Top 10 Doppelrollo Ohne Bohren – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fensterdecor

#ad

Krémové, Dvojitá roleta v bílé, šedé nebo černé barvě, mnoho velikostí., 1-Parent Fensterdecor Duo-Rollo

#ad
Fensterdecor #ad - Dojitá roleta duo - propustná pro světlo a neprůhledná. Různé barvy. Rozměr textilie je cca o 2, 5 cm užší než objednací šířka. Různé velikosti. Upevnění: vyvrtání otvorů a přišroubování šrouby a hmoždinky přiložené.
ZnačkaFensterdecor #ad
VýrobceFensterdecor #ad
Výška0
Délka70.87
Šířka47.24
Číslo dílu4053406532206
ModelkaGDS-1

2. Schuette

#ad

Kolekce: Blooming Iris fialová ● 120 x 130 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s, Schuette® Roleta bez vrtání a vrtání 2v1 ● Dvojitá roleta ve dne i v noci

#ad
Schuette #ad - 1x schuette roleta, 2x schuette suprafix šroubovací držák vč. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů. Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! 100% neprůhledné! jakýkoliv světelný tok díky funkci ve dne i v noci. Volně volitelný způsob montáže upínací držáky suprafix + šroubovací držáky suprafix jsou vždy součástí dodávky.

Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, resp. Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, aby při pohybu rolety nerušila. Při výšce změřte okenní rám zdola nahoru. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem. Nosič nahoře stojí 1, 5 cm vlevo a vpravo 1, 5 cm nad látkou viz obrázky. Originální rolety schuette jsou srovnatelné s typickými stavebními a čínskými roletami. Napodobeniny našich rolet schuette sázejte prosím i nadále na originál od Schuette a na kvalitu, pokud jde o váš domov.

Odkazu na montážní video, 2x Schuette Suprafix upínací držák vč. Látka může být o několik centimetrů širší než vaše okenní sklo. Pokud chcete namontovat roletu schuette bez vrtání, čeká vás rychlá a snadná instalace, může být tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna maximálně 19-29 mm. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! Objednaná šířka je skutečná šířka látky.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluHU-XI-155

3. Victoria M.

#ad

Bílý sada 2 ks, pro bambusovou roletu od Victoria M., Victoria M. Upínací držák Hakfix

#ad
Victoria M. #ad - Velmi snadná montáž a rychlá bez vrtání, žádné otvory ve stěně nebo v okenním rámu. Například pro bambusové rolety vICTORIA M / bambusové římské rolety. Barva bílá. Kdykoliv beze zbytku odstranitelná. Vysoce kvalitní upínací držáky v sadě 2 ks.
ZnačkaVictoria M. #ad
VýrobceVictoria M. #ad
Výška0
Délka1.5
Hmotnost0.07
Šířka0.87
Číslo díluAXB217のわかりに商品

4. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací roleta bez vrtání/s vrtáním 2v1 ● kolekce termo roleta: Foggy Morning šedá ● 90 x 230 cm šířka x výška ● upínací roleta Suprafix = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů.

Roubů, návod k montáži vč. Pokud chcete namontovat roletu Schuette bez vrtání, resp. Pod jinými značkami jsou bohužel nabízeny špatné kopie, resp. Jedná se o originální značkové rolety schuette. Naše rolety jsou k dispozici také v jiných kolekcích látek a způsoby montáže. Odkazu na montážní video, 2 x upínací držák Schuette Suprafix vč. Hledejte prosím: "Schuette Plissee & Rollo Manufakturu". Dné! navlékání šňůr a také žádné.

Vezměte vždy nejbližší vyšší výšku. Vhodné také do kuchyně a koupelny. Lze otírat lehce vlhkým hadříkem. V popisu produktu najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky! Objednaná šířka je skutečná šířka látky. Lepicích podložek, Schuette slib kvality. Pomocí přiložených upínacích držáků, čeká vás rychlá a snadná instalace, může být tloušťka drážky tloušťka rámu bez těsnicí gumy vašeho okna maximálně 19-29 mm.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška230
Hmotnost2.2
Šířka90

5. Sol Royal

#ad

Sol Royal Klemmfix Kazety dvojitá roleta bez vrtání SolDecor DK9 Duo roleta Klemmfix 110 x 160 cm Premium Vario roleta s upínacím nosičem a extra širokými proužky, bílá

#ad
Sol Royal #ad - Krásné široké proužky v bílé barvě vždy 7, 5 cm. Montážní materiál a návod k montáži jsou součástí dodávky. Upevnění rolety na okna a dveře je možné také nástěnným držákem.

