Top 10 Korsett Gürtel – Spony s přezkou

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gwxevce

#ad

Gwxevce 100 ks kovové spodní prádlo nastavitelná podprsenka šoupátko kroužky přezky DIY 6 mm, 15 mm bílá

#ad
Gwxevce #ad - Nejlepší doplněk pro každodenní nošení žen. Ideální pro podprsenky, plavky, pásky, podvazky, korzety atd. Užitečné nástroje pro nastavení podprsenky mohou zabránit tomu, aby ramínka podprsenky sklouzla na ramena. Velmi užitečný nástroj, ideální pro bikiny, svatební šaty atd. Klipy na podprsenku mohou zabránit tomu, aby ramínka podprsenky sklouzla na ramena.
ZnačkaGwxevce #ad
VýrobceGwxevce #ad
Číslo dílu5AC100898-W-15_Gwxevce
Modelka5AC100898-W-15_Gwxevce

2. JunYe

#ad

Kovové spodní prádlo, 6mm, DIY 6 mm – 15 mm – černá – 6 mm, podprsenka, přezky, 100 kusů, nastavitelné švy, Nastavitelná přezka JunYe

#ad
JunYe #ad - Spokojenost zákazníků je naše velká vášeň: vaše spokojenost je 100% zaručena! Kontaktujte nás, pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni. S užitečnými pomůckami pro nastavení držáku na prsou, zabráníte tomu, aby popruh sklouzl na ramenou. Velmi užitečné nářadí, ideální pro bikiny, svatební šaty atd. Spony s podprsenkou zabraňují tomu, aby nosič podprsenek neklouzl na ramenou. Počet: 100 x přezky pro nastavení.
ZnačkaJunYe #ad
VýrobceJunYe #ad
Číslo díluJunYe

3. Sharplace

#ad

Sharplace 10 aus aus BH Dessous Haken Schnalle BH-Verschluss Haken Clips 25 mm

#ad
Sharplace #ad - Für bhs, badeanzüge, strumpfbänder, gürtel, korsetts, etc.25 mm; außengröße: 32 x 2 mm / 1, 62 x 0, 25 x 0, 07 Zoll. Nützliche zum einstellen des BHs können verhindern, dass der BH-Gurt an Ihre Schulter rutscht. Innendurchmesser: ca. Auch geeignet für die herstellung von gürteln, Gurten, Schnallen für Rucksäcke, Gepäckriemen, hundehalsbändern, die Herstellung von DIY - Handtaschen usw. Aus metall material, leicht und langlebig.
ZnačkaSharplace #ad
VýrobceSharplace #ad
Číslo dílu93ca295d7ee41ef4f2781fda4274cddf

4. WEBEEDY

#ad

Poprsí, WEBEEDY 60 kusů průhledných plastových proužků Boning Clear Plastic Boning Sewing Corset Bone pro šití korzetu, živůtku, kostýmu

#ad
WEBEEDY #ad - Obsah balení: obdržíte 60 kusů průhledných plastových tyčinek, dostatečné množství může splnit vaše různé potřeby a náhradu. Před objednáním si prosím všimněte údajů o velikostech.

Kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitního plastu, spolehlivé použití, silná tuhost, dlouhá životnost, pevné a flexibilní, která vám může sloužit po dlouhou dobu. Iroké použití: praktické a mnohostranně použitelné, náš korzetový pásek lze použít k výrobě korzetů, šle, tanečního oblečení, vhodné pro celou řadu příležitostí, spodního prádla, kostýmů, klobouků atd.

Tyčinky pro korzet jsou užitečné pro udržení švů, pohodlné pro vás. Snadné použití: vykostění je skvělý způsob, sukně, nadměrné pásy nebo hranaté límce zůstanou na místě, jak udržet vaše oblečení v nejlepším tvaru. Informace o velikosti: velikost měří cca 25 × 0, 4 cm.
ZnačkaWEBEEDY #ad
VýrobceWEBEEDY #ad
Číslo díluHOME-WE0003-27-EU31

5. chiwanji

#ad

Silber, 10pcs aus aus BH Gurt Anpassung Teller Dessous Slider Schnalle Haken Bikini Verschluss

#ad
chiwanji #ad - Und hohe Qualität. Material: Metalllegierung. Nützliche werkzeuge zum einstellen des BHs, kann verhindern, dass der BH-Träger auf Ihrer Schulter rutscht. Aus metall, leicht und langlebig. Ideal für bhs, strumpfbänder, Badeanzüge, Gürtel, Korsetts usw.
Značkachiwanji #ad
Výrobcechiwanji #ad
Číslo dílu80214aff7173c179a74a12a4a42be82a

6. HLLR

#ad

HLLR 100 ks kovová podprsenka Dessous Strap Adjuster Slider Háček Přezka Clip Šití Craf

#ad
HLLR #ad - Užitečné nástroje pro nastavení podprsenky zabraňují tomu, aby nosič podprsenky klouzal na ramena. Ideální pro podprsenky, punčochové pásky, pásky, koupací obleky, korzet atd. Materiál: Kov. Vyrobeno z kovu, lehká a s dlouhou životností. Součástí dodávky je pouze podprsenka, jiné příslušenství na obrázku není součástí dodávky.
ZnačkaHLLR #ad
VýrobceHLLR #ad
Číslo díluHLLR

7. LUNYY

#ad

šoupátka, LUNYY Sada 40 120 kusů/množství zlatých podprsenek, háčků, nastavení spodního prádla, lněných prstenů

#ad
LUNYY #ad - Víceúčelové: hodí se k výrobě pásků, popruhů a oblečení, zavazadel pásů a batohů. Další použití: lze použít k ručnímu šití oblečení pro panenky, šatů, pásky, ramínek, podvazky, záplat na kravaty atd.

