Top 10 Front Bike Light Rechargeable – Sady předních a zadních světel na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIGMA SPORT

#ad

Rear, SIGMA SPORT, LED světla na jízdní kolo sada Aura 80 a BLAZE | přední světlo na baterie a zadní světlo s brzdnou funkcí

#ad
SIGMA SPORT #ad - Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5 – 15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 7 hodin.

Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Micro usb kabelu, hmotnost vč. 2x držák o-kroužku, zadní světlo 22 g. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem světla 90 m vpředu a zadního světla BLAZE s viditelností 500 m vzadu. Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunika.

Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo BLAZE vč. Bezpečnost – sada osvětlení na baterie je schválena pro provoz na pozemních komunikacích a díky režimům osvětlení a světelnému průvodci předního světla a funkcí brzdového světla a dennímu režimu zadního světla zajišťuje ideální viditelnost. Doba hoření – lampy na kolo jsou extrémně úsporné.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.31
Šířka1.54
Číslo dílu17860
Modelka2022072914
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, LED světlo na jízdní kolo sada AURA 60 a INFINITY | přední a zadní světlo schválené dle StVZO

#ad
SIGMA SPORT #ad - Micro usb kabelu, zadního světla infinity a silikonového pásku pro upevnění. Výkon – sada příslušenství k jízdním kolům se skládá ze světla na kolo sigma aura 60 se silnou LED technologií a 70 m dopředu a zadního světla infinity s viditelností vzadu 500 m.

Rozsah dodávky – v osvětlovacím kabelu je přední světlo dodáváno vč. Které komponenty jsou součástí dodávky produktu: přední světlo LED na baterie. Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné. Die lichter funktionieren ganz ohne dynamo und sind stvzo gescherlauassen. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Bezpečnost – sada osvětlení je napájena bateriemi a schválena pro provoz stvzo a zajišťuje optimální osvětlení, ke zvýšení bezpečnosti řidiče v silničním provozu.

Technika – světlo na kolo je chráněno proti stříkající vodě podle normy ipx 4. Přední světlo zajišťuje se třemi režimy osvětlení 4–10 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 16 hodin. Název oddělení: unisex – dospělí. Držáku, zadní světlo 28 g vč. Hmotnost čelního světla 105 g vč. Držáku.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.14
Délka1.93
Hmotnost0.29
Šířka1.06
Číslo dílu17760
Modelka17760
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

3. victagen

#ad

VICTAGEN Sada LED světel na jízdní kolo, schválená pro provoz na jízdní kolo, přední světlo a zadní světlo, Osras, osvětlení na jízdní kolo, USB nabíjení, IPX5

#ad
victagen #ad - Společnost victagen se snaží nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Je dostatečně jasná, aby byla perfektní pro jízdu na kole a dojíždění do města a divočiny. Obsah balení: 1 × přední světlo, 1× USB kabel, 1× manuál. Indikátor stavu baterie zobrazuje 100%, pokud je výkon 25 % až 100 %, a pokud je výkon nižší než 20 %, svítí indikátor provozu zeleně, ať už na PC, 50 % a 25 % výkonu baterie, 70 %, indikátor provozu svítí červeně.

Vodotěsná montáž bez nářadí ve venkovním prostoru ipx5 sadu zadního světla do světlometu victagen lze během sekundy jednoduše nainstalovat a odstranit ručně bez dalšího nářadí. V případě jakýchkoliv problémů nás prosím kontaktujte. Při jízdě ve tmě se osvětluje jak vzdálenost, tak i blízká oblast, aby byla zajištěna optimální viditelnost při jízdě. Je to určitě plus při jízdě v dešti. Super dlouhá životnost 8 hodin vysoce výkonná baterie do světlometů na jízdní kola 2600 mah, lze používat až 8 hodin v režimu s nízkým jasem 30 luxů a až 4 hodiny v režimu s vysokým jasem 50 luxů.

Dobíjení typu c praktické je nabíjení obou světel na kolo přes usb, zásuvce nebo na cestách pomocí powerbanky. Také zadní světlo svítí po stranách s 220° širokoúhlým osvětlením a zvyšuje bezpečnost jízdy z úhlu pohledu 360°. Nakupujte s důvěrou světla na jízdní kola od victagen schválená pro provoz na pozemních komunikacích, 1× držák, zadní světlo s páskem, ce certifikováno bylo navrženo striktně podle německých dopravních standardů.
Značkavictagen #ad
VýrobceVictagen #ad
Hmotnost0.26
Záruka1letá záruka

4. SIGMA SPORT

#ad

LED světla na jízdní kolo sada AURA 60 a NUGGET II | přední a zadní světlo se schválením pro provoz na provoz na provoz na baterie, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Doba hoření – aura 60 4 h ve standardním režimu, nugget ii doba hoření 6 h, 10 h v režimu Eco při 3, 5 h nabíjení, 7 h ve středním režimu, doba nabíjení 2 h.