Dvojitá roleta zaujme svým velmi kvalitním vzhledem. Včetně upínacího držáku a držáku na stěnu. Nabízíme vám dvojitou roletu klemmfix v délce 160 cm a 220 cm. Dvojitá roleta sol royal soldecor dk9 na okna a dveře lze buď vyvrtat na stěnu nebo pomocí svorek na okna, balkonové dveře nebo terasové dveře. V našem sortimentu najdete velký výběr rolet, plisé, termorolet, zatemňovacích rolet, dřeva a hliníkových žaluzií. Duo roleta se skládá ze dvou paralelně běžících roletových drah, takže můžete měnit mezi průhlednými a neprůhlednými.
ZnačkaSol Royal #ad
VýrobceSol Royal #ad
Výška0
Délka62.99
Šířka43.31
Číslo dílu338906
Modelkasteam

6. Homland

#ad

Dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání, upínací rolety, okenní roleta vnitřní ochrana proti slunci a ochrana před nežádoucími pohledy, rolety na okna, rolety, bílá 40 x 210 cm, průsvitná a zatemňující

#ad
Homland #ad - Ale pozor: nepřekračujte rukojeť! scénáře použití módní a praktické zároveň: okenní rolety do interiéru jsou vhodné pro všechny typy místností, terasové dveře a balkony, obývací pokoje a dětské pokoje, jako jsou kanceláře, ložnice, koupelny a kuchyně. Upgrade materiálu a čištěnídvojitá roleta klemmfix bez vrtání je vyrobena ze 100% polyesteru, aby roleta bez vrtání byla vodotěsná, nebledne a také trvalá.

Rozměry měření Šířka látky dvojité rolety je cca 4 – 6 cm užší než uvedená šířka. Před zakoupením rolety změřte šířku okenního skla. Dvojitá roleta klemmfix se však nehodí pro střešní okna. V závislosti na poloze vám okenní roleta nabízí dobrou ochranu před pohledy a sluncem. Montáž bez vrtání a vrtánírolety na okna bez vrtání lze upevnit zcela bez vrtání pomocí upínacích držáků.

Vhodná tloušťka okenního rámu: 15 mm - 23 mm. Rozsah dodávky a zákaznický servis1 x roleta, potřebujete pouze jeden štítek pro vrácení zboží namísto více štítků, do 24 hodin vám poskytneme nejlepší plán kompenzace! Pokud jde o vrácení více produktů, kontaktujte nás, pokud se vyskytne problém s kvalitou produktu, montážní návod, vyfoťte nás a kontaktujte nás, 1 x montážní sada, jinak kupující hradí dodatečné náklady. Objednací šířka = šířka skla + 4-6 cm. Dvojitá roleta klemmfix bez vrtání.
ZnačkaHomland #ad
VýrobceHomland #ad
Hmotnost1.08

7. Ancable

#ad

Dřevěná okna, držák svorek pro PVC, Upínací držák pro Klemmfix roletu, dveřní křídlo, Ancable dvojitá roleta bez vrtání náhradní díl sada příslušenství 4 kusy

#ad
Ancable #ad - Postaráme se o to, které splní vaše potřeby. Snadná montáž, abyste zabránili chybnému přizpůsobení. Skvělý nápad pro ramínka rolet! 100% záruka: všechny produkty ancable mají záruku 12 měsíců, aby byly vystaveny pouze vysoce kvalitní výrobky, jste chráněni naší 100% zárukou bez otázek buď na výměnu nebo vrácení peněz.

