Top 10 Gefrierdosen 500ml Mit Deckel – Dózy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mepal

#ad

Spülmachinenfest, Nordic Blue, Tiefkühltauglich, Praktischer Behälter zur Aufbewahrung & für Transport von Lebensmittel, 350 ml, Mepal, Snackpot Ellipse

#ad
Mepal #ad - Als lunchbox, Suppentasse oder Meal Prep-Box. Ideal, um snacks und Essensreste problemlos in der Tasche zu transportieren. KapazitÄt: der topf ist in zwei größen erhältlich. Der große snacktopf mit 500 ml Fassungsvermögen ist ideal für Reste wie Suppe oder Risotto.

Die transportbox ist auch ideal für die Aufbewahrung kleiner Portionen von Essensresten. Snackbox: füllen sie ihren snackbox mit kirschtomaten oder Nüssen und Sie haben immer einen Snack zur Hand. Luftdicht & auslaufsicher: der snackbehälter hat einen dicht schließenden Deckel und ist daher luftdicht und auslaufsicher. Multifunktional: der mepal snacktopf kann vielseitig verwendet werden, Snackbox, z.

B. Der kleine snacktopf 350 ml ist ideal für Snacks wie Nüsse. Darüber hinaus ist die Obsttransportbox BPA-frei und spülmaschinenfest. Bpa-free & made in holland: die lebensmitteltransportbox ist wiederverwendbar und somit nachhaltig im Einsatz. Mikrowellengeeigneter & gefriergeeigneter topf: Der vielseitige Snackbox kann als Mikrowellenbecher ohne Deckel verwendet werden und ist auch gefrier- und spülmaschinenfest.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška2.99
Délka2.99
Hmotnost0.06
Šířka2.99
Číslo dílu107652015700
Modelka107652015700
ZárukaNo warranty.

2. Pyrex

#ad

Pyrex®, Cook & Freeze – 4 skleněné formy se vzduchotěsným víkem 0,8 l, 4 l – speciálně pro zmrazování – bez BPA, 1,5 l, 2,6 l

#ad
Pyrex #ad - Ideální série pro použití v lednici nebo mrazničce díky rovným hranám, vyrobeno ve Francii: praktická pro vaření, zaručeně šetří místo. Sada se 4 nádobami na zapékání ze skla s víky, plánování a porcování jídel týdne.
ZnačkaPyrex #ad
VýrobceInternational Cookware #ad
Výška5.04
Délka13.98
Hmotnost10.25
Šířka4.92
Číslo dílulocalization-B0823NTYLQ
Modelkalocalization-B0823NTYLQ

3. Mepal

#ad

Multi Bowl Cirqula Rectangular – dóza na zásoby s víkem – vhodná jako vzduchotěsný úložný box do ledničky, nádobí do mikrovlnné trouby a jako dózy na uchovávání čerstvých potravin – 750 ml –, Mepal

#ad
Mepal #ad - Design: plastové skořepiny jsou funkční a stylové. Multifunkční: multifunkční kuchyňskou misku cirqula lze použít jako úložný box do kuchyně, přepravní box a servírovací misku.

Objem a rozměry: obdélníkový zásobník má objem 750 ml. Udržitelné a bez bpa: Čtvercové zásobní nádoby cirqula jsou, stejně jako všechny výrobky Mepal, mají dlouhou životnost a neobsahují BPA. Tímto způsobem můžete snadno vidět, jaké potraviny se v misce nacházejí. Boxy cirqula jsou k dostání v různých velikostech. Jejich obdélníkový tvar vám umožní optimálně využít místo ve vaší ledničce a mrazničce.

Nádobu můžete po umytí znovu použít v myčce. Informace o produktu: mísy cirqula se perfektně hodí do kuchyně, lze je použít jako skladovací misky na zmrazování potravin a k ohřívání v mikrovlnné troubě. Komponenty: Úložný box má plně odnímatelné víko s průhledným okénkem.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška2.95
Délka6.93
Hmotnost0.37
Šířka4.96
Číslo dílu106253092400
Modelka106253092400
ZárukaNo warranty.

4. Mepal

#ad

Cirqula sada vícenásobných mís 3dílná obdélníková nordic green – 500, 2000 ml – použitelná jako zásobní dóza, 1000, dóza do ledničky, nádobí do mikrovlnné trouby a servírovací mísa, mraznička, Mepal

#ad
Mepal #ad - Informace o produktu: misky lze použít jako úložné misky na zmrazování potravin a bez víka, pro ohřívání v mikrovlnné troubě. Nádoby jsou 100% vzduchotěsné. Tímto způsobem můžete snadno vidět, co se v nádobě nachází.

