Top 10 Abfalleimer 60l mit Pedal – Vestavné odpadkové koše

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Brabantia

#ad

Metallic Gold, 30 l, Brabantia Kitchen Touch Abfalleimer

#ad
Brabantia #ad - Gleitsichere bodenunterseite – schützt Ihren Fußboden und sorgt für einen stabilen Stand. Große Öffnung für einfaches Befüllen. Gutes zu tun ist ein gutes Gefühl. Mit 10 jahren Herstellergarantie. Passende brabantia müllbeutel mit Zugband erhältlich Code G - perfekter Sitz, einfache Handhabung. Mit abnehmbarer Deckeleinheit, herausnehmbaren Kunststoffeinsatz und solidem Tragegriff. Soft-touch verschluss - öffnet leise mit der sanftesten Berührung und bleibt bei Bedarf geöffnet. Cradle to cradle zertifiziert.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška28.35
Délka12.6
Hmotnost8.16
Šířka11.61
Číslo dílu304507
Modelka304507

2. simplehuman

#ad

Simplehuman CW1355 50 litrů, půlkruhový pedálový kbelík, 5 let záruka, kuchyňský odpadkový koš, černý plast

#ad
simplehuman #ad - Vysoká kapacita: ideální pro rodiny bohaté na děti nebo pro velmi provozní domácnost. Půlkruhový tvar: prostorově úsporný půlkruhový tvar se výborně hodí pro silně frekventované oblasti.

Uzavíratelné víko: posuvný uzávěr víka zajišťuje, že odpadky zůstanou uvnitř a domácí zvířata a zvědavé děti zůstanou venku. Víko zůstává otevřené: víko zůstává otevřené tak dlouho, jak si přejete – perfektní pro náročné domácí práce. Tiché zavírání víka: naše patentovaná technologie lid shox řídí pohyb víka pro pomalé, tiché zavírání.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška26.2
Délka14.4
Hmotnost7
Šířka18.7
Číslo díluCW1355
ModelkaCW1355
Zárukažádné.

3. simplehuman

#ad

Záruka 10 let, Simplehuman CW1830 46 litrů, třídění odpadků, odpadkový koš do kuchyně, 2 přihrádky, obdélníkový recyklační systém, recyklace, odpadkový koš, kartáčovaná ocel

#ad
simplehuman #ad - Silný ocelový pedál: náš odolný ocelový pedál byl navržen pro více než 150 000 ovládacích prvků – to je více než 20 ovládání denně, po dobu 20 let.

Roztřiďte si svůj odpad a své cenné látky pomocí tohoto dvojitého recyklace. Recyklovat. Etrnost k životnímu prostředí tak šetří místo. Tiché zavírání víka: naše patentovaná technologie lid shox řídí pohyb víka pro pomalé, tiché zavírání. Víko zůstává otevřené: víko zůstává otevřené tak dlouho, jak si přejete – perfektní pro náročné domácí práce. Protiskluzová základna: protiskluzová základna má gumové výstupky, které chrání vaše podlahy a udržují odpadkový koš stabilní.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška25.7
Délka19.8
Hmotnost17.6
Šířka12.8
Číslo díluCW1830
ModelkaCW1830

4. SONGMICS

#ad

2 x 30 l, pedály z kovu, 2 vnitřní kbelíky z plastu, stříbrná a černá LTB60NL, SONGMICS Odpadkový koš se 2 přihrádkami, víko, s 15 pytli na odpadky, rukojeti, uzávěr z měkkosti

#ad
SONGMICS #ad - Skutečné požehnání pro vaši kuchyni odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní stříbrné a černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.

Co dostanete odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tichým zavíráním víka pro snadnou likvidaci odpadu. Ukazuje také jemné strany ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše. Hotovo v jednom kroku nášlapný koš je vybaven pedály, a má 2 vnitřní nádoby, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů – likvidace a třídění odpadu je tak hračka.

