Top 10 E27 Verlängerung – Podstavce k lampám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DiCUNO

#ad

Vysoce kvalitní adaptér pro LED žárovky a žárovky a CFL žárovky 2P, zásuvkový adaptér, 2 ks, DiCUNO Konvertor E27 na E14

#ad
DiCUNO #ad - Trvanlivý materiál: praktický a s dlouhou životností, odolný vysokým teplotám do 165 °, protihořící PBT. Bezpečné: ce certifikace. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor.

Zvolte více: s tímto socket converter si můžete vybrat více led světel, místo toho, která se přizpůsobí vašemu přístroji nebo své základně, abyste své přístroje nahradili novým. Ideální pro žárovky led, halogenové, žhavicí vlákno nebo CFL žárovky. Bezpečné a bezpečné. Tipy: pečlivě zkontrolujte zástrčku žárovky a potvrďte, že tento adaptér pasuje. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Snadná instalace: jednoduše zasuňte adaptér do zásuvky a pak zašroubujte žárovku Edison.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.04
Šířka0
Číslo díluUK E27-E14
ModelkaUK E27-E14

2. kwmobile

#ad

Kwmobile E27 objímka na žárovku s vypínačem – objímka E27 bílá s 3,5 m dlouhým kabelem, závěsné svítidlo, šroubovací spínač, zavěšení žárovky, závěsná svítilna

#ad
kwmobile #ad - Ty by měly mít maximální výkon 60 W. Mimořádně snadná instalace: zašroubujte žárovku se závitem e27 není součástí dodávky do podstavce lampy. Zastrčit, hotovo: už nejste odkázání na přeinstalované montované osvětlení.

Zasuňte kabel lampy do zásuvky EU a zapněte světlo díky spínači na kabelu. Stačí zásuvka a můžete si užívat světlo a doma se cítit dobře. Pro více světla: použijte objímku e27 s upevňovacím kroužkem, kabelem a spínačem pro vaši světelnou instalaci, např. Vzdálenost mezi zástrčkou a vypínačem činí cca 50 cm, mezi vypínačem a objímkou cca 285 cm.

Se stínítkem a půvabem: díky upevňovacímu kroužku můžete kabel bez problémů používat se stínidlem lampy a vykouzlit tak zcela nové světlo. Technické údaje: objímka žárovky je vhodná pro svítidla se závitem e27. V kuchyni, obývacím pokoji, dětském pokoji nebo pracovně.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.73
Délka139.37
Hmotnost0.46
Šířka1.73
Číslo dílu38942
Modelka38942_m000152

3. DiCUNO

#ad

E27 rozdělovač, objímka žárovky E27, 3násobný E27 konvertor, DiCUNO Adaptér 3 v 1 E27 patice rozdělovač, objímka otočná o 360° a úhlová poloha ohebná 180°

#ad
DiCUNO #ad - K instalaci nejsou nutné žádné nástroje. Otočná o 360 stupňů, díky tomu lze úhel osvětlení individuálně nastavit. Jednoduchá instalace: jednoduše zašroubujte adaptér do zásuvky e27 a pak zašroubujte žárovku.

Mnohostranné možnosti použití: perfektní tvar pro dům, kancelář, hotely, umělecké galerie, restaurace, veletrhy, fotografie a mnoho dalšího. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Ruvzdorná do 200 °c, bezpečná a robustní. Nastavitelný jas: adaptér 3 v 1 pro led svítidla, objímka e27, sklon až 180 stupňů, pojme 3 led světla.

Rozsah napětí: ac 0–250 v, kompatibilní se standardní zdířkou E27, adaptérem pro LED žárovky a kompaktní zářivky. Dné nebezpečí požáru. Váš život bude světlejší. Vysoce kvalitní: objímka adaptéru e27 je vyrobena z ohnivzdorného pbt materiálu polybutylentereftalát, dlouhá životnost a ohnivzdorná.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška3.3
Délka4.4
Hmotnost0.44
Šířka3.3
Číslo díluDi SE E26 3 IN 1

4. kwmobile

#ad

Kwmobile 4 x patice lampy adaptér konvertor – objímka E27 na patici E14 adaptér žárovky – adaptér patice žárovky pro LED halogenové energeticky úsporné žárovky

#ad
kwmobile #ad - Takhle to funguje: jednoduše otočte adaptér objímky lampy do svítidla s objímkou E27. Na první pohled: přípojka vnější: e27 / přípojka uvnitř: E14 / Materiál: Plast, měď, hliník.