Komponenty: nepropustné úložné a přepravní boxy mají plně odnímatelné víko s průhledným okénkem. Multifunkční: nádoby na potraviny cirqula jsou multifunkční kuchyňské mísy. Obdélníkový tvar vám umožňuje optimálně využít místo ve vaší ledničce a mrazničce. Tak můžete v boxech uložit různé věci. Nádobu můžete znovu použít poté, stejně jako všechny výrobky Mepal, co jste ji mohli mýt v myčce.

Objem a rozměry: 3dílná kuchyňská sada se skládá ze tří misek s objemem 500 ml, 1000 ml a 2000 ml. Design: sada kuchyňských startérů obsahuje funkční úložné boxy na potraviny. Udržitelná a bez bpa: obdélníková sada úložných boxů cirqula je, udržitelná a neobsahuje BPA. Lze je použít jako úložné boxy do kuchyně, přepravní boxy a nádobí.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška2.76
Délka9.84
Hmotnost0.06
Šířka7.87
Číslo dílu106270092400
Modelka106270092400
ZárukaNo warranty.

5. Mepal

#ad

Mepal Multimiska Cirqula obdélníková 500 ml Nordic Green – dóza na uchovávání čerstvosti – úložný box – stohovatelná – vhodná do myčky

#ad
Mepal #ad - Design: plastové skořepiny jsou funkční a stylové. Boxy cirqula jsou k dostání v různých velikostech. Nádobu můžete po umytí znovu použít v myčce. Tímto způsobem můžete snadno vidět, jaké potraviny se v misce nacházejí.

Jejich obdélníkový tvar vám umožní optimálně využít místo ve vaší ledničce a mrazničce. Komponenty: Úložný box má plně odnímatelné víko s průhledným okénkem. Udržitelné a bez bpa: Čtvercové zásobní nádoby cirqula jsou, stejně jako všechny výrobky Mepal, mají dlouhou životnost a neobsahují BPA.

Informace o produktu: mísy cirqula se perfektně hodí do kuchyně, lze je použít jako skladovací misky na zmrazování potravin a k ohřívání v mikrovlnné troubě. Multifunkční: multifunkční kuchyňskou misku cirqula lze použít jako úložný box do kuchyně, přepravní box a servírovací misku. Objem a rozměry: obdélníkový zásobník má objem 500 ml.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška2.01
Délka6.93
Hmotnost0.32
Šířka4.96
Číslo dílu106251092400
Modelka106251092400
ZárukaNo warranty.

6. LocknLock

#ad

Ø 142 x 186 mm, 1,8 l, dóza na zásoby lednice a mrazničky, LocknLock PP Classic dóza na uchovávání potravin, chytrý uzavírací systém, 100% vzduchotěsná a vodotěsná

#ad
LocknLock #ad - Pp classic: praktické multifunkční boxy řady pp classic jsou stohovatelné; vytvořte tak až o 40 % více místa v domácnosti; pro každé použití existuje vhodný formát; vhodné do ledničky a mrazničky.

Bez bpa: všechny nádoby řady pp classic jsou vyrobeny z polypropylenu; neobsahují zdraví škodlivé BPA; všechny boxy jsou vhodné pro dětskou výživu; vhodné do myčky nádobí;. Pevné: 100% vzduchotěsné a vodotěsné; i tekutiny lze bezpečně přepravovat; ideální skladování ovoce; zeleniny; klobásy; chléb, koření; müsli a vejce;. Pomocník do kuchyně & domácnosti: použijte box jako svačinový box; box na uzeniny; nebo dózu na uchovávání čerstvosti; praktické dózy přinášejí pořádek do zásob již více než 30 let;.

Originál: víko locknlock je zajištěno čtyřmi bezpečnostními uzávěry a nemůže se samo otevřít; dvoukomorové těsnění bezpečně uzavře dózy pro uchovávání čerstvých potravin;.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLockULock #ad
Výška7.3
Délka7.3
Hmotnost0.33
Šířka5.6
Číslo dílu111000009330
ModelkaHPL933D
ZárukaŽádná záruka výrobce.