Kbelík v kbelíku oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických kovových rukojetí. Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.59
Délka23.07
Hmotnost23.15
Šířka12.6
Číslo díluLTB60NL
ModelkaLTB60NL

5. simplehuman

#ad

Abfalleimer, schmaler Treteimer, Mülltrennung, Recycling, simplehuman CW2087DC 45 Liter, Mülleimer Küche, Mülltrennsystem, gebürsteter Edelstahl mit grauem Kunststoffdeckel, 10 Jahre Garantie

#ad
simplehuman #ad - Optionaler kompost-caddy: ergänzen sie ihre mülltrennung mit unserem Kompost-Caddy separat erhältlich, optional - der Caddy lässt sich bequem seitlich am Abfalleimer befestigen und ermöglicht die Trennung von Bio- und Restmüll für eine noch effizientere Abfallentsorgung.

Leises schließen des deckels: unsere patentierte lid shox-Technologie steuert die Bewegung des Deckels für langsames, leises Schließen. Starkes stahlpedal: unser widerstandsfähiges stahlpedal wurde für mehr als 150000 betätigungen entworfen — das sind mehr als 20 Betätigungen pro Tag, 20 Jahre lang.

Ordentlich und sicher: der beutel-klemmrand aus edelstahl lässt sich zum einfachen Austausch der Müllbeutel nach oben klappen und schließt dann genau über dem Müllbeutel, um ihn genau in der richtigen Position zu halten und zu verstecken. Schmale, platzsparende Form: Entworfen, um das Beste aus engen Bereichen zu machen.
Značkasimplehuman #ad
Výrobcesimplehuman #ad
Výška21.5
Délka24.5
Hmotnost11
Šířka10.2
Číslo díluCW2087DC
ModelkaCW2087DC

6. SONGMICS

#ad

S nožními pedály a rukojetí, nášlapný koš do kuchyně, Softclose, odpadkový koš, SONGMICS Odpadkový koš, systém třídění odpadu se 2 přihrádkami, 58,5 x 32 x 54,5, černý LTB48BK, vnitřní kbelík z plastu

#ad
SONGMICS #ad - Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni.

Co dostanete: 48litrový odpadkový koš se 2 přihrádkami, který je vybaven praktickými pedály a vyjímatelnými vnitřními kbelíky. Likvidace a třídění odpadu tak bude hračka. Víko při otevření nenarušuje. Perfektně se hodí do každého rohu: obdélníkový odpadkový koš, který zabírá méně místa než kulatý model, můžete zcela jednoduše postavit do rohu nebo na stěnu. Vyrobeno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, které umožňují snadné a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálu.

Zobrazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento kbelík také své jemné strany – díky zabudovanému tlumiči se víko zavírá pomalu; díky vzduchotěsnému uzávěru budete chráněni před nepříjemným zápachem.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.45
Délka9.07
Hmotnost17.64
Šířka4.96
Číslo díluLTB48BK
ModelkaLTB48BK

7. Amazon Basics

#ad

Do kuchyně, Amazon Basics Odpadkový koš 32 L s pedálem z ocelových trubek – jemně uzavíratelný s víkem, černý, koupelny nebo kanceláře, obdélníkový

#ad
Amazon Basics #ad - S odolnou nádobou uvnitř: robustní černá vnitřní nádoba z plastu z plastu je vyjímatelná, dá se snadno setřít a umožňuje pohodlnou likvidaci odpadu.

Design víka: jemně uzavírací víko odpadkového koše snižuje hluk při zavírání a minimalizuje opotřebení. Hygienický: odpadkový koš amazon basics s víkem odpuzující nečistoty je odolný proti otiskům prstů. Obdélníkový odpadkový koš: moderní 32litrový odpadkový koš s černou vnější stranou a ruční pákou. Všestranný: tento odpadkový koš vhodný pro kuchyňský odpad nebo papír lze použít v ložnici, kuchyni nebo v kanceláři. Rozměry: Černý nášlapný koš s rozměry 47 x 39 x 64, 5 cm D x Š x V.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška25.28
Délka14.06
Hmotnost11.99
Šířka13.98
Číslo díluA-10132FM-32L
ModelkaA-10132FM-32L

