ZnačkaTRUCK DUCK #ad
VýrobceTRUCK DUCK #ad
Číslo díluASSL00018

6. StickandShine

#ad

2 x univerzální zrcátko pro nákladní automobily, dodávky nebo autobusy, velikost 36,5 x 18 cm s flexibilním držákem sada

#ad
StickandShine #ad - Rozměry 36, 5 x 18 cm. Kompletní zrcátko s krytem pro nákladní automobily, traktory, autobusy atd. Univerzální možnosti montáže pro trubky / montáž vpravo nebo vlevo. 2 x zrcadlo pro nákladní automobily, autobus nebo karavan. Sklo je konvexní, to znamená, že se trochu zvětšuje. Univerzální.
ZnačkaStickandShine #ad
VýrobceStickandShine #ad
Číslo díluSpiegel18365
ModelkaSpiegel18365

7. StickandShine

#ad

Velikost 42 x 20 cm s flexibilním držákem sada, dodávky nebo autobusy, 2 x univerzální zrcátko pro nákladní automobily

#ad
StickandShine #ad - Univerzální možnosti montáže pro trubky / montáž vpravo nebo vlevo. Univerzální. Kompletní zrcátko s krytem pro nákladní automobily, traktory, autobusy atd. Rozměry 42 x 20 cm. 2 x zrcadlo pro nákladní automobily, autobus nebo karavan. Sklo je konvexní, to znamená, že se trochu zvětšuje.
ZnačkaStickandShine #ad
VýrobceStickandShine #ad
Číslo díluSpiegel4220
ModelkaSpiegel4220

8. SME

#ad

2 x zpětné zrcátko 42 x 20 Univerzální zpětné zrcátko pro nákladní automobily autobus traktor Rypadlo

#ad
SME #ad - Množství: 2 kusy. Nové zboží, nepoužité. Velikost: 420 mm x 200 mm. Vhodné pro: nákladní auto, traktory, bagry, autobusy atd.
ZnačkaSME #ad
VýrobceSME #ad
Číslo díluS004102

9. TRUCK DUCK

#ad

Obytné vozy, traktor, TRUCK DUCK® 2x univerzální zpětné zrcátko 305 x 205 mm vnější zrcátko boční zrcátko sada pro nákladní automobily, bagry, autobusy

#ad
TRUCK DUCK #ad - Kryt zrcátka z robustního plastu s obvodovou ochrannou hranou z gumy. Sada venkovních zrcátek vč. Vhodné pro zrcadlové tyče s ø 15 - 28 mm. Rozměry: šířka: 205 mm, výška: 305 mm. Držáku. Se zkušební značkou e 20 evropské silniční schválení.
ZnačkaTRUCK DUCK #ad
VýrobceTRUCK DUCK #ad
Číslo díluASSL00023

10. StickandShine

#ad

Velikost 30 x 18 cm s flexibilním držákem sada, 2x univerzální zrcátko pro nákladní automobily, dodávky nebo autobusy

#ad
StickandShine #ad - 2 x zrcadlo pro nákladní automobily, autobus nebo karavan. Univerzální možnosti montáže pro trubky / montáž vpravo nebo vlevo. Rozměry 30 x 18 cm. Kompletní zrcátko s krytem pro nákladní automobily, traktory, autobusy atd. Sklo je konvexní, to znamená, že se trochu zvětšuje. Univerzální.
ZnačkaStickandShine #ad
VýrobceStickandShine #ad
Číslo dílu5M-8JVH-JZ5C
Modelka5M-8JVH-JZ5C