7. LocknLock

#ad

Lock & lock box na toustový chléb 3,4 l

#ad
LocknLock #ad - Dózy mohou bez problému stát vzhůru nohama, vše zůstane v dózy, nic neprosákne ven, neboť Lock & Lock je naprosto těsný. Lze je stavět na sebe a díky tomu ušetří až o 40 % více místa, např. S praktickou mřížkou. Lze mýt v myčce nádobí. V kuchyni. Lock & lock boxy jsou bez bpa a tudí bezpečné pro ukládání potravin, včetně dětské výživy.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceEisenfischer #ad
Výška4.65
Délka11.69
Hmotnost540
Šířka5.98
Číslo díluHPL 848
ModelkaHPL848
ZárukaŽádná záruka výrobce.

8. Mepal

#ad

Mepal Kulatá vícenásobná mísa Cirqula – Nordic Black – obsah 500 ml – s odnímatelným víkem – materiál odolný proti rozbití – zabezpečený proti vytečení – vhodná do mrazáku – vhodná do myčky

#ad
Mepal #ad - Udržitelné a bez bpa: kulaté zásobní nádoby cirqula jsou, stejně jako všechny výrobky Mepal, mají dlouhou životnost a neobsahují BPA. Kapacita a rozměry: mísa má objem 500 ml.

Informace o produktu: mísy cirqula se perfektně hodí do kuchyně, lze je použít jako skladovací misky na zmrazování potravin a k ohřívání v mikrovlnné troubě. Boxy lze stohovat na sebe nebo do sebe. Mísy se hodí také jako stolní nádobí. Víko nádobu řádně uzavře, takže je vzduchotěsné. Komponenty: úložné boxy odolné proti vytečení mají plně odnímatelné víko s průhledným okénkem.

Multifunkční: multifunkční kuchyňskou misku cirqula lze použít jako úložný box do kuchyně, přepravní box a servírovací misku. Ložné misky cirqula jsou k dostání v různých velikostech. Nádobu můžete po umytí znovu použít v myčce. Design: plastové misky jsou stylové úložné boxy na potraviny.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška3.35
Délka5.31
Hmotnost0.35
Šířka4.92
Číslo dílu106206041100
ModelkaRST62060BLK
ZárukaNo warranty.

9. LocknLock

#ad

Lock & Lock HPL823O3 – Potravinové dózy, výhodné balení

#ad
LocknLock #ad - Dózy lock & lock jsou vzduchotěsné a vodotěsné. Dózy lock & lock jsou ideální pro skladování potravin, bez BPA. Víčka dóz lock & lock jsou vybavena patentovanými bezpečnostními zámky. Plast.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLockundLock #ad
Výška6.1
Délka6.1
Hmotnost0.75
Šířka7.09
Číslo díluHPL823O3
ModelkaHPL823O3
ZárukaŽádná záruka výrobce.

10. LocknLock

#ad

10 l, 100% vzduchotěsný a vodotěsný úložný box, úložný box s víkem, 295 x 230 x 203 mm, LocknLock PP Classic úložný box s rukojetí a mřížkou, chytrý uzavírací systém

#ad
LocknLock #ad - UdrŽujÍ tĚsnĚ: 100% vzduchotěsné a vodotěsné! i kapaliny lze bezpečně přepravovat. Neobsahuje zdraví škodlivé bPA a všechny boxy jsou vhodné pro dětskou výživu. Neobsahuje bpa: všechny nádoby řady pp classic jsou vyrobeny z polypropylenu.

Pro každé použití existuje vhodný formát. Lze mýt v myčce! pp classic: praktické multifunkční boxy řady pp classic jsou stohovatelné. Originál: víko locknlock je zajištěno bezpečnostními uzávěry a nemůže se samo otevřít. Vytvořte si tak až o 40 % více místa v domácnosti. Ideální úložný box na potraviny, kuchyňské doplňky nebo malé domácí spotřebiče.

Vhodné pro lednici a jako mrazicí boxy. Praktické dózy přinášejí pořádek již více než 30 let. Dvoukomorové těsnění bezpečně uzavře dózy pro uchovávání potravin. S rukojetí a mřížkou: použijte box jako svačinový box, box na uzeniny nebo jako dózu na uchovávání čerstvých potravin.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceEisenfischer #ad
Výška8
Délka11.6
Hmotnost0.44
Šířka9.1
Číslo díluHPL886
ModelkaHPL886
ZárukaŽádná záruka výrobce.