Vícenásobné: díky celkem 4 adaptérům na žárovky můžete hned proměnit několik žárovek se závitem E27 na svítidla s objímkou žárovky E14. Následně můžete patku lampy e 14 pohodlně používat pro všechny světelné zdroje s tímto formátem. HodÍ se: adaptér světelného zdroje je kompatibilní se všemi žárovkami e14 jako led, stojací lampy, halogenové a energeticky úsporné žárovky a lze jej použít pro všechny stolní lampy, závěsná svítidla a jiná se závitem E27. Vyměnitelná: s paticí lampy snadno přeměníte světla se závitem E 27 na objímku žárovky E14 a využijete žárovky se závitem E14 na objímce E27.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.15
Délka7.8
Hmotnost0.12
Šířka4.21
Číslo dílu20910
Modelka20910_m001969

5. DiCUNO

#ad

E27 objímka žárovky, konvertor žárovky pro LED žárovky a CFL žárovky, DiCUNO E27 5 cm prodloužení, balení 2 ks, Socket Extender adaptér patice žárovky

#ad
DiCUNO #ad - ZÁruka: 3 měsíce vrácení peněz a 1 rok záruka. Ruvzdorné do 165 °c, proto odolné vůči vysokým teplotám a s dlouhou životností. Perfektní práce pro 0-250 v a nejlepší pro LED/CFL žárovky s širokou základnou.

Prodloužená délka: patka žárovky prodloužit o 5 cm. Ideálním prodlužovačem je dále snížit žárovky v vestavném svítidle a rozptyl světla o 360 stupňů, aby se místnost rozjasnila. Vysoká kvalita: z pbt zpomalujícího hoření. Wattage range: 0 ~ 200 w. Ce certifikace. Můžete nás kontaktovat. Z bezpečnostních důvodů nesmí celková hmotnost instalovaných svítidel překročit 300 g. Prevence: abyste zabránili korozi, nepoužívejte jej venku, aby se zabránilo větru a dešti. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.11
Šířka0
Číslo díluUK-E27-5CM-2P
Modelkagrec-1681

6. Kundorf

#ad

Kundorf 6 kusů E27 na E14 adaptér E27 na E14 patice žárovky objímka žárovky adaptér konvertor E27 na E14 objímka pro LED halogenové energeticky úsporné žárovky bílé

#ad
Kundorf #ad - Namontujte pouze adaptér patice lampy několika otáčkami do objímky, kterou chcete vyměnit. V případě dotazů k produktu, resp. Použití nebo při problémech s výrobkem nám stačí krátká zpráva a my vám pomůžeme, jak nejlépe umíme.

Váš nový sokl lampy funguje se všemi běžnými žárovkami. Následně můžete patici žárovky e14 pohodlně používat pro žárovky tohoto formátu. S adaptéry objímky Kundorf jste na bezpečné straně. Naše produkty se hodí také k podpoře vašeho chytrého domova. Spokojenost zákazníků – speciálně jako mladá start-up firma nám záleží na vaší spokojenosti. Led, halogenové a energeticky úsporné žárovky se velmi snadno používají.

Snadná instalace: s paticí lampy jednoduše přeměníte světla se závitem E27 na objímku žárovky E14. Dné zkraty, žádné přesažení a žádný zbytkový závit. Princip fungování: jednoduše otočte zásuvku adaptéru do svítidla s objímkou E27. Díky optimálnímu tvaru naleznou vaše světelné zdroje bezpečné a pevné držení a jsou navíc odolné vůči teplu až do 180 °C.
ZnačkaKundorf #ad
VýrobceKundorf #ad
Výška1.69
Délka1.06
Šířka1.06
Číslo díluKAA5ZYJ77DE1

7. HOMEJOY

#ad

HOMEJOY 10 kusů objímky žárovky E27 náhradní objímka renovační objímka držák lampy 4 A 250 V konstrukce s kabelem pro obývací pokoj lustr kuchyně ložnice žárovky příslušenství bílé

#ad
HOMEJOY #ad - Materiál: objímka žárovky e27 je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, izolované, tepelně odolné, vysoce přesné mosazi, odolné proti korozi. Rovku dobře chrání, žáruvzdorná.