Rozsah dodávky – aura 60 usb přední světlo hmotnost 150 g vč. Technika – aura 60+nugget ii dvoustupňový akumulátor/indikátor nabíjení, možné nabíjení během provozu, montáž bez nářadí, ochrana proti stříkající vodě ipx4, nastavitelný držák o 360° AURA 60, micro USB. Výkon – aura 60 silných 60 luxů zajišťuje dosah světla 70 m, nugget ii 400 m, v této sadě LED osvětlení jízdního kola na baterie. Držáku + zadní světlo nugget ii hmotnost 24 g, micro USB kabel, 2 O-kroužky držák NUGGET II. Bezpečnost – ochrana proti zapnutí lampy, boční viditelnost díky světelným vodítkům; Osram LED.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSGSG5|#Sigma Sport #ad
Výška1.85
Délka7.13
Hmotnost0.28
Šířka36.31
Číslo dílu17750
Modelka17750
Záruka2 roky

5. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA Sport, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a NUGGET II | přední a zadní světlo schválené dle StVZO

#ad
SIGMA SPORT #ad - 2x držáku o-kroužku, hmotnost vč. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdních kol je podle normy ipx 4 chráněn proti stříkající vodě. Světla fungují zcela bez dynama a jsou schválena pro provoz na pozemních komunikacích.

Držáku přední světlo 119 g, zadní světlo 24 g. Bezpečnost – akumulátorová sada osvětlení je schválena podle stvzo a díky režimům osvětlení, světelnému průvodce předního světla a vysoké viditelnosti zadního světla zajišťuje dostatečné světlo a lepší viditelnost. Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Rozsah dodávky – přední světlo aura 80 vč.

Micro usb kabelu, nugget ii zadní světlo vč. Výkon – sada osvětlení se skládá ze světla na kolo sigma aura 80 s dosahem 90 m vpředu a zadního světla NUGGET II s viditelností vzadu 400 m. Přední světlo zajišťuje se čtyřmi režimy osvětlení 5–15 h, zadní světlo na kolo pro optimální osvětlení 6 hodin. Doba hoření – žárovky na kolo jsou extrémně úsporné.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.1
Délka1.71
Hmotnost0.32
Šířka1.54
Číslo dílu4016224178506
Modelka204705
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

6. SIGMA SPORT

#ad

SIGMA SPORT, LED světlo na jízdní kolo sada Aura 80 a Blaze | StVZO schválené, přední a zadní světlo s brzdnou funkcí vč. zástrčky síťového zdroje

#ad
SIGMA SPORT #ad - Blaze je první zadní světlo sigma s funkcí brzdového světla, jak ve dne, tak v noci. Přesné led indikátory na horní straně vám přesně ukazují, kolik baterie zbývá, a který ze čtyř světelných režimů jste právě vybrali.

S bočním světlem guide vypadá přední světlo stvzo nejen dobře, ale také zajišťuje, že jste ostatní účastníci silničního provozu lépe vidět. Aura 80 usb je světlo na kolo dle volby pro profesionální dárce nebo sportovní tréninkovou jednotku ve večerních dnech. S 80 luxy a 90 metrů dosahem světla nezůstanou žádná přání nesplněna. Dlouhá doba svícení a dohled 500 metrů činí z Baze univerzální výbavy pro každou sedlovku.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Hmotnost0.26

7. FISCHER

#ad

Sada akumulátorových světel Twin, přední a 360° zadní světlo, s baterií a funkcí nabíjení USB, ochrana proti stříkající vodě podle IP44, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích, Fischer Sada osvětlení jízdního kola 50/25/15 luxů, 3 světelné funkce

#ad
FISCHER #ad - Schváleno: sada osvětlení jízdního kola, která je plně vhodná pro silniční provoz, odpovídá zákonným požadavkům StVZO. Stav nabíjení: 3 led indikují aktuální stav nabití předního světla a signalizují, kdy je nutné světlo znovu nabít pomocí USB mikrokabelu.

Praktický: díky rychlému upevnění můžete LED čelní a zadní světlo kdykoliv zapnout a odmontovat. Viditelnost: dodatečné power led osvětlení podlahy svítí až 240 minut a promítá světelný okruh kolem zadního kola. Bezpečné: se zadním světlem fischer akku-twin v sadě s čelním světlem 50 Lux budete ve tmě skvěle vidět. Dlouhá životnost: díky nejnovější led technologii až třikrát delší životnost baterie než běžné žárovky – až 50 000 hodin.
ZnačkaFISCHER #ad
VýrobceFISCHER #ad
Výška7.28
Délka2.95
Šířka3.15
Číslo dílu50428
Modelka50428
Záruka2 roky záruka výrobce

8. Opard

#ad

Opard Světlo na jízdní kolo, vodotěsná, schváleno StVZO, 2 světelné režimy přední světlo/zadní světlo, LED osvětlení na kolo, světlo na jízdní kolo, lampa na kolo, USB nabíjení

#ad
Opard #ad - K nabíjení světla na kolo můžete použít pc / powerbanku / síťový zdroj a každý přístroj s USB připojením. Záruka: vaše spokojenost je naším největším pronásledováním. Přední světlo vydrží až 7, 5 – 10 hodin střední jas / 5 hodin vysoká svítivost.

Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz a 12měsíční záruku. Jsme vám rádi k dispozici. Tlačítka zapnutí/vypnutí předních světel mohou také indikovat, červená kontrolka svítí & při nabíjení zelená kontrolka svítí. Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám prosím e-mail. Vodotěsný & prachotěsný design : led světlo na kolo s testovaným ipx6 odolá všem nepříznivým povětrnostním podmínkám. Stvzo & neoslňující design: světlo na kolo je certifikováno podle stvzo, ce a rohs.

2 nastavitelné režimy: přední světlo má dva režimy: vysoký jas 30 luxů a střední jas 15 luxů. Usb nabíjení & inteligentní nabíjení světlo na kolo disponuje usb kabelem, že je baterie slabá, který je součástí dodávky. Ideální pro jízdu na kole, kempování a pro jiné outdoorové aktivity. Režim můžete měnit a přizpůsobit různým světelným podmínkám. Neoslňující optický design vám poskytne volný výhled a zajišťuje absolutní bezpečnost při jízdě na kole v noci.
ZnačkaOpard #ad
VýrobceShenzhen City LeTu Technology Co., Ltd #ad
Hmotnost131
Číslo díluJY-7040A/JY-401-A1

9. Gobikey

#ad

Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích, IPX5, Sada LED světel na jízdní kolo, světlo na jízdní kolo, USB nabíjení, IPX5, lampa na, LED světla na jízdní kolo, přední a zadní světlo, vodotěsné

#ad
Gobikey #ad - V případě dotazů nebo obav ohledně produktů se na nás obraťte. Led světlo na kolo je vyrobeno z kvalitního a lehkého abs + pmma, které je přenosné a má dlouhou životnost. Ideální pro jízdu na kole, turistiku, kempování a jiné outdoorové aktivity.

Lehké a vodotěsné ipx5. Neoslňující optický design vám nabízí jasný výhled a zajišťuje bezpečnost v noci. Seznam výrobků 1 x přední světlo, 1 x zadní světlo s upevňovacím páskem, 2 x micro usb kabel, 1 x o-kroužek držák s protiskluzovými proužky, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Uživatelsky přívětivý supersvětlý 50 lux světlomet a nápadné zadní světlo lze zapnout krátkým stiskem tlačítka. 24hodinový přátelský zákaznický servis. Pro naše světla na kolo nabízíme doživotní technickou podporu, 12měsíční bezstarostnou záruku a 90denní službu vrácení peněz.

Ipx5 led světlo na kolo má dlouhou životnost i při silném dešti a sněhu. Usb dobíjení světlo na kolo lze nabíjet přes usb port, což eliminuje častou výměnu baterií. Sada led osvětlení jízdního kola je tou nejlepší volbou pro vaši noční jízdu. Přední světla a zadní světlo mají kromě toho LED indikátory, které vás upozorní na stav baterie.
ZnačkaGobikey #ad
VýrobceGobikey #ad

10. MONTOP

#ad

USB akumulátor, Sada světel na jízdní kolo schválená pro provoz na pozemních komunikacích, sada osvětlení jízdního kola vč. Přední světla a zadní světlo pro děti a, LED osvětlení na jízdní kolo

#ad
MONTOP #ad - Lze široce použít pro různé povětrnostní podmínky. Vysokokapacitní akumulátor lze nabíjet z každého zařízení s USB přípojkou, které vás upozorní, nabíječkou a PC / powerbankou. 2 režimy jasu a 25 luxů super jasné - přední světlo je až 25 luxů světlé a široké osvětlení pro osvětlení vaší ulice ve tmě.

Díky rychloupínacímu designu můžete světlo na kolo snadno vzít a nabít a zabránit krádeži. Vodotěsné a prachotěsné - světlo na kolo je vodotěsné a odolné proti prachu. Schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a neoslňující optický design – sada světel na kolo je 2022 nejnovějším modelem s homologací pro zajištění vaší bezpečnosti.

Indikátor baterie a nabíjení přes usb - světlo na kolo má indikaci baterie, když je baterie nízká a zobrazuje stav nabíjení. Světlo na kolo může zabránit oslnění blížících se chodců nebo aut, nabízí vám dostatečnou bezpečnost. Instalace bez nářadí a rychloupínák - snadná montáž a demontáž bez nářadí. Sada světel na kolo má různé režimy, ze kterých si uživatel může vybrat podle Road Darkness.
ZnačkaMONTOP #ad
VýrobceMONTOP #ad