8. SONGMICS

#ad

Pomalé zavírání, černý LTB30BK, dvojitý odpadkový koš, s vnitřním kbelíkem a rukojetí, do kuchyně, vzduchotěsné, SONGMICS Odpadkový koš se 2 nádobami, 2 x 15 l, 2 přihrádky

#ad
SONGMICS #ad - Snadné dělení odpadu 2 přihrádky tohoto systému třídění odpadků mají vždy vyjímatelný vnitřní kbelík, nožní pedál a víko, abyste mohli přihrádky jednotlivě otevírat a zavírat a třídit odpad. Balicí odpad a bioodpad, bytů nebo malých domků, abyste mohli uložit své odpadky, hravě jednoduše třídění.

Perfektní pro malé kuchyně tento kompaktní odpadkový koš se dvěma přihrádkami o objemu 15 litrů se perfektně hodí do malých kuchyní, např. Praktické rukojeti pokud chcete podlahu v kuchyni vyčistit, přesuňte tento odpadkový koš jednoduše pomocí bočních rukojetí na jiné místo. Nožní pedály & víko softclose víčka tohoto 2násobného odpadkového koše lze otevřít nožním stupačem, aniž byste se museli ručně dotýkat odpadkového koše.

Erná barva propůjčuje šlapacímu koši moderní vzhled, aby se hodil k různým stylům zařízení. Snadné čištění a moderní odpadkový koš z oceli je odolný vůči korozi a odolný proti otiskům prstů a snadno se čistí. Kromě toho se víčka zavírají tiše a jemně a nepřekládají náhle.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška18.5
Délka16.14
Hmotnost11.24
Šířka14.17
Číslo díluLTB30BK
ModelkaLTB30BK

9. Brabantia

#ad

S víkem v bílé/šedé, Brabantia Odpadkový koš 108686, dotykový objem 60 l, 58 × 28 × 28 cm, bílý, plast

#ad
Brabantia #ad - Hygienický. Snadná přeprava, i když je plná. Otevírá se při nejlehčím dotyku. Dné poškrábání.
ZnačkaBrabantia #ad
VýrobceBrabantia #ad
Výška11.02
Délka22.83
Hmotnost10.19
Šířka11.02
Číslo dílu108686
Modelka108686

10. SONGMICS

#ad

SONGMICS Odpadkový koš, 2 přihrádky, systém třídění odpadu, 15 pytlů na odpadky, sklopné víko, vnitřní kbelík z plastu, kuchyňský odpadkový koš, 2 x 30 l, softclose,, z kovu, nášlapný koš

#ad
SONGMICS #ad - Pokud by se sáček na odpadky roztrhl, můžete odpadkový koš bez problémů vyčistit. Odstranění a třídění odpadu bude hračka. Kbelík v kbelíku: oba vnitřní kbelíky můžete jednoduše vytáhnout z nádoby na odpadky pomocí praktických rukojetí.

Co dostanete: odpadkový koš se dvěma 30litrovými vnitřními kbelíky z plastu, 15 pytlů na odpadky a tiše uzavíratelnými víčky pro snadnou likvidaci odpadu. Postaráno v jednom kroku: nášlapný koš je vybaven pedály, které umožňují jednoduché a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní nádoby, takže můžete svůj odpad vhazovat odděleně podle materiálů. Díky zabudovanému tlumiči se víko náhle nezavírá, ale zavírá se pomalu a tiše.

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: odpadkový koš sám nemusí vypadat jako odpad; díky své elegantní černé barvě a jednoduchému vzhledu bude tento odpadkový koš od SONGMICS středem pozornosti ve vaší kuchyni. Ukazuje také jemné strany: ačkoliv má tvrdou vnější nádobu, má tento odpadkový koš také jemné strany.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška25.67
Délka23.23
Hmotnost30.38
Šířka12.8
Číslo díluLTB60BK
ModelkaLTB60BK