Vysoká přilnavosts 3dm lepidlem na zadní straně pro lepší spojení s roletami, trvalé a snadné odlepení. Vysoká kvalita vyrobeno z kvalitního plastu, vhodné pro dlouhodobé používání. Snadné použití bez vrtání, 2 cm. Upozornění: před nákupem prosím zkontrolujte velikost svých závěsů, 5 do 2, svorky jsou nastavitelné od 1, není nutné žádné nářadí. Iroká kompatibilitanaše náhradní držáky se hodí k zavěšení a upevnění rolet/dvojitých rolet Klemmfix na okenní křídla.
ZnačkaAncable #ad
VýrobceAncable #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluAN-Klemmflex
ModelkaAN-Klemmhalter

8. kskeskin

#ad

Kskeskin Duo roleta 100 cm x 200 cm bílá stříbrná popínavá roleta dvojitá roleta s hliníkovou kazetou s širokým zatížením a volánem s perlami

#ad
kskeskin #ad - S uzavřenou kazetou. Upevnění na stěnu nebo strop, snadná montáž. Se širokým zatížením a perleťovým volánem. Duo roleta v bílé barvě stříbrných úponků; krémová zlatá; černé stříbrné úponky. Ka 100 cm, délka 200 cm, montážní materiál pro upevnění na strop vč.
Značkakskeskin #ad
Výrobcekskeskin #ad
Výška0
Délka78.74
Šířka39.37

9. ourdeco

#ad

Dvojitá roleta/příslušenství upínací držák k našroubování pro montáž na stěnu nebo strop, ourdeco® Dvojitá roleta

#ad
ourdeco #ad - Obsah: 2 kusy vč. Upevňovacího materiálu. Barva: bílá. Materiál: Kov. Poté dvojitou roletu jednoduše zacvakněte jedním kliknutím – hotovo. Ourdeco příslušenství upínací držáky k našroubování pro montáž na stěnu nebo strop. Rychlá a jednoduchá montáž našroubováním obou klipů.
Značkaourdeco #ad
Výrobceourdeco® #ad
Číslo díluODK4-036569

10. Grandekor

#ad

Grandekor Dvojitá roleta Klemmfix, Duo rolety na okna a dveře bez vrtání s držákem, okenní roleta průsvitná a zatemňující – bílá 80 x 120 cm šířka látky 76 cm

#ad
Grandekor #ad - Pro péči doporučujeme vysát štětcem na nábytek, resp. Jakou velikost mám objednat? Šířka látky je o 4 cm užší než celková šířka okenní rolety "objednací šířka". Díky montáži bez vrtání přinesete bez problémů moderní a atraktivní vzhled spolu s jednoduchou a spolehlivou technikou.

Dvojitá roleta snadná instalace a snadná údržbasnadná montáž bez vrtání buď pomocí dodaného systému klemmfix na okenní rám, přímo do okenního otvoru nebo pomocí přiloženého montážního materiálu na stěnu nebo strop. Vhodné pro okenní rámy s tloušťkou drážky 1, 7 až 2, 5 cm ale nejsou vhodné pro střešní okna! Přebytečná látka zůstává jednoduše srolovaná a nemusí se zkrátit. Tažný řetěz pro ovládání dvojité rolety klemmfix lze namontovat na obou stranách – tak se vždy nachází na požadované straně. Roleta bez vrtání velmi snadná obsluhas pomocí tažného řetězu je plynule nastavitelná – od polopropustné až neprůhledné.

Těrbinovou hubicí nebo otřít vlhkým hadříkem. Pokud je velikost vašeho skla například 60 x 140 cm, doporučujeme vám objednat dvojitou roletu o velikosti 70 x 150 cm. Rozsáhlé možnosti použití v celém domě! duo roleta klemmfix je vhodná pro všechny typy místností: kancelář, ložnice, obývací pokoj, koupelna a dětský pokoj, pro balkonové a terasové dveře. Také vlhké prostory nezpůsobují dvojitou roletu bez vrtání žádné problémy.
ZnačkaGrandekor #ad
VýrobceHohouse #ad
Výška0
Délka47.24
Hmotnost1.32
Šířka31.5
Číslo díluTjVHSnV5
ModelkaBlanc