Dlouhá životnost: materiál má velmi dobrou odolnost proti oděru a lze jej použít mnohokrát bez poškození. Vysoce kvalitní materiál: uzávěr s háčky je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, lze jej dlouho používat, který je robustní a má dlouhou životnost, je šetrný k pokožce a nevyvolává alergie. Ideální pro podprsenky, plavky, korzety atd. Jednoduchá obsluha: jednoduše je našijete na svůj oděv a oba díly lze vedle sebe zapnout a zajistit každý šicí projekt.
ZnačkaLUNYY #ad
VýrobceLUNYY #ad

8. sourcing map

#ad

Sada měděných háčků na podprsenky, oblečení, šití, jednoduché šití, Black Bronze, kalhoty, sourcing map Sada 10 kusů šicích háčků a oček, bronzová, černá, sukně

#ad
sourcing map #ad - Povrchy jsou galvanizovány a elektrostaticky práškovány, což je odolné vůči korozi i povětrnostním vlivům, nevyblednou snadno a lze je používat dlouhou dobu. Iroké použití: háčky a očka se snadno používají pro různé šicí projekty, kalhoty, džíny, halenky, svetry, sukně, korzety a jiné jemné spodní prádlo.

Malé háčky a poutka na šití dobře schovávají, 63" a velikost ok cca šířka 6 mm a délka 18 mm/0, abyste nemuseli nosit pásek a pohodlně se nosí. Každá sada obsahuje háček a očko, dostatečné pro uspokojení vašich potřeb. Obsah balení: každé balení obsahuje 10 sad černých bronzových háčků a oček. Můžete je upevnit na šaty, zástěry, lze použít pro podprsenku, kalhoty, kostýmy atd.

Ideální pro kutily. Snadná manipulace: vhodné háčky a západka kalhot jsou účinné uzávěry, snadno se šije a oba díly lze připoutat vedle sebe. Stabilní materiál: Šicí háčky z mědi jsou robustní a nepoškozené. Ani při intenzivním sportovním provozu nebo prádle tak snadno nespadnou a neuvolní se. Vhodná velikost: háčky jsou cca 13 mm šířka, délka 16 mm/0, 71".
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua22070200ux0332eu

9. sourcing map

#ad

Měděné zapínání na podprsenky, ruční práce, Zlatá, sukně, oblečení, jednoduché šití zlaté, šití, kalhoty, sourcing map Sada 20 kusů šicích háčků a oček

#ad
sourcing map #ad - Každá sada obsahuje háček a očko, dostatečné pro uspokojení vašich potřeb. Iroké použití: háčky a očka se snadno používají pro různé šicí projekty, kalhoty, halenky, sukně, džíny, kalhoty, svetry, kostýmy atd. Zástěry, korzety a jiné jemné spodní prádlo.

Obsah balení: každé balení obsahuje 20 sad zlatých háčků na kalhoty a oček. Povrchy jsou galvanizovány a elektrostaticky práškovány, což je odolné vůči korozi i povětrnostním vlivům, nevyblednou snadno a lze je používat dlouhou dobu. Snadná manipulace: vhodné háčky a západka kalhot jsou účinné uzávěry, snadno se šije a oba díly lze připoutat vedle sebe. Stabilní materiál: Šicí háčky z mědi jsou robustní a nepoškozené.

Vhodná velikost: háčky jsou cca 13 mm šířka, 71". Ani při intenzivním sportovním provozu nebo prádle tak snadno nespadnou a neuvolní se. Malé háčky a poutka na šití dobře schovávají, 63" a velikost ok cca šířka 6 mm a délka 18 mm/0, délka 16 mm/0, abyste nemuseli nosit pásek a pohodlně se nosí. Můžete je upevnit na šaty, lze použít pro podprsenku, ideální pro kutily.
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua22070200ux0333eu

10. sourcing map

#ad

Zlatá, rockové oblečení, kalhoty, jednoduché šití zlaté, šití, ruční práce, sourcing map Sada 10 ks šicích háčků a oček pro podprsenky

#ad
sourcing map #ad - Vhodná velikost: háčky jsou cca 13 mm šířka, délka 16 mm/0, 71". Obsah balení: každé balení obsahuje 10 sad zlatých háčků na kalhoty a oček. Malé háčky a poutka na šití dobře schovávají, 63" a velikost ok cca šířka 6 mm a délka 18 mm/0, abyste nemuseli nosit pásek a pohodlně se nosí.

Ani při intenzivním sportovním provozu nebo prádle tak snadno nespadnou a neuvolní se. Povrch je galvanizován a elektrostaticky práškovaný, což odolává korozi a počasí, nevybledne snadno a lze jej používat dlouhou dobu. Snadná manipulace: vhodné háčky a západka kalhot jsou účinné uzávěry, snadno se šije a oba díly lze připoutat vedle sebe.

Můžete je upevnit na šaty, halenky, kalhoty, kalhoty, kostýmy atd. Ideální pro kutily. Iroké použití: háčky a očka se snadno používají pro různé šicí projekty, lze použít pro podprsenku, svetry, džíny, sukně, zástěry, korzety a jiné jemné spodní prádlo. Stabilní materiál: Železné háčky jsou robustní a nelze je snadno poškodit. Každá sada obsahuje háček a očko, dostatečné pro uspokojení vašich potřeb.
Značkasourcing map #ad
Výrobcesourcing map #ad
Číslo dílua22071300ux0026eu