Top 10 E Scooter Erwachsene 120kg – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

LED, duální brzdový systém E skútr pro, motor 350 W, E Scooter se schválením pro silniční provoz, 20 km/h, ABE, elektrická koloběžka, plástvové pneumatiky 8,5 palce, zatížení až 120 kg, dosah 30 km

#ad
iScooter #ad - Kvalitní lithium-iontová baterie má velkou kapacitu 7, 5 Ah baterie umožňuje dosah až 25 – 30 km, 5 Ah. Baterie má ochranu proti přebití a hlubokému vybití a lze ji nabíjet více než 1000krát 60 měsíců. Díky jemnému chování při jízdě a zrychlení a přenosné skládací struktuře je elektrický skútr speciálně navržen tak, aby byl kyvadlo pohodlnější a efektivnější.

Lithiový akumulátor36 v 7, a dokončení nabíjení trvá pouze 3–5 hodin. 350w silný motorelektrokoloběžka je vybavena elektrickým nábojovým motorem o výkonu 350 w, který umožňuje rychlost až 20 km/h. Stoupací schopnost činí 15 stupňů. Fin + na spodní straně skútru. Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení. 8, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, celopryžové pneumatiky mají dobrý protiskluzový účinek s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení.

Snadno se skladuje a přepravuje a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, žádné opravy nebo údržbu. Nedělejte si starosti s defekty, 5 palce. Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Výkon motoru: 350 W. Max. Nosnost: 100 kg. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Dojezd: 65 km. Rychlost: 20 km/h. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max. Max.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. EVERCROSS

#ad

Duální, baterie 7,8 Ah, skládací elektrický skútr pro dospělé s aplikací – motor 400 W, hmotnost 15 kg, maximální zatížení 120 kg, EVERCROSS EV85F elektrická koloběžka se silniční homologací ABE

#ad
EVERCROSS #ad - Po zapnutí musí tento elektrický skútr EV85F pro aktivaci motoru jezdit minimálně 5 km/h 3 MPH. Ev85f elektrický skútr se schválením pro silniční provoz abe: naše elektrokoloběžka, má v ideálním případě maximální dosah 30 km a až 20 km/h. Duální brzdový systém: elektrický skútr má dvojitý brzdový systém, brzdový prst ovládá hallovou brzdu a brzdná rukojeť řídí E-AB brzdu a kotoučovou brzdu, řidič si může podle zvyků používání a rychlosti jízdy zvolit vhodnou brzdnou metodu.

Praktický a pohodlný: s 8, dvojitými tlumiči vpředu a vzadu a rozšířenými pedály 145 mm vám nabízí elektrická koloběžka hladkou a pohodlnou jízdu. S hmotností pouhých 15 kg můžete elektrokoloběžku bez problémů vzít s sebou do veřejné dopravy nebo uložit do kufru svého auta. Led světlomet s vysokým jasem + zadní světlo + připomínka houkačky zajistí, 5palcovými pneumatikami, že budete při noční jízdě viditelní.

Led displej a připojení k aplikaci: s led displejem a aplikací "evercross pro" můžete sledovat rychlost, vzdálenost a výdrž baterie v reálném čase. Nulové starty: vybaveno funkcí bezpečného nenulového startu, aby se zabránilo náhodnému dotyku. Aplikace vám také umožňuje elektrické skútry odemknout a odemknout. Výše uvedené údaje se mohou lišit v závislosti na jízdních podmínkách, 8 ah, hmotnosti řidiče, vybavená výkonným 400W bezkartáčovým motorem a vysoce kvalitní baterií 36 V 7, klimatu a řádné údržbě.
ZnačkaEVERCROSS #ad
VýrobceEVERCROSS #ad
Výška45.08
Délka42.72
Hmotnost33.07
Šířka19.53
Číslo díluEV85F

4. HWWH

#ad

60 V, lithiová baterie, plynová rukojeť, dvojité zavěšení, 38 Ah, dvojitý motor, 11 palců, HWWH Escooter E Scooter Skútr pro dospělé, offroadový elektrický skútr, skládací, terénní pneumatiky

#ad
HWWH #ad - Můžete kontaktovat poprodejní tým přes WhatsApp a získat tak profesionální a efektivní poprodejní servis. Velká lcd přístrojová deska s vysokým rozlišením, nastavení rychlosti, široké světelné pole, jízdní vzdálenost a další parametry jsou na první pohled jasné a ovládání je jednoduché.

Ideální pro hory, štěrk a sníh, protiskluzové, písek, 6palcovými offroadovými pneumatikami, vyměnitelné silniční pneumatiky pro městský provoz. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin. Jsme profesionální prodejce elektrických skútrů, který se zavazuje nabízet vám prvotřídní zboží a služby. Hodí se spíše pro horské kraje, rychlé závody a jiné druhy sportů. Dvojité motory 2 nezávislé vysoce výkonné motory, jednotlivé a dvojité pohony lze volně přepínat, se silným výkonem a maximálním úhlem stoupání činí 45 °.

Pneumatiky vybaveno bezdušovými 11 × 3, odolné proti opotřebení a tlumení nárazů. Osvětlení a lcd displej super jasné a energeticky úsporné u7 led dvojité světlomety, ukazatel baterie, zajišťují jasný výhled při jízdě v noci. První volba pro horské a terénní nadšence. Zesílený rám z hliníkové slitiny s maximální nosností 200 kg. Dodávka v rámci evropy trvá pouze 3–7 dní.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška51.97
Délka48.43
Hmotnost99.21
Šířka11.02
Číslo díluS3ZB-6000W
ModelkaS3ZB-6000W
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální poprodejní servis v Evropě. Ujistěte se, že jej kupujete a používáte.

5. Segway-Ninebot

#ad

E Scooter se silniční homologací pro dospělé, max. rychlost 20 km/h, dlouhý dosah, dosah 70 km, Segway-Ninebot MAX G2 D

#ad
Segway-Ninebot #ad - PevenÍ dvojitý systém odpružení hydraulický tlumič vpředu a dvojité odpružení vzadu. Výkon 900 w maximální výkon a 22% úhel stoupání.

Poté, co aktivujete apple find my prostřednictvím aplikace segway-ninebot a spárujete ji s Vaším KickScooterem, můžete svůj KickScooter v případě potřeby rychle najít na svém iPhonu pomocí aplikace "Find My". Dosah dosah až 70 km na jedno nabití*. Pneumatiky 10palcové bezdušové pneumatiky s gelovou vrstvou v pneumatice, které utěsní otvor 4 mm nebo méně v profilu pneumatiky. Works with aplle find my díky apple find my network můžete svůj kickscooter najít všude.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška49.76
Délka47.64
Hmotnost53.55
Šířka22.44
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. VMAX

#ad

černá, VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO ST-B | 500W motor a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg

#ad
VMAX #ad - Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %.

Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít. Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Rychlost 20 km/h přes 45 km. Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště. Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu.

Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický. Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro ST
ModelkaST
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Segway-Ninebot

#ad

Segway-Ninebot MAX G30LD, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, dosah 40 km, max. rychlost 20 km/h, dlouhý dosah

#ad
Segway-Ninebot #ad - Max. Dosah: 40 km doba nabíjení: 100% za 6, 5 hodiny výkon motoru: 350 W Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky max. Nosnost: 100 kg hmotnost: 17, 7 kg. Max. Rychlost: 20 km/h.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-NInebot #ad
Hmotnost39.02
Číslo dílu3802-027
Modelka3802-027
ZárukaZáruka 24 měsíců

8. Riding'times

#ad

Dvojitý brzdový systém a dvojité tlumení nárazů,, vyjímatelná baterie 15 Ah/20 Ah, elektrická koloběžka Riding' times jezdí 50–90 Km, E Scooter bez homologace pro silniční provoz – pneumatiky 11 palců

#ad
Riding'times #ad - Má také integrovaný digitální zámek s heslem. Stabilní a bezpečnější koloběžka riding'times e scooter je vybavena dvojitým systémem tlumičů, aby se zabránilo prasknutí pneumatik. Akceptujeme pouze vrácení zboží v originálním balení. Pozor: tento výrobek nemá silniční homologaci. Kromě toho zajišťují přední a zadní kotoučové brzdy a systém eabS dvojitý brzdný účinek, které lze rychle opravit, který efektivně snižuje otřesy a zvyšuje stabilitu jízdy.

Vyměnitelný akumulátor 20 ah tato elektrická koloběžka je vybavena vyměnitelnou 20ah lithium-iontovou baterií, která má třídu vodotěsnosti ip65 a má až 1000+ cyklů. Do 48 hodin po objednání bude odesláno z polska, dodání do 3–5 dnů riding'times působí v eu od roku 2006 a zabývá se dodávkou elektrokoloběžek prvotřídní kvality. Lcd displej s vysokým rozlišením může současně zobrazovat rychlost, abyste mohli kdykoli sledovat stav vozidla a zajistit bezpečnou cestu.

Dvojitý bezkartáčový motor tato elektrická koloběžka dosahuje rychlosti jako gepard a dokáže s režimem jednoho a dvou pohonů snadno zachytit kopce 35 stupňů. Pokud nejste s nákupem spokojeni, aby se zkrátila dodací lhůta. Inteligentní ovládání a zobrazení díky spojení s mobilní aplikací "tuya" můžete režim cruise elektrokoloběžky odemknout/zablokovat motor, výkon baterie a rychlost, přizpůsobit rozsah rychlosti a režim startování a učinit svou cestu inteligentnější. Jedno nabití umožňuje jízdu na dlouhé vzdálenosti přes 60 km a maximální nosnost činí 150 kg.
ZnačkaRiding'times #ad
VýrobceRiding'times #ad
Výška19.29
Délka58.27
Hmotnost90.39
Šířka9.84
Číslo díluG63
ModelkaG63
Záruka1 rok záruka výrobce

9. RCB

#ad

Max. 20 km/h, komfortní tlumení nárazů, spojení s aplikací, elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, bezpečný brzdový systém, skládací, RCB Elektrický skútr, dárek pro dospělé a, LED displej

#ad
RCB #ad - Co obdržíte: elektrický skútr rcb ev85f, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, nabíječku, náš 24hodinový bezstarostný zákaznický servis a přátelský zákaznický servis. Ovládání aplikací: můžete zobrazit data elektrického vozidla a ovládat elektrický skútr přes svůj mobilní telefon.

Komfortní zážitek z jízdy: dvojitý systém odpružení, komfortní tlumení nárazů umožňuje jednoduché cestování. S homologací pro silniční provoz abe: s rcb E Scooter můžete bezpečně jezdit na veřejných komunikacích. Bezpečné a bezstarostné cestování: dvojité brzdy elektronické + kotoučové brzdy, světlomety, brzdy a zadní světla doprovázejí vaše cesty.

Ultra přenosný a skládací, snadné použití: e scooter lze složit za 3 sekundy, led displej a ovládání jedním tlačítkem, takže můžete snadno a rychle začít. Silný výkon a dlouhá výdrž baterie: 400w motor, 7, 8Ah baterie s velkou kapacitou, výdrž baterie až 30 km.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceKuantu #ad
Výška46.06
Délka42.91
Hmotnost33.07
Šířka18.78
Číslo díluEV85F ABE
Zárukaregular standard

10. JOYOR

#ad

S dvojitým mechanickým brzdným systémem a dvojitým tlumením nárazů, 48 V13 Ah, jezdí 40 – 55 km, skládací elektrokoloběžka s 10" pneumatikami, JOYOR Elektrický skútr S5 E

#ad
JOYOR #ad - Rozměry skládacího elektrického skútru pro dospělé činí 1120 × 610 × 525 mm. Dosah 30–40 km. Vynikající přední a zadní tlumiče nabízejí maximální jízdní komfort. Pro vaše každodenní cestování. Hmotnost elektrického skútru činí 22, 5 kg. Vysoký výkon a bezpečnost elektrický skútr s5 vybavený mechanickým brzdným systémem umožňuje rychlejší reakci brzd a zlepšuje bezpečnost při jízdě.

12měsíční zárukanaše elektrické skútry se silniční homologací jsou dodávány s 12měsíční zárukou s výjimkou některých dílů příslušenství. Výkonný motor 500 w joyor s5 e koloběžka se silniční homologací je vybavena výkonným bezkartáčovým tichým motorem 500 w pro velmi jemnou a tichou jízdu, s maximální rychlostí 20 km/h a maximálním úhlem stoupání 20°, maximální nosnost je 120 kg. Skládací elektrická koloběžka s5 se silniční homologací, snadno se skládá a přenáší.

Doba nabíjení 6–7 hodin. Můžete jej snadno přepravovat ve veřejné dopravě nebo uložit do kufru svého auta. Elektrokoloběžka joyor s5 může být perfektním dopravním prostředkem pro váš nákup, práci nebo krátké výlety. Elektrokoloběžky jsou legálně schváleny nejen v Německu, ale také ve většině evropských zemí, jako například Rakousko. E-koloběžky mohou být schváleny v silničním provozu, můžete si objednat pojištění a získat registrační značku.
ZnačkaJOYOR #ad
Výrobce‎JINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Výška48.43
Délka47.83
Hmotnost48.72
Šířka24.02
ModelkaS5