Iroká kompatibilita: můžete je použít nejen v kancelářích, jídelny a kanceláře atd. Snadná instalace: objímka žárovky je vhodná pro všechny žárovky E27, můžete kombinovat dva konce kabelu s elektrickým drátem vašeho domu. Specifikace: 10 kusů, jmenovité napětí 250 v, bílá, jmenovitý proud 4 a, drát činí cca 10 cm. Led žárovky, obývacích pokojích a ložnicích, pro dekoraci obývacího pokoje, kuchyně, halogenové a úsporné žárovky. Výhoda: pouzdro je robustní a s dlouhou životností, prachotěsná, čímž lze zajistit bezpečnost při používání.
ZnačkaHOMEJOY #ad
VýrobceHOMEJOY #ad
Výška3.15
Délka1.57
Šířka1.57
Číslo díluHOMEJOY01

8. DiCUNO

#ad

DiCUNO Konvertor E40 na E27 Socket 4 ks Socket Adaptér Vysoce kvalitní patice pro LED žárovky a žárovky a CFL žárovky

#ad
DiCUNO #ad - Tipy: pečlivě zkontrolujte zástrčku žárovky a potvrďte, zda se k tomuto adaptéru hodí. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Ideální pro žárovky led, halogenové, žhavicí vlákno nebo CFL žárovky.

Zvolte více: s tímto socket converter si můžete vybrat více led světel, která se přizpůsobí vašemu přístroji nebo své základně, místo toho, abyste své přístroje nahradili novým. Materiál s dlouhou životností: praktický PBT odolný vůči vysokým teplotám, odolný proti hoření. Snadná instalace: jednoduše našroubujte adaptér soklu do zdířky E40 a poté zašroubujte žárovku Edison E27 / E26. Zajištěné a nabité. Pro odvod tepla uchovávejte mimo malý úzký prostor. Bezpečné: certifikace ce a rohs.
ZnačkaDiCUNO #ad
VýrobceDiCUNO #ad
Výška1.95
Délka1.7
Hmotnost0.12
Šířka1.7
Číslo díluUK-E40-E27-4P
ModelkaUK-E40-E27-4P

9. ledscom.de

#ad

černý, ledscom.de Patice E27, dvojité rozdělovací adaptér

#ad
ledscom.de #ad - Například do sebe zasunete několik třísek E27, čímž vzniká dekorativní uchycení. Rychlá a jednoduchá montáž. K tomu jednoduše přišroubujete rozdělovač e27 do stávajícího objímky a následně obě žárovky do rozdělovače.

Další zboží z elektrora systému k dostání v našem sortimentu. Elektra y e27 má kromě praktického využití také dekorativní a kreativní charakter. Rozměry: 39 mm x 77 mm x 74 mm D x Š x V. Kombinujte tento rozdělovač e27 také s jinými výrobky z našeho elektrického systému a vytvořte si své zcela osobní světlo. Přímé připojení na 230 V. Objímka e27 y od elektra umožňuje instalaci dvou žárovek e27 na objímku. Adaptér y pro instalaci dvou svítidel v jedné objímce.
Značkaledscom.de #ad
VýrobceLEDs Com GmbH #ad
Výška2.91
Délka1.54
Hmotnost0.07
Šířka3.03
Číslo díluLC-L-158
ModelkaLC-L-158

10. kwmobile

#ad

Objímka E40 na patici E27 adaptér žárovky, kwmobile 10x patice žárovky adaptér konvertor, adaptér patice pro LED halogenové žárovky

#ad
kwmobile #ad - Nástěnné světlo: s paticí lampy přeměníte bez námahy světla se závitem E 40 na objímku žárovky E27 a použijete žárovky se závitem E27 na objímku E40 V jednom místě: přípojka vnější: e40 / připojení uvnitř: E27 / materiál: Plast, měď, železo, hliník.

HodÍ se: světelný zdroj je kompatibilní se všemi žárovkami e27, jako jsou led, halogenové a energeticky úsporné žárovky, lze použít pro všechny stolní lampy, stojací lampy, závěsné lampy a jiné se závitem E40. Tak funguje: jednoduše otočte adaptér objímky žárovky do svého svítidla s objímkou E40 Následně můžete noha lampy e 27 pohodlně použít pro všechny světelné zdroje s tímto formátem. Vícefunkční: díky celkem 10 adaptérům na žárovku můžete hned proměnit více svých žárovek se závitem E40 na svítidla s objímkou žárovky E27.
Značkakwmobile #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.5
Délka10.43
Hmotnost0.53
Šířka7.87
Číslo dílu49974.10
Modelka49974